Бременна-семките и газираното

  • 8 502
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
В умерени количества не би трябвало да има проблем.

# 16
  • Мнения: 1 121
Няма нищо лошо стига да не прекаляваш с кофеина. Леко раждане  Grinning

# 17
  • Мнения: X
Няма нищо страшно. Семките са ядки, които дават доста полезни мазнини. Пуканките са царевица, не че имат кой знае каква хранителна стойност, но не вредят. Газираното - защо не?

Тези храни могат да навредят на теб - да те заболи стомах, да се подуеш от солта, да напълнееш, но на бебето му няма нищо. Хапвай, след като ти се яде.

# 18
  • Мнения: 9 973
аз мисля,че на този етап,то е развито и едва ли ще навреди нещо в умерени количества!
Аз 2 мес.ям само домати и краставици-НИЩО друго.Уплаших се,но нямало за какво.
Всеки с вкуса си-на мойто бебе това му се яде! Mr. GreenА салам и месо не мога да погледна и само обирам мрънканията в къщи.

# 19
  • Мнения: 728
Всяка сутрин с кафето пия и чаша газирано(според моя лекар няма проблем)

# 20
  • Мнения: 1 745
Аз в началото на бременността не можех да пия кафе.Беше ми гадно,но към 5-ия месец пак започнах-по 1 сутрин,след обед най-много някое 3 в 1.Газираното също го ограничавах,но от соковете имам ужасни киселини и за това като ми се пие нещо газирано си пия.Чула съм само за тоника,че не се препоръчва,щото съдържал нещо си...Ама аз и без това не го обичам.А семките-ям си когато ми се яде.Само съм се ограничила с чипсовете,които обожавам,но са толкова солени.... Rolling Eyes

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всяко нещо в умерени количества не вреди Wink

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Няма да ти навреди,дори ако имаш киселини газираното може да те оправи Peace,в моя случай така си беше.От семки също не съм се лишавала

# 23
  • Мнения: 3 360
Всичко по малко е позволено!По-спокойно и ....леко раждане! Peace

# 24
  • Мнения: 1 251
Здравейте, незнам дали темата е за тук, ако не я преместете.Искам да ви попитам-тъй като вече съм почти в деветия месец и се притеснявам за бебчо-мога ли да си похапвам семки, пуканки, да пия газирано, кафе? Ще навредът ли на бебето?????? Naughty

Аз си хапвах и семки и пуканки, но не съм прекалявала заради солта-по-скоро ти ще задържаш доста течности ако прекаляваш със солените храни и може да се подуваш доста-краката например и ръцете. Газирано си пиех-също умерено, но кафето не ми беше вкусно и сама престанах да го пия. Ако си с ниско кръвно по едно кафе/по-леко разбира се/ не вреди-това и моята АГ ми го е казвала, но ако имаш високо кръвно не е добре да пиеш кафе или напитки, които водят до повишаване на кръвното.

# 25
  • Мнения: 227
Gazirano i az piivam zaradi kiselinite...a po princip ne obi4am. Ne e mnogo dobre da se pie gazirano po princip, tai kato moje da drazni stomaha ili 4ernia drob, zaradi sadarja6tia se v napitkata atsit.
pukankite ne sum 4ela nikade da vrediat...samo presoleno e vredno.

Leka bremennost na vsi4ki:))

# 26
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Една позната лекарка се пошегува с мен, когато бях в деветия месец, че и бензин да пия на бебо вече нищо нямало да му стане  Joy Не мисля, че ще ти навреди по някакъв начин

Общи условия

Активация на акаунт