Когато ви нервират на раб.место!!

  • 3 009
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
Ти от бяс като второкласник си писала.  Simple Smile Направи им забележка да ядат навън, на никой не му е приятно да му мляскат на главата по цял ден.

Много е бясна таз колежка всеки ден значи Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Нервирам ги и аз!

# 17
  • Мнения: 124
 Joy JoyИскрено ме разсмя !
И аз сам счети т.е. сме четири с4ети в нашата стая се говори и яде нон стоп на мен не ми пречи   Laughing
Явно си изнервена предотпусно!

# 18
  • Мнения: 4 392
Не мога да ти отговоря, защото се разконцентрирах от постинга ти! Confused

# 19
  • Мнения: 460
Хич не е дребнава мацката. Представа си нямаш  какво е да работиш на шум и смрад, когато работата ти изисква максимално съсредоточаване.
Е добре де, какво им е миризливо на дините и краставиците. Ако нямат хората къде да ядат, а също така не им стигат финансите, за да ходят всеки ден на ресторант. Обяснете ми в такъв случай къде да се хранят. Или може би да си вземат някакви богоизбарни храни, които не миришат.
Ето аз например сега ям сандвич на бюрото си, защото чакам да ме извикат на едно съвещание и не мога да излезна да обядвам. Използвам темата да се извиня на всички, които са осмърдяни от мен.
мисля че няма място за ирония тук,при положение че р-ля ти е осигурил вс.необходимо за храната.просто имаме стол!това е!!и друго да ти кажа гери ,не е необходима да ядеш богоизбрана храна,а просто да се съобразянаш!представи си влизаш в офис смърдящ на яйца! Crazyкакво ще кажеш супер,а?
а относно тишината -да вс. е свикнал различно и е желателно да се съобразява с остнаналите !!

# 20
  • Мнения: 460
Joy JoyИскрено ме разсмя !
И аз сам счети т.е. сме четири с4ети в нашата стая се говори и яде нон стоп на мен не ми пречи   Laughing
Явно си изнервена предотпусно!
сигурно!! Joy

# 21
  • Мнения: 6 167
относно хараненето им-не сте виждали за какво става въпрос.то са краставици,дини,яйца ..

ами няма нужда от намекване , защо не им кажете в прав текст, да не правят пикници по бюрата си, или да ядат само в обедната почивка. а също и, че работата ти изисква концентрация.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм сама в стая и нямам преки дразнители  Grinning
Но дори да не бях, последното нещо, което би ме подразнило би било някой да яде на работното си място. Какво ме интересува кой какво прави по бюрото си. Ако свинства, резилът си е негов...Е, ако ми ароматизират стаята на чесън и други подобни пикантерии ще се издразня, де.

# 23
  • Мнения: 6 164
Аз разбирам авторката, защото съм имала подобни случки. Макар не в моята стая - в стаята на счетоводителите се плюскаше ежедневно и ежечасно от .. жената на шефа.. Rolling Eyes Явно счетоводските стаи най-благоприятстват за апетита.. Laughing
Та въпросната жена какво ли не разопаковаше и не вадеше и не гризеше, по цял ден.
И аз съм хапвала често сандвич на бюрото, защото съм имала много работа, но първо бях сама в стая, втроро, дори да имаше някой, или ще използвам да го няма, или ще го изям в друга стая - на мен лично не ми е приятно да се храня, докато някой ме гледа, в случай, че той не яде.
Ами представете си, че авторката е на диета примерно, как ще й действа това целодневно слюноотделяне.. Каквото и да си говорим офисът не е закусвалня, едно е да гризнеш нещо за 10 минути, друго е да гмуцаш по цял ден..

# 24
  • София
  • Мнения: 8 348
Айде бе, какво щяло да им бъде на другите, ако са на диета.
Аз съм на диета, около мен се ядат забранености непрекъснато и нищо ми няма. Въпрос на нагласа и характер е доколко те дразнят околните.

# 25
  • Мнения: 460
Айде бе, какво щяло да им бъде на другите, ако са на диета.
Аз съм на диета, около мен се ядат забранености непрекъснато и нищо ми няма. Въпрос на нагласа и характер е доколко те дразнят околните.
сигурно,но как ще се почувстващ влизайки в офис в който мирише на яйца-например? Grinning

# 26
  • Мнения: 2 471
Да ти кажа и аз съм счети, ама след като работих 10г. в музикална компания, ми е все тая дали е шумно или не около мене

# 27
  • Мнения: 2 471
На яйца как да е, а на чесън?

# 28
  • Мнения: 460
На яйца как да е, а на чесън?
Confounded smile3544

# 29
  • Мнения: 2 471
Имах колега, който на обяд си ходеше у дома, и се тъпчеше с чесън. БЕШЕ PR НА ФИРМАТА

Общи условия

Активация на акаунт