Пристрастяването! Общото пристрастяване

  • 2 222
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
от скоро съм във форума но постоянно. всеки ден идвам на работа преди всички , паля цигара пия кафе , и влизам във форума, понякога само чета , понякога пиша, но всеки ден съм вътре, дори в момента обядвам на бюрото и пак чета , пиша ................абеее страст.

# 16
  • Мнения: 5 531
Аз също се присъединявам към отбора. Peace И аз независимо дали съм в къщи или на работа, винаги намирам време да влезна и ако не да пиша, то поне да попрочета. За мен това е голямо разтоварване от ежедневието. Понякога си дремя тук и до посреднощ.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 08:24 от marychery

# 17
  • Мнения: 869
Да,като си помисля май и аз съм пристрастена.Ето сега закъснявам за работа,но.....

# 18
  • Мнения: 572
Разбрах, ама  ме е страх че  не ми стига,  седя и ми се пие бира, искам да запаля една цигара!  Минават ми мисли за една дръбка (както преди години наричахме канабиса) А това вече не е нормално!
Имам приятел на който не му понасят  случките в живота и се е залял с алкохол и малко ни е трудно да говорим с него, а мен ме е страх да не стана като него, защото при последния ни разговор  ми каза нещо което ме потресе! " НЕМОГА ДА СЛИШАМ СЪВЕТИТЕ НА ЕДНИ ХОРА ДЕТО НЕ СА ИЗПАДАЛИ В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ И ЗАТОВА ЩЕ ТЕ ПОСЛУШАМ ТЕБ ЗЛАТЕ!"
 За сега не знам дали пие пак, ама на мен много ми се пие, Добре че имам малко мозък още останал ама е доста трудно да се боря с желанията!
 Преди много много години, беше по лесно, излизам и се натрясквам до козирката, преспивам  в някой приятел и на сутринта ни лук яла ни лук мирисала! ДА ама сега  съм част от съставната единица на света( семейството)

# 19
  • Мнения: 215
Тогава това "на сутринта ни лук яла ни лук мирисала" го осъществете като една единица - т.е. заедно, ако е възможно...  Simple Smile

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Разбрах, ама  ме е страх че  не ми стига,  седя и ми се пие бира, искам да запаля една цигара!  Минават ми мисли за една дръбка (както преди години наричахме канабиса) А това вече не е нормално!
Имам приятел на който не му понасят  случките в живота и се е залял с алкохол и малко ни е трудно да говорим с него, а мен ме е страх да не стана като него, защото при последния ни разговор  ми каза нещо което ме потресе! " НЕМОГА ДА СЛИШАМ СЪВЕТИТЕ НА ЕДНИ ХОРА ДЕТО НЕ СА ИЗПАДАЛИ В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ И ЗАТОВА ЩЕ ТЕ ПОСЛУШАМ ТЕБ ЗЛАТЕ!"
 За сега не знам дали пие пак, ама на мен много ми се пие, Добре че имам малко мозък още останал ама е доста трудно да се боря с желанията!
 Преди много много години, беше по лесно, излизам и се натрясквам до козирката, преспивам  в някой приятел и на сутринта ни лук яла ни лук мирисала! ДА ама сега  съм част от съставната единица на света( семейството)
Злати, не се познаваме все още лично
ще си позволя да ти кажа - че за мен е нормално в тази тежка ситуация в която не вкл само кошмара с бебенцето и неговата тежка загуба - а и семейните проблеми които спомена и вярвам те не са отшумяли...
та в тази тежка ситуация ако не изпушваш и не ти липсва пиеве поне! - значи не би била нормална /поне за мен/
всеки го избива нанякъде.... може дори човек да си позволи да "залитне" .... въпроса е да не се залъгваш сдо къде си стигнала по пътеката надолу...
ако имаш реална представа и от предишни свои периоди в живота до къде можеш да стигнеш /аз напр пиех почти по 0.5 л алкофхол - вино или бира - като мина първия месец след раждането и спрях да кърмя и изперквах от нерви и недоспиване.../ - но знаех, че този алкохол и в тези количества в тази стресова ситуация не ще ми навредят и после ще ги спра лесно. ВИж ако почнех твърд алкохол и по 100гр да пиех - щях да се позамисля...
та ако по твои критерии си ок - не мисли какво биха казали другите...но трябва да си убедена в преценката си - т.е.е да си изпитала силите си да се преценяваш и в предишни години
ако не си сигурна в преценката си - сподзели притесненията си с мъжа си

и още нещо - малко разпускане семейно дори и на дръпка-две - за ме не е причина за разпване! даже ако помогне - няма нищо лошо

успех и ела да пийнем едно

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Бях така миналата година по това време, но сега съм в абстиненция... hahaha Принудителна...Остава ми много малко свободно време  Tired

# 22
  • Мнения: 1 193
Харесва ми темата.И аз не мога ,ако не прочета и два реда тук.Чувствам се празна.По- някой път чета ,кимам с глава и продължавам да чета.Въобще не се сещам да пиша.Но трябва да чета.

Общи условия

Активация на акаунт