www.Promod.eu- 6

  • 13 185
  • 392
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Много благодарско  Hug
На кой да пиша на лични за подробности?

# 16
  • Мнения: 797
Здравейте момичета,и мен ме зарибихте за този сайт  Laughing Искам да си поръчам и аз една рокля
http://www.promod.eu/dresses/crossover-70s-dress-dark-blue-patte … 025510Z1NAV1.html
Към Теди ли да се обърна,на лични ли,и за кога да стане поръчката Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 9 095
да няма проблем, ще уточним, момичета, знаете ли какво забелязах аз, който разгледа темата май се зарибява тука по нашите мании, ама колко е хубаво така като сме много Hug аз днес съм си с кафевото ленено панталонче и да се похваля забравих да включа албума в първата страница Peace

# 18
  • Мнения: 6 906
да няма проблем, ще уточним, момичета, знаете ли какво забелязах аз, който разгледа темата май се зарибява тука по нашите мании, ама колко е хубаво така като сме много Hug
Мдаа, направо не усетих кога се навъртяха тези 6 теми Crazy
Иначе аз умувам в момента дали да не пусна една пола, не че не ми става, но тъй като гледам май няма да я нося, защото след това си взех друга, която ми хареса повече.

# 19
  • Мнения: 2 199
 newsm03 Popcorn

и аз съм тука

# 20
  • Мнения: 2 199
Цитат
та като пусна поръчка ви запазвам само снимките на нещата в едни папчици и така най- лесно ще пращам после, ама кой да се сети досега Laughing

аз така направих , та когато питаш другата седмица на кого е оноя топ дет вече е изчерпан  Flutter smile3560

# 21
  • Мнения: X
Теди, имам безплатна доставка до 03 август - ако утре (2-ри) пусна доставката, а ми забавят потвърждението, ползвам ли пак безплатна доставка?

# 22
  • Мнения: 2 147
Страхотни са, искам и аз  Heart Eyes, но днес нямах много време да го разгледам Hug
Поръча се през Варна и на 10. 08. ще се дава следващата , нали така момичета Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз съм съгласна да поръчвам, за Варна - ако има желаещи могат да се включват. Peace
Следващата дата за поръчки ще е около 10-ти.

на какъв процент работиш?  Laughing

 Naughty Никакъв. За теб пък - още по-малко!
Само паричките - предварително, че все си обирам картата до дъно...

Теди, засега предпочитам само за Варна, ако някой е много на зор, може и от страната, но нямам много време за куриери напоследък...

# 24
  • Мнения: 6 906
Теди, имам безплатна доставка до 03 август - ако утре (2-ри) пусна доставката, а ми забавят потвърждението, ползвам ли пак безплатна доставка?
Какво потвърждение? Потвържденито се изпраща веднага след поръчката и не би трябвало да се бави. Само понякога се случва да не го изпратят, но това е друг въпрос.
А утре спокойно можеш да си пуснеш поръчка, то накрая ти пише каква е цялата сума и я изтеглят почти веднага, ако не ти пише доставка няма да ти я начислят по-късно.

# 25
  • Мнения: 9 095
да няма проблем, ще уточним, момичета, знаете ли какво забелязах аз, който разгледа темата май се зарибява тука по нашите мании, ама колко е хубаво така като сме много Hug
Мдаа, направо не усетих кога се навъртяха тези 6 теми Crazy
Иначе аз умувам в момента дали да не пусна една пола, не че не ми става, но тъй като гледам май няма да я нося, защото след това си взех друга, която ми хареса повече.

Бухтичка не се чуди, направо пускай, затова го направихме Hug

Мина
, ползваш безплатната доставка, вече те могат да обработват колкото си искат Hug

Страхотни са, искам и аз  Heart Eyes, но днес нямах много време да го разгледам Hug
Поръча се през Варна и на 10. 08. ще се дава следващата , нали така момичета Heart Eyes


незнам откъде си, но има всяка седмица поръчка Hug

# 26
  • Мнения: 4 451
Мимозата, аз поръчах въпросното палто. Чакам си го и непеременно ще дам отзиви и снимчици. Peace
Много исках да се включа с полата за петъчната поръчка, но за сега отпадам за 6-и. Теди, да не ме забравиш.

# 27
  • Мнения: 4 451
Момичета, нещо не откривам неуспешните поръчки. Може пък да си харесам нещо.

# 28
  • Мнения: 3 214
Марианка, влизаш в snimka.bg с потребителско име promod и същата парола  Peace

# 29
  • Мнения: 4 451
Теди, аз искам да купя панталона на райетата в бежово и кафяво. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт