А коя тема още не е пускана тук?

  • 1 995
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
Джъстин кой те разби и за какво?

# 16
  • Мнения: 1 668
Джъстин кой те разби и за какво?

Не съм Джъстин а Джесмин и горе съм цитирала, эащо съм раэбита Laughing

# 17
  • Мнения: 238
djesmin,не съм излъгала Wink

# 18
  • Мнения: 212
Отдавна имам намерение да пусна едно предложение към администраторите, да се закрие вече форума тъй като всички възможни теми които може да му хрумнат на човек са обсъждани вече и фактически няма нищо ново, а всичко е предъвквано старо и просто няма смисъл вече от съществуването на форума. Форума да си го има ама да не може вече да се пише в него защото нищо ново вече не може да се напише... Каквато и тема да пуснете като потърсите с търсачката ще откриете че я има вече.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дори и преди е имало не една тема : "Каква теме не е пускана все още"   Laughing

Ти ме раэби rotfImbo

За да те доразбия, ще ти кажа, че Никол беше пуснала подобна тема и замеряше с линкове всяка идея, която си мислиш, че не е имало. Повярвай ми, имаше всичко.
Сега част от темите са в архив, а Клюкарникът май периодично се разчиства /то и така трябва, де Mr. Green/

# 20
  • Мнения: 5 539
Аз знам каква тема не е имало.
"Гълтате ли по време на бременност и кърмене?"
Съчетава основните насоки на тези форуми - бременност, отглеждане на деца плюс пикантната насоченост на клюкарника.
Толкова хубава тема, просто е чудно, че никой не се е сетил да я пусне досега Mr. Green

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами ето - имаш този невероятен, уникален и неповторим шанс да я пуснеш. Обаче Тони няма да те погледне, ако я пуснеш в негово отсъствие Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 447
Аз знам каква тема не е имало.
"Гълтате ли по време на бременност и кърмене?"
Съчетава основните насоки на тези форуми - бременност, отглеждане на деца плюс пикантната насоченост на клюкарника.

Пропускаш една много основна насока, затуй предлагам заглавието да се разшири на "Гълтате ли пред свекървата по време на бременност и кърмене"  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 212
Аз знам каква тема не е имало.
"Гълтате ли по време на бременност и кърмене?"
Съчетава основните насоки на тези форуми - бременност, отглеждане на деца плюс пикантната насоченост на клюкарника.
Толкова хубава тема, просто е чудно, че никой не се е сетил да я пусне досега Mr. Green
Аз нещо не можах да разбера въпроса който си предложила за тема. Какво да се гълта... и защо да се гълта. Като си споменала пикантна насоченост да не би да имаш в предвид дали вие жените гълтате спермата на мъжа, когато се изпразни в устата ви. Нещо такова ли си имала в предвид или за друго става въпрос...

# 24
  • Мнения: 5 539
Борис, не те ли е срам, ама че мръсно подсъзнание! За семките на динята става въпрос Naughty
Дона, приема се корекцията - как може да няма забъркана свекърва в цялата работа!

# 25
  • Мнения: 4 733
На какъв вкус сте попадали Whistling Съжалявам, но се инспирирах от Борисовото изказване  ooooh!

# 26
  • Мнения: 212
Борис, не те ли е срам, ама че мръсно подсъзнание! За семките на динята става въпрос Naughty
Дона, приема се корекцията - как може да няма забъркана свекърва в цялата работа!
Ох успокоих се. Тъкмо си виках "Абе тая нашта Лилита не беше такова момиче а пък виж какви работи си мисли само"  Grinning А то било за семките на динята. Така може. Иначе нали знаеш правилата че във форума е забранено да се говорят глупости  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 539
Борис, не те ли е срам, ама че мръсно подсъзнание! За семките на динята става въпрос Naughty
Дона, приема се корекцията - как може да няма забъркана свекърва в цялата работа!
Ох успокоих се. Тъкмо си виках "Абе тая нашта Лилита не беше такова момиче а пък виж какви работи си мисли само"  Grinning А то било за семките на динята. Така може. Иначе нали знаеш правилата че във форума е забранено да се говорят глупости  Mr. Green
Какво ме направи ти?! То човек за едното красно име живее, както е казал Рачко Пръдлето.
Не ме вкарвай в грях, моля те Blush

# 28
  • Мнения: 3 447
На какъв вкус сте попадали Whistling
И "Градска легенда ли е онуй за сока от ананас?"  Flutter

# 29
  • Мнения: 4 733
Аз за сока от банан, такова...съм чувала Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт