Малко неудобно въпросче;-)

  • 3 375
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Аз ядях ленено семе всеки ден, но спря да ми действа.
Може би трябва да се приема по-рядко.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Китайския чай Сание. Ама не трябва да прекаляваш де. А ако е много тежак случая изпии 2 пакетчета вечерта и сутринта...

# 17
  • Мнения: 1 092
Теди, кажи нещо повече за Бизакодил , аз съм тежък случай и последно само бислакс помага...ама скоро може би ще ми привикне организма...така, че от сега да попитам? newsm78
Опаковката е от 6 или 8 свещички - не съм много сигурна.Изписаха ми ги по време на бременността ,защото имах проблеми , а нали не трябва да задържаш в този момент. smile3550Пише ,че действат след около 12 часа,но при мен действието им е почти мигновенно newsm10,даже не винаги ми остава време да изпуша цяла цигара smile3521

# 18
  • Мнения: 1 454
Благодаря, на всички и аз за отговорите...

освен да мина на тъпия чай  Banghead пак...ама като го приготвям като Тео...макар, че не виждам логично обеснение той да действа, а таблетките, които би трябвало да са освен всичко и по-концентрирани да не ми...

иначе т'ва ленено семе...не знам...Деничка, ти смилаше ли го? Защото на повечето места където четох...освен, че се сбълсках с различни теории относно количеството,което трябва да се приема, на повечето места пишеше, че действало само като е смляно...може да почнеш да си го смилаш...

сега си мисля за едно изследване, ама...нещо не ми вдъхват доверие от институра където искам да го направят

# 19
  • Мнения: 2 897
Смилам го винаги и го ям с пшеничени и овесени трици - 3 в 1  Crazy, ама вече не действа. И то според мен защото яко си ошашках стомаха с 2 бизелакса, от които щях и сливите да си изкарам... И няма оправия...

# 20
  • Мнения: 1 454
Ами Дени...ти имаш наблюдения из темите, че аз бизалакса (или както и там да се произнася и пише) си го пия...почти редовно...
и да ти кажа честно съм много доволна от него...

и най-вече от това, че много бавно организма ми привиква с него...може би година вече го пия...от време на време при преяждане само...така, че може би не е от него

# 21
  • Мнения: 2 897
Ами стомаси различни..
Аз съм пила последните няколко години няколко пъти бизелакс и винаги ми действа направо като очистително - зверски болки, невероятни изкарани количества и после сума време не могат да се нормализират нещата..
Просто явно на мен и на теб действао по коренно различен начин.

# 22
  • Мнения: 1 454
Да, така е...аз съм имала случай примерно от Сената- и таблетките и чая да имам зверски болки и смао ме боли и никакъв ефекет...изобщо....
май ще се прави това изследване и това е...да се свърши веднъж завинаги

# 23
  • Мнения: 2 897
За изследването на метаболизма ли става въпрос? То с какво помага освен, че ти казава колко ти е бавен/бърз метаболизмът? Не съм запозната..

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 11:43 от Denichkata

# 24
  • Мнения: 1 454
Ми да ти кажа и аз едва се запознах

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210635.0

лекува се по нчкакъв начин...моята идея наистина не е за отслабване , а да се подобри...макар, че то това ако не се лъжа има много общо с една от жлезите...мисля щитовидната...абе не знам говоря наизуст...ще проверя работно време...и уикенда може да отида до клиниката да видим на място

# 25
  • Мнения: 493
Чай Сена Peace

Общи условия

Активация на акаунт