Режим на Пиер Дюкан - 16 част

  • 23 277
  • 622
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, привет. Hug
Как си днес, след вчерашните -2кг. Simple Smile При мен, въпреки задържането се забелязва слабо намаление. И при теб ли е така?  bouquet
Не съм се теглила, сега се тегля веднъж на седмица. От 6.7. до 6.8. съм -2кг, въпреки че съм в 3 фаза и пълномаслените млека  Laughing

# 481
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро на всички! - аз като го писах си беше за добро утро, но нещо форума се беше сбъгясъл
Колко сте изписали!!! Още не мога да изчета всичко. Аз да се оплача - от сряда нямам нет вкъщи, затова не съм писала от петък. Иначе съм сериозна! И много доволна на килограми съм само  - 1, но имам и още 3 см от талията  newsm44
Панталон, който пролетта опъвах до пръсване ми седи като взет на заем от някой доста по-тежък. А и колегите го казват и те не могат да повярват! Много ми е кеф! Как да не продължава човек, като вижда тези промени!
Връщам се да чета назад.
Пожелавам ви лек и в двата смисъла ден!  newsm51

# 482
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Привет!
masha24- да ти отговоряза панаира май няма поносими цени- не знам с какво право но ги вдигат почти двойно newsm78. Много хора си дават апартаментите за панаира и примерно се изнасят при родителите си. Ако чуя нещо ще ти пиша.
За сега те съветвам да потърсиш в нета фирма, която се занимава с това - апартаменти под наем за панаира.
За режима - косата ми продължава да пада, килограмите да си стоят. Вече свикнах и  дори не се ядосвам. Hug

# 483
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен! Simple Smile Аз съм на смесени дни,сега сложих една тенджера със зеленчуци в микровълновата.Аз също много съм доволна от този режим,защото в събота си обух дънките,които си купих преди 4 месеца и изобщо не влизах в тях,но пък много ми харесаха а и ми служеха за стимул.Мноооого,ама много съм щастлива LaughingТези дни детенцето ми си идва,не ме е виждало 1 година,искам да се гордее с хубавата си майка Wink

# 484
  • Мнения: 911
Вече не си спомням, но Вещи май има килограмово намаление?!

# 485
  • Мнения: 243
Ех, най-накрая и аз де се добера все "грешка в базата данни" .
  Благодаря за кафето, момичета, прекрасно е. Вали като из ведро, а аз исках да излизам, но си стоя в къщи добре поне, че имаме нет. Извадих от фризера едни пилешки дробчета да се размразяват и ще ги приготвям тях, добре че си имам запаси, защото в това време хич не е за пазар.
  Браво за намалението на телесата.   bouquet
  Лек ден и успешна седмица с много, много минуси!

# 486
  • София
  • Мнения: 3 090
Пети, мекиците и бухтичките са най-застрашителни, по тях и на мен най-много ми текат лигите. Кога ли ще се скрия под стола и ще си устроя пиршество  Wink
Бо, 3-4 зърна грозде не са трагични, стига да си останеш само с тях.
Добричка  Hug радвам се, че се включи най-накрая, домъчняло ми беше за теб! Браво, почти нищо не ти е останало да сваляш! newsm51 Спокойно можеш да започнеш 3 фаза, а в нея също се сваля. Наминавай!
До сега на каквато и диета да съм била за 1 седмица съм си връщала почти всичко свалено
  newsm10

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Вече не си спомням, но Вещи май има килограмово намаление?!

Нямам. Не знам де, ама няма да се тегля по-рано от 14-ти  Mr. Green

# 488
  • София
  • Мнения: 3 090
Уф, всички сте тук, а пък аз трябва да слагам малкия да спи Sad

# 489
  • Мнения: 1 890
Кри, привет. Hug
Как си днес, след вчерашните -2кг. Simple Smile При мен, въпреки задържането се забелязва слабо намаление. И при теб ли е така?  bouquet
Не съм се теглила, сега се тегля веднъж на седмица. От 6.7. до 6.8. съм -2кг, въпреки че съм в 3 фаза и пълномаслените млека  Laughing
Кри, аз нещо май съм объркала с режима. Дадох си книжката и сега карам по спомени. Та....... може ли пълномаслени млека. Аз си карам по стария режим, само дето съм включила зеленчуци и плодове, с двете гала-вечери и един протеинов ден. Май съм оплескала всичко.

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Аз малката я сложих, тя си заспива сама с бутилка в ръка  Joy А иначе всички са тук, ама  никой не пише  #Cussing out

# 491
  • Мнения: 465
Здравейте на всички ,днес има доста доволни дюканки май  bouquet  .Аз хапнах печено пилешко и смятам да се отдам на пълна почивка  smile3524 Щото и аз май съм от доволните ,но като го задържа тогава ще оперирам лентичката  Joy  .Хайде ,лек и отслабващ ден!

# 492
  • Мнения: 243
Аз отивам да приготвям дробчетата. Мисля да ги направя с кисело мляко. Преди съм ги правила и ми бяха доста вкусни, рецептата е от темата с рецепти. Хайде докато четете и да пишете повече като гледам всички сме тук. То в това време къде другаде да сме, нали?

# 493
  • Мнения: 1 890
Днес май дробчета ще се ядат. И аз съм се приготвила. Ми то като вдигнаха пилетата.?? #2gunfire

# 494
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета,

Имам да направя 1 признание - проядох месо Sad след 1.6 г. въздържание. Но реших, че по-добре да съм слаба и месоядна, отколкото дебела не месоядна.
Търпя доста критики от половинката, но не ми пука. Искам да съм слаба!

Та по този повод да ви споделя една рецепта, може би сте я пробвали:

Нарязват се 2 пилешки /готови/ пържолки + 1 или 2 стръкчета пресен лук и се слагат в 50 гр. прясно мляко. След като се поварят малко в него се слагат 3-4 яйца. Става омлет фантазия!
  chef

Общи условия

Активация на акаунт