www.Promod.eu- 6

  • 13 201
  • 392
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 294
Не може да се пейсне линка Теди ще разбереш ли така както е в момента линка

# 376
# 377
  • Мнения: 9 095
Не може да се пейсне линка Теди ще разбереш ли така както е в момента линка

няма проблем Peace

Ох,какво да ви правя Grinning,стана ми съвестно и хвърлих набързо едно око,има ги вси4ките ми нещаи във френския сайт,така 4е Теди поръ4вай от там!А сега ако закъснея за работа вие сте виновни,да знаете! Laughing

те колежките щом е за Промод ще ти простят Joy

# 378
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
теди имай ме в предвид за другата седмица щом ще е от френския,искам обувките smile3508

# 379
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
ако пък сега ще поръчваш от там да ти пусна после пари и ми ги пусни сега Praynig

# 380
  • Мнения: 3 216
За утре има ли въобще свободни места за поръчване, че това кожено яке много ми хареса  newsm78

# 381
  • Мнения: 294
ВечеПетя като моето яке ли искаш или от по светлото Hug

# 382
  • Мнения: 3 216
ВечеПетя като моето яке ли искаш или от по светлото Hug

Като твоето  Peace Разгледах и другите, но това си е просто класика и като ми влезе в главата, няма излизане  ooooh!

ПП: Пък и имам едни каубойски ботушки, същия цвят....Аууу, направо ще си лепнат  Grinning

# 383
  • Мнения: 9 095
За утре има ли въобще свободни места за поръчване, че това кожено яке много ми хареса  newsm78

няма, аз и на Ика казах че няма да мога да поръчам, следващия петък пак ще поръчвам, така че ако искате да кажете отсега да не се обърка всичко накрая Hug

# 384
  • Мнения: 3 216
Теди, аз в понеделник ще пътувам и няма да ме има 1 седмица, но предполагам, че няма проблем да ти кажа отсега какво ще искам и да ти преведа паричките, а ти в петък да поръчаш   Hug Надявам се дотогава да не се изчерпат размерите   Peace

# 385
  • Мнения: 9 095
да, няма проблем, прати ми линка и размера и в петък ще поръчам, тъкмо като се върнеш да е тук Hug

# 386
  • Мнения: 3 216
Теди, още едно въпросче - от кой сайт ще поръчваш другия петък, че да знам кои линкове (и едни дънки си избрах) да ти пратя. Ако искаш да ти пусна и от двата, пък като дойде времето, ще използваш тези, които ти трябват  Peace

# 387
  • Мнения: 9 095
от френския Hug

# 388
  • Мнения: 3 216
ОК. По-късно ще ти пусна линковете и ще преведа паричките. И понеже още се колебая за размера на якето - да питам svetilo - номер като на блузите ли си поръча или 1 по-голям? Аз май клоня към по-големия, все пак понякога и по-дебели блузки ще обличам отдолу  newsm78
Теди, нова темичка ще пускаш ли  Hug

# 389
  • Мнения: 9 095
ОК. По-късно ще ти пусна линковете и ще преведа паричките. И понеже още се колебая за размера на якето - да питам svetilo - номер като на блузите ли си поръча или 1 по-голям? Аз май клоня към по-големия, все пак понякога и по-дебели блузки ще обличам отдолу  newsm78
Теди, нова темичка ще пускаш ли  Hug

тя си взе най- малкия номер Flutter, то е есенно и с по- тънка блуза смятам ще е добре, а за тези теми, айде веднъж някой друг да пусне Hug

Общи условия

Активация на акаунт