Фолклор за отслабване и спорт - 6та част!

  • 17 928
  • 494
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 634
е  Embarassed
Аз пак със закъснение

ЧЕСТИТО НА НАЙ-ЩАСТЛИВАТА МАЙКА И НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ БАЩА
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ ДА ВИ НОСЯТ


# 421
  • Мнения: 1 063
О, Иве и теб гледам те е завладяла Коледата!

Мен ме завладява още в началото на ноември Mr. Green
В къщи всичко е украсено вече santa2

# 422
  • Мнения: 1 063
Пак съм аз Laughing
Сега се чух с Деската,в къщи са си вече и мамините сладури спинкат...усетили явно семейния уют и топлина, а тя е щастлива, че най-накрая си е в къщи Peace
Шапка и свалям, няма грам глезотене,отпускане, лигавене и прочие...  bouquet
Гласа и дори ми се стори променен,по-зрял,по-отговорен...и изпълнен с щастие Heart Eyes

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 21:11 от Iva M.

# 423
  • Мнения: 10 758
Ивенце, предай й поздрави от мен като я чуеш пак Hug Heart Eyes
Това е най-страхотната мама, която познавам.Браво на нея!Гордея се, че я познавам Hug

# 424
  • Мнения: 1 063
Добре Ивка Wink
Винаги предавам поздравите ви и тя праща на вас,каза, че при първа възможност ще влезе и ще разкаже всичко Hug

# 425
  • Мнения: 10 758
Добре Ивка Wink
Винаги предавам поздравите ви и тя праща на вас,каза, че при първа възможност ще влезе и ще разкаже всичко Hug


Супер PartyЩе чакам с нетърпение Party
И да покаже малките сладурковци Hug

# 426
  • Мнения: 1 021
Браво на Мама Деси!  Simple Smile
Иве, предай и от мен много поздрави и я чакаме да се включи!

# 427
  • Мнения: 2 950
Момичета, тук съм! Преди всичко... едно огромно БЛАГОДАРЯ

Бяхте ми страхотна опора по време на цялата бременност! Много ви обичам и целувам всичките!  Hug Hug Hug

Какво да ви разкажа? Аз още съм малко замаяна от цялата работа покрай раждането. На кратко: родих двете маймуни на 19-и вечерта. Наистина големи бебета, но това беше целта на задържането - да стоим колкото се може по-малко в болницата. Родих нормално! Малко беше  #Crazy По-скоро беше много  #Crazy но пък мина много бързо. В 20 часа вече бях овързана в системи, апарат за мерене на тонове, ултразвуци, двеста хиляди други неща - много изкъсо ги следиха тия двамата по време на цялото раждане - и в 23 часа вече бяха навън! Joy Веднага ми дадоха да си ги погушкам и мъжът ни да ни снима тримата! Grinning

Възстановявам се мноооого бързо. не вярвах, че след второ раждане е толкова лесно, но е факт. Още в болницата вече не ме боляха шевовете.

Отново благодаря за подкрепата, момичета! Отивам да кърмя, че Йордан е вечно гладен! Joy

# 428
  • Мнения: 10 758
Момичета, тук съм! Преди всичко... едно огромно БЛАГОДАРЯ

Бяхте ми страхотна опора по време на цялата бременност! Много ви обичам и целувам всичките!  Hug Hug Hug

Какво да ви разкажа? Аз още съм малко замаяна от цялата работа покрай раждането. На кратко: родих двете маймуни на 19-и вечерта. Наистина големи бебета, но това беше целта на задържането - да стоим колкото се може по-малко в болницата. Родих нормално! Малко беше  #Crazy По-скоро беше много  #Crazy но пък мина много бързо. В 20 часа вече бях овързана в системи, апарат за мерене на тонове, ултразвуци, двеста хиляди други неща - много изкъсо ги следиха тия двамата по време на цялото раждане - и в 23 часа вече бяха навън! Joy Веднага ми дадоха да си ги погушкам и мъжът ни да ни снима тримата! Grinning

Възстановявам се мноооого бързо. не вярвах, че след второ раждане е толкова лесно, но е факт. Още в болницата вече не ме боляха шевовете.

Отново благодаря за подкрепата, момичета! Отивам да кърмя, че Йордан е вечно гладен! Joy
Деска, ти си страхотна жена и майка! HugНашата сладка героиня HugВинаги се възхищавам на такива хора като теб  bouquet
Нацелувай гладниците от мен.И дай някоя снимка да ги видим PraynigМамини сладурковци Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 1 063
Деска  Hug Heart Eyes
Да не те изядат бебоците,да оставят малко и за нас  Crossing Arms Mr. Green
Кажи и за таткото и Йоана,особено Йоли как реагира?

# 430
  • Мнения: 1 021
Дескааа, от кога те дебна  Hug Hug Hug
Браво, много се радвам, че всичко е минало добре! 4 часа са и малко и много, но важното е, че вече всичко е зад гърба ти и сте си у дома. Възхищавам се на силата и смелостта ти  Hug Наистина, напиши когато ти остане малко време как се чувства Йоана, помага ли, а таткото, с тези двама сина дето си му ги родила, на ръце трябав да те носи и много, много да помага  Naughty
  bouquet  и целувки на сладурите!

# 431
  • Мнения: 2 950
Йоана е много щастлива. Аз се притеснявах, че много ще ревнува, но за сега не усещам такова нещо. Обръщам й повече внимание, много се гушкаме и така. Дори толкова се радва на бебетата, че се притеснявам да не им направи нещо от радост. Много им харесва фонтанелите  Sad

С мъжа ми едва вчера осъзнахме какво имаме. Аз кърмя Ицо, той беше гушнал Дани да го оригва, а Йоана си играеше нещо на пода и мъжът ми казва: "Гледай колко много деца си имаме!"  Grinning Много им се кефим... когато слушат де! Joy

# 432
  • Мнения: 10 758
Деска, а има ли кой да ти помага?
Освен мъжа ти.

# 433
  • Мнения: 2 950
За сега сме двамата. Справяме се. Да ти кажа работата около бебетата е доста, защото са двама. Иначе те се будят само за ядене и плачат, ако са препълнили памперсите. Но просто са двама и затова ни идва повечко.

Къщата е доста разхвърляна, но за сега го преживявам. ще се наместваме малко по малко. Но фактът, че мога да влизам за по 10-ина мин в нета, значи сме ОК.  Grinning

# 434
  • Мнения: 10 758
За сега сме двамата. Справяме се. Да ти кажа работата около бебетата е доста, защото са двама. Иначе те се будят само за ядене и плачат, ако са препълнили памперсите. Но просто са двама и затова ни идва повечко.

Къщата е доста разхвърляна, но за сега го преживявам. ще се наместваме малко по малко. Но фактът, че мога да влизам за по 10-ина мин в нета, значи сме ОК.  Grinning
Ако имаш нужда от нещо, свиркай Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт