БЕБЕ!!!!!!!!Какво е това същество и какво да го правя!!

  • 3 379
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Спокойно ще свикнеш бързо  Shocked

# 16
  • Мнения: 118
Аз не разбрах котката ти ли ще ражда или жена ти? Thinking

 Joy Joy Joy
ако е за котки не правиш нищо,то животинчето си знае

# 17
  • София
  • Мнения: 397
Поздравления за въпроса и загрижеността ти, жена ти е попаднала на точния човек, това е най-важното!  bouquetС такава нежност и желание,няма начин да не намериш верния път към котето и бебчо!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 104
аз пък си помислих, че става дума за котка
пу че съм задръстена ooooh!

недей да го мислиш толкова, достатъчно е самото желание да помогнеш, жена ти сама ще те насочи в правилната посока
според мен най-важното е да й осигуриш спокойствие и подкрепа

п.с. аз също родих на 21 и кво от това, да не е нещо лошо newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
.... само не бягай с писъци!

# 20
за тези които не знаят публикувам линка на темата с която ще разберете за коя котка става въпрос! Laughing Peace
И за това ви моля да ми кажете какво трябва да правя в началото! newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 3 500
Обич им трябва и разбиране! И на двамата!  Simple Smile
  Peace Мнооооооого при това.

# 23
  • Мнения: 7
  bouquetбраво на такива татковци
 абсолютно съм за  Stopбез баби
и таткото да си поема задълженията Confused
         успех на татковците

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
помагай с каквото можеш. не я тормози на тема секс. не я ревнувай от бебето - много е тъпо!
разбирай я, че е уморена, недоспала и изнервена. общо взето - зареди се с търпение и много любов.

# 25
.... само не бягай с писъци!

и я обичай едва ли ще и трябва друго
а и да и е нужно нещо тя ще ти  каже
успех с начинанието

# 26
  • Мнения: 1 367
И ние си задавахме този въпрос преди да дойде бебето. Момичетата тук са ти дали прекрасни съвети,колкото по-стриктно ги спазваш,толкова по-добре.Само още нещо-когато се сетиш,поощрявай жена си за грижите й за детето. Говори й колко добре се справя,каква добра майка е. Не приемай внезапните й сълзи /защото без тях няма да се размине-от умора,от паника,от безсилие да разбере какво всъщност иска бебето/като глупави емоционални изблици,а си я гушкай и я уверявай,че всичко ще е наред. И наистина ще бъде. Стискам палци! Laughing

# 27
  • Мнения: 636
didkobanditko, видях другата тема за молбата ви за помощ. За съжаление имах доста неща за бебе , но вече го раздадох.
Всички съвети на мамите са добри.
Но аз ще те посъветвам друго. Работи здраво, защото бебето освен от любов има нужда от памперси, храни, дрехи и т.н, които струват не малко. Мисля, че така ще осигуриш най-голямо спокойствие на майката и стабилност на дечко. Казвате, че сте затруднени финансово- хвани се ако трябва на 2 работи. Е ще пропуснеш гушкането, сменянето на памперси и къпането вероятно, но все пак това са сладките моменти на майките и бабите - не им ги изземвай Laughing
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт