ДЕКЕМВРИ бързо наближава,скоро мама на бебчо ще се наслаждава!

  • 15 045
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте момичета и от мен!
Иве отново хубава темичка, поздравления, но може ли да ми допълниш (изтрило се е) годините - 28 и първо бебче.   Embarassed Благодаря ти!   bouquet
Anaise, стискам палци всичко да е наред.

# 16
  • Мнения: 684
Добро утро момичета!
Иве темата е страхотна само незнам защо аз виждам само първите 15 дни от Декември newsm78 можеби проблема е само в моя телевизор Joy
Дмес е моя ден за ФМ и ще пиша довечера какво са ми казали...във Фемина съм при Димитрова. Момичетата които вече са ходили я кажете там има ли къде да се спре> Че там в този район са едни еднопосочни улички ужасни newsm78
Лек ден на всички   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 641
[center]Лионка, хубав въпрос за паркирането  Thinking и аз съм на ФМ при Димитрова другата седмица. Моце ли да дадете телефон на Велковски, моля? А в коя седмица се препоръча преглед при кардиолог? Много ли се чака за преглед?[/center]

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 409
Тина Киркова, д-р Велковски 920 20 29,в.238; феталнаехокардиография

# 19
  • Мнения: 366
Здравейте, сладурки!
От известно време само чета и не пиша, голям мързел ей.  Embarassed
Амадис, почивай си кротко в къщи, мила. И аз днес ще ходя за продължение на болничния. Иска ми се да работя, ама док каза - НЕ  Naughty И честно да ти кажа, предпочитам да си лежа в къщи, отколкото в болница.
Ита и Мунлайт нещо зачезнаха от хоризонта. Момичета, включете се поне за "здрасти", да знаем, че сте ОК.  Hug

# 20
Запис и от мен.Темата е суперска както винаги. GrinningЩерка ми мн.се кефи на пчеличките. Laughing

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 409
моля за телефон и адрес на трета градска болница, зощото велковски не може да ме приме в тина киркова!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Добро утро!
Да се разпиша и аз в прекрасната нова тема. Иве, страхотно си се справила, както винаги.
А и при мен се виждат само първите 14 дни от термините.

# 23
  • Мнения: 43
Здравейте!  Hug

Новата темичка е много сладурска! Браво, Иве, с ремонт се занимаваш и за нас мислиш  Heart Eyes

lionkata, стискам палци днес за ФМ, довечера да се похвалиш!

Мен пък днес ме е обхванала една мания за чистене- такъв хубав ден, само за разходка, а аз се разхождам с парцал из апартамента  newsm78 Имам такива дни, направо ме хваща параноята, като видя някъде петънце и не ме свърта на едно място, докато не се почисти. Пък и тоя дъжд вчера, дето ми офляка така гадно балкона  #Cussing out , направо си ме провокира !
Въпреки слънцето обаче си е хладничко, дано се оправи времето до другата седмица, че ме чака моренце, а така или иначе плацикането във водата ще ми се размине- поне слънчице да има! В събота ще ходим за бански, поне вече се ориентирах какво искам и ще ми е малко по-лесно. И някаква рокля трябва да си взема за плажа, че тази вталената, дето си я ползвах досега ми отесня в талията  Mr. Green Май там сега съм с най-голяма обиколка, бебо си расте и хич не се шегува! Още месец- два и аз ще опра да бременните магазини сигурно.
Да ви се оплача- от няколко дни ми трепти едното око, много е гадно, направо не мога да се фокусирам и много ме дразни. Сигурно е някакъв нервен тик, обаче ме побърква  #Crazy
Дано се оправи, че е ужасно просто!
Хубав и весел ден ви пожелавам!  Hug

# 24
  • Мнения: 469
munieca, това е сайта на бившата трета градска, сега Национална Кардиологична Болница и по-точно на Клиниката по детски болести. http://www.hearthospital.bg/infantileDiseases.php

Предполагам че на някои от телефоните в сайта можеш да си запишеш час, но не зная на кой телефон точно.

Иначе от една по-стара тема във форума намерих тези телефони за записване на час при Велковски там, но не знам дали са още актуални: 822 31 47, 92 11 472, 92 11 457.


Mei, на мен пък от няколко дни така ми трепти от време на време един мускул на ръката, много се нервирам вече. Изпих един магнезий, нали е срещу мускулни крампи.

# 25
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета!
Аз рядко пиша във форума, но ви следя с интерес.
Искам да отговоря на lionkata относно паркирането пред Фемина - Да, има места за паркиране, когато бях на преглед към 6 вечерта имаше дори пред самия център, но ние паркирахме от другата страна 2-3 метра по-надолу. До тук добре, но ... след прегледа колата ни беше с 3 огромни  драскотини от едната страна по продължение на цялата дължина.... Е, тогава забелязахме,  че сме паркирали пред вход. Имай го предвид... Не вярвам пак същия злобен съсед да мине, но... Абе, ако с бебо всичко е ок (за което стискам палци и от сърце ти желая) другото няма значение!

# 26
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен. Simple Smile
Ivalinai-новата темичка е страхотна   Peace.Пчеличките са много сладки. Well done!Относно корекциите-за всичко,което съм имала информация съм го коригирала в предната тема.Само katiousha-не беше споделила цялата си информация. Simple Smile
Пожелавам на всичките мамчета лек и успешен ден   bouquet  bouquet  bouquet.
А аз сега отивам пак при Gp-то(Сигурно й омръзна да ме вижда през ден  Mr. Green),но няма начин.

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СКОРПИА, още чакам да ми кажеш освобождаваш ли часа за ФМ. Blush

# 28
  • Мнения: 684
Здравейте, момичета!
Аз рядко пиша във форума, но ви следя с интерес.
Искам да отговоря на lionkata относно паркирането пред Фемина - Да, има места за паркиране, когато бях на преглед към 6 вечерта имаше дори пред самия център, но ние паркирахме от другата страна 2-3 метра по-надолу. До тук добре, но ... след прегледа колата ни беше с 3 огромни  драскотини от едната страна по продължение на цялата дължина.... Е, тогава забелязахме,  че сме паркирали пред вход. Имай го предвид... Не вярвам пак същия злобен съсед да мине, но... Абе, ако с бебо всичко е ок (за което стискам палци и от сърце ти желая) другото няма значение!
Миленчо благодаря за инфото PeaceЩе гледам да не спра пред някой вход на злобен дядо или бабка..."с извинение към всички възрастни и свестни хора"  bouquet

# 29
  • Мнения: 153
Мацки здравейте и от мен Simple Smile За съжаление отпуската ми свърши и се върнах от морето, колкото и да не ми се искаше.. и сега пак съм на работа. Трябва да ви кажа, че си личи че е август - офисът ни е почти празен..но от това хич не ми става по-леко. Толкова хубаво си изкарахме почивката, че сега въобще не ми е ясно как ще бачкам, но нямам избор. Както се очертава до началато на новмври ще съм на работа.. както и да е Simple Smile много внимателно изчетох какви сте ги вършили докато липсвах и се радвам, че настроението във форума е добро и че си имаме нови бракувани Simple Smile и предимно добри новини свързани с бебчетата. Надявам се така да продължаваме и занапред   bouquet

Поздрави на всички и много хубав ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт