Отговори
# 240
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МИМСАТ !
Да расте здрава, щастлива и много обичана малката хубавица Катерина!
Дай Боже всекиму такова раждане Praynig Peace

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 22:07 от didisv

# 241
  • София
  • Мнения: 5 753
Честито бебче Катрин на мама Мимсат!  bouquet Нека малката расте здрава и щастлива и много послушна! Тя наистина е много сладко и оформено бебче  Heart Eyes Hug Flutter
Пожелавам на всички ни такова раждане!

# 242
  • Мнения: 1 554
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МИМСАТ ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СЛЪНЧИЦЕТО МНОГО МНОГО ДА СИ Я ОБИЧАТЕ

# 243
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 368
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА КРОКОДИЛА И МИМСАТ!!! ГОЛЯМ МЪЖ, ГОЛЯМО НЕЩО.....

# 244
  • София
  • Мнения: 843
Честито на Мимаст!  Да расте здрава, весела и щастлива !

# 245
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ЧЕСТИТО НА МАМА КРОКИ, МАМА МИМСАТ И МАМА ИРРА- МНОГО ПРИЯТНИ МИГОВЕ С МАЛКИТЕ ДУШИЧКИ ЗАНАПРЕД  Hug

Момичета, аз съм друга Мария сега. Стискайте ми палци, беба да остане в мен поне още седмица, това означава, че ще пренося, но пък ще ми е по- спокойно. Оказа се, че има начин да си уредя нещата с докуметите временно, но днес разбрахме и много ме е яд, че винаги ти казват какви са ти задълженията, а за правата никой не ти споменава. Процеса, дори забързан ще отнеме към седмица, дано бебчо изчака, защото иначе, ще си имаме малко проблеми в болницата от административна гледна точка. Сега си спирам и разходките и всякаква физическа дейност, ще стискам краката.  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТО, МИМСАТ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КАТЕРИНА И ВСЕ ТАКА ХУБАВА!!!

Гита, много е хубава снимката на  бебка и Танти!
Иви, благодаря ти миличка  Heart Eyes
bob4enka , пожелавам ти всичко да се нареди по най-добрия начин за теб  Peace

# 247
  • Мнения: 257
Честито на мама Мимсат!Да им е жива и здрава малката принцеса Катерина и все така прекрасна!Пожелавам на всички мами да имаме такова лесно и бързо раждане като Мимсат.

# 248
  • Мнения: 127
Честито на мама Мимсат!Да e жива и здрава Катерина много да радва мама и тате!Много е сладичка пу-пу   Heart Eyes
Дай Боже всеки му такова раждане.
Аз ходх  преди малко  до МД за записче на тонове:) Всичко е перфектно, казаха ми много да ходя Laughing за да се смъкне още коремчето.. Утре май ще щормувам Витоша. Joy
Едно въпросче.. как спите нощем? Аз се обръщам със жив зор, сковава ме  кръст, бедра и задник   #Crazy

# 249
  • Мнения: 3 595
О Бобченка с тези документи ви разказаха играта  ooooh! Дано устискате седмица  Praynig
Гита разкошна снимка на двете принцеси  Hug

# 250
  • Мнения: 82
Честита принцеса Катерина на мама Мимсат!!!Нека така им е леко и в живота,както е било леко раждането!!!Да са живи и здрави и двете!

Малката наистина е страхотна,супер оформена и красива!!!
Гита,Танти и Емма са много мила картинка!!!

# 251
  • Мнения: 998
Добро утро!
Днес се ококорих в 5 часа, цялата къща спи и се чудя какво да правя. Явно много ме е хванало шубето вече, щом не мога и да спя  Crazy

Успешен ден на всички и леко и безпроблемно раждане на бъдещите днесшни мами   bouquet

# 252
  • Мнения: 116
Явно не съм единственото ку-ку ..., ама ...  Heart Eyes
MIMSAT, ЧЕСТИТА ВИ РАДОСТ. ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ХУБАВИЦАТА   bouquet
Ама мн хубави бебетата бе ... пупупу да не им е уроки  Simple Smile
Гита, абе Танти като че ли изведнъж порастна ... душица  Hug

# 253
  • Мнения: 107
Добро утро!!!
 Започвам добре деня, с чаша кафе за всички и една красива новина!!!!!!Снощи минутки преди края на 03-08, Лулумба е родила момченце!!!!!  " Имаме си бебе- Александър. 3450кг и 50 см. Роди се в 23и38-петък-03-08-07"  bouquet

Лулумба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Ех че било хубаво да си вестител!!!!!!!!!!!!!!
 Хубав ден 2в1 и 1 до 1!!!!!!!
 Бобченка стискам ти много палци миличка.
 Манчева май и аз ще щурмувам пътищата, дали наистина слиза бебо при разходки?

# 254
  • Варна
  • Мнения: 567
Добро утро!
Честити бебоци на Мимсат и Лулумба! Много радост да носят на семействата си!

Общи условия

Активация на акаунт