Режим на Пиер Дюкан - 16 част

  • 23 251
  • 622
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 245
Да, на тази снимка си сладуранка голяма Heart Eyes и щом се чувстваш най- добре на тези кг. , дерзай скъпа и ние с теб Hug Heart Eyes

Мерси zzz@2, ще дерзая и как да не при тази подкрепа!
  bouquet

# 511
  • Мнения: 243
foli , сега се сетих понеже ми се дояде нещо сладичко, абе знам си аз, че като съм си в нас все лоши мисли ми се въртят в главата, но ... Та понеже нямам в момента пшеничени трици, ако направя кексчето ти само с овесени, дали ще се получи?  newsm78
Момичета, само комбинация ли сте го изпробвали?

# 512
  • Мнения: 1 890
foli , сега се сетих понеже ми се дояде нещо сладичко, абе знам си аз, че като съм си в нас все лоши мисли ми се въртят в главата, но ... Та понеже нямам в момента пшеничени трици, ако направя кексчето ти само с овесени, дали ще се получи?  newsm78
Момичета, само комбинация ли сте го изпробвали?
Мисля, че ще стане. Опитай. За вкус му слагам и малко настъргана лимонова коричка.   chef

# 513
  • Мнения: 1 890
Мише, голяма си сладурка на тази снимка. Сега трябва да си по-пухкава.
Ама да си пухкава,    да си пухкава , колко да си пухкава. Все си си хубава.  bouquet

Мерси Foli, ама сега съм много по-пухкава цели 9 -10 килца Sad  Ще ги смъкна! Голям инат съм!  Wink
Ще ги отвееш и няма да усетиш. Heart Eyes

# 514
  • Мнения: 1 890
Часът е 16.00. Време за ставане. Който спал, спал, а сега по едно кафе да пием. Вещите в кафенцето да постнат едно, че аз не знам как става.  bouquet Hug

# 515
  • София
  • Мнения: 2 245
Ето едно капучино от мен!
Наздраве  Grinning

# 516
  • Мнения: 2 147
Е, най- накрая Laughing мерси Hug

# 517
  • Мнения: 1 890
Еха, браво, най-после някой да се смили.  bouquet
Мерси за кафенцето.
Аз от скука сготвих, опекох и изядох един кекс за следобедна закуска. Русалка ме подсети. Grinning

# 518
  • София
  • Мнения: 2 245
Е, най- накрая Laughing мерси Hug

Моляяя Simple Smile с удоволствие!

Момичета, имам едно питане: понеже съм гладувала доста дълго преди Дюки..та, не ми се яде. Едва си изядох половината обяд и сега хапвам другата част. Почти насила. Така съм всеки ден. Трябва ли да се "тъпча" с идеята за засилваме на метаболизма, или да давам по-кротко?
За да е по-ясно днес до 17.00 съм изяла - 100 гр. пиле на скара,  2,5 яица + малко лук,  200 гр прясно мляко, 400 гр кисело - 0.5%  - довечера ще хапна още 100 гр кисело мляко със степче.

И втори въпрос ми изникна: мога ли да хапвам кисело мляко с подсладител ведната след яйца и месо или трябва да се изчака?

# 519
  • София
  • Мнения: 3 090
Тези дни детенцето ми си идва,не ме е виждало 1 година,искам да се гордее с хубавата си майка Wink
Няма как да не се гордее! А това също е добър стимул за отслабване  Laughing
Михаела, честито намаление в сантиметри и килограми!  smile3501 newsm51 И мерси за кафето, тъкмо ще ми помогне да изчета какво сте писали.

# 520
  • Мнения: 2 147
.. и от мен лека и диетична, отивам да си посрещям гостенина, пък утре ще  се  Embarassed

# 521
  • Мнения: 911
Дори,
 аз от как се помня все съм на диета, затова за първите 4 кг не мога с точност да ти отговоря с кай режим ги свалих, но определено доста гладувах, то не бяха грейпфрути, портокали, житена диета, докато не открих Дюкан. В началото само четях, а след това се и представих, но не бях особено стриктна, докато не реших, че нищо няма да ми стане ако опитам да спазя точно препоръките за 5 дена и като се появиха резултатите вече не се и замислям. От април до сега с малки отклонения съм съвестна Дюкананка.
Мише, аз си мисля, че менюто ти е добро, но трябва още нещо да хапнеш за вечеря, а не само кисело мляко, което пък се препоръчва да се приема до обяд, тъй като съдържа въглехидрат.

# 522
  • София
  • Мнения: 2 245
Тези дни детенцето ми си идва,не ме е виждало 1 година,искам да се гордее с хубавата си майка Wink
Няма как да не се гордее! А това също е добър стимул за отслабване  Laughing
Михаела, честито намаление в сантиметри и килограми!  smile3501 newsm51 И мерси за кафето, тъкмо ще ми помогне да изчета какво сте писали.

Моляяя, сега ще си забъркам и истинско - само без пяната Simple Smile

# 523
  • Мнения: 3 202
Станах рано, сготвих кафенце Simple Smile) Нали сън не ме лови с тази сделка.
Моля за всички, които се зарадваха на кафето. Много е приятно. Сигурно Вещито се чувства страхотно, като поднася всеки ден ободряващата напитка Simple Smile))
Поздрави на всички за резултатите и упоритостта! Grinning

# 524
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Masha, мерси за отговора, лентичката ти просто ми се наби на очи, какво е да ти "остават 0 кг", малииии #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт