Фолклор за отслабване и спорт - 6та част!

  • 17 888
  • 494
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Минееее, ти ме успокои страхотно!  Hug Благодаря!

Няма причина за тревоги при мен. Просто ме боли коремът, но то било нормално, защото са дваминца и искат много място, та матката се разтяга ли разтяга  Laughing Но не постоянно, боли ме от време на време. Лекарите казаха, че всичко е ОК. Просто съм си паника!  #Cussing out
С Йоана не беше така, но сега... щот са двама ли? newsm78

Ама това за 6-ия месец е много обнадеждаващо. Моите калпазани дори вървят напред!

Благодаря ти Мина!!  love001

# 16
  • Мнения: 277
Деси, прерових си публикациите в предните теми, ама нищо не откривам за тая 28-ма седмица бе Sad Ама Мина хубаво ти е казала Simple Smile Аз даже за първи път чувам за бебе, родено в 6-я месец Simple Smile Ама тя сега медицината е на такова ниво, нали виждащ/... то дано не ни се налага да я тестваме де Simple Smile ти сега си кротувай и си мисли само за хубави неща (е, мисли си и за малко лоши като например колко дъъъълго време вече не ходим на танци Wink )
 Hug
 preggo newsm05 хихихи Simple Smile  Hug

# 17
  • Мнения: 2 950
Това с танците наистина е лошооооооо! smile3516 Имам чувството, че не мога да изиграя граовско  newsm45

# 18
  • Мнения: 277
Утре вечерта заминаваме за уикенда на Слънчев бряяяг... Надявам се да има малко въздух и пясък, а не само хотели и строежи...  newsm78 Някой има ли инфо???

# 19
  • Мнения: 2 950
Цветииии, защо ме дразниш? travel sun  grinning039 newsm41 Завиждам ви!  smile3521 Нямам инфо за Слънчев бряг, но със сигурност ще ви е по-добре от тук, така че - забавлявай се!  cheers Drunk 1swing

Аз вчера бях на консултация. Малееее, тия двамата са гиганти направо!  newsm05

1 близнак - 30 см и 800 г
2 близнак - 28 см и 780 г

Аз се цъклих цъклих като ми каза колко са пораснали, обаче лекарят ми се хили и вика: "Е, то във вашето семейство дребни няма! Какво очакваш?!"  newsm12
Каза ми д астискам крака до към 34 седмица, пък после е готов да ги посрещне на изхода!  smile3508

# 20
  • София
  • Мнения: 900
Еййййй Деси
страхотни новини!!!!

Мамини слончета  Hug Hug Hug
Ша стискаш краци, доколкото можеш!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Да цункаш пупата от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 021
 smile3501  Браво на бебоците, пу пу да не са им уроки ама как растат само! Дескааа стискай зъби, краци и там още каквото можеш да стискаш, че малко остана!  Hug Hug Hug

Цвети, весело изкарване на Слънчев бряг и дано да е хубаво времето! Как върви диетата, действа ли? Ако е ефикасна да си я копна! smile3508

# 22
  • Мнения: 2 950
Благодаря за подкрепата!  newsm53

Ама кажете за тази диета, де!  newsm55 ще си я запиша и аз за по-натам. никой не ми каза повтарят ли се тези дни, какво става?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 021
Ааа, аз незнам! Цвети да каже!

# 24
  • Мнения: 2 950
Тя Цвети вече си пече дупето на плажа...   grinning039 Явно ще почакаме...  smile3516

Споделете нещо вие. нищо не казвате.

Деска, как е хлапето? Ще ходи ли на ясла от септември?

# 25
  • Мнения: 634
Ей, Деска,
представям си те с голямото тумбаче и вътре двамата големи как друскат хорца Hug Hug
Да погалиш тумбачето от мене Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 950
Благодаря, Ирка!  smile3525

# 27
  • Мнения: 1 021
Тя Цвети вече си пече дупето на плажа...   grinning039 Явно ще почакаме...  smile3516

Споделете нещо вие. нищо не казвате.

Деска, как е хлапето? Ще ходи ли на ясла от септември?


Хлапето е при майка ми. Септември ще го пускам на градина и ще видим как ще му се отрази  Confused Много, ама много ме е страх да не започне пак да боледува като миналия път. Другата седмица сме решили да отскочим до моренцето, че не остана време, лятото е към края си! Иначе около мен нищо интересно. Работим 7 дни в седмицата, по 24 часа на ден и вече на моменти давам заето.  Crazy

Иркааа, стягаш ли се за Италия  ммм? Само как ти завиждааааааааааааам!  Hug

# 28
  • Мнения: 634
Оооооох, стягам се, стягам се Heart Eyes
Само не знам защо, но ми е много притеснено, все си мисля, че ще стане нещо Confused обзела ме е някаква паника....
А за тази седмица толкова задачки ми се събраха, че ще ми мине като ден и може и да не остане време за притеснение Laughing
 ku-ku  ku-ku

# 29
  • Мнения: 1 021
Оооооох, стягам се, стягам се Heart Eyes
Само не знам защо, но ми е много притеснено, все си мисля, че ще стане нещо Confused обзела ме е някаква паника....
А за тази седмица толкова задачки ми се събраха, че ще ми мине като ден и може и да не остане време за притеснение Laughing
 ku-ku  ku-ku
Не мисли за глупости, всичко ще е наред!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт