Реалистично-оптимистично настроени

  • 1 348
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Има  едно правило за   добро настроение - да се  събираш с хора, коитоте карат да се усмихваш и те правят щастлив.Прихваща -да...

# 16
  • Мнения: 329
Здравейте веселяци!!!

Днес е много хубав ден smile3502 
Вчера си взехме климатик и трябва да изчистя clean,че все едно Misc Bomb е паднала. Мисля да направя и някакво разместване.Ще стане много яко,сигурна съм!  babydust7

Много целувки Kissing Heart  Flowers Bouquet

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 19:35 от Gery_Cherry

# 17
  • Мнения: 329
Аз съм много доволна,защото всичко което свърших днес е суперррр.Стана страхотно!!!Много съм щастлива smile3534

# 18
  • Мнения: 329
Момичета,толкова хубава тема,а никой не пише  smile3506

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз подготвям рождения ден на синковеца, който е утре! Настроението ми е приповдигнато, макар че днес три пъти прах наакани гащи smile3502
Ще съберем дечица и вярвам, че ще се повеселят добре. Ще видя майка ми и баща ми, което пак е много добре. Въобще - приятни емоции ме очакват утре. Дори и лошото време не е успяло да ги развали.

# 20
  • Мнения: 1 488
Днес бях на работа. Събота, последният ми работен ден за тази седмица, следователно още от сутринта бях изморена. Започвам да си върша работата и намирам 2-3 бележки, оставени от моята колежка, от предната вечер. Бележките гласяха: " Добро утро", "Здравей  Simple Smile!" и "Ти работиш сега, а аз съм си в леглото!". Накараме да се усмихна. И за капак накрая на работния ден намерих още една бележка която пък гласеше: "чао и приятни почивни дни!" Много ме зарадва тая жена с тези бележчици днес!  Wink

# 21
  • Мнения: 329
 smile3525
katjushka , да ти е жив и здрав,много да те радва!Весело изкарване утре!
cherry, това имам предвид- на дребните неща трябва да обръщаме внимание.Те ни радват.За това хората,които ги забелязваме сме по-щастливи!!!

# 22
  • Мнения: 329
Снощи гледах "Горещо с Вера Кочовска" . Много се замислих за нещата,които тя каза,дори цяла нощ не съм спала.Размишлявах много.Знам че имаше смисъл точно снощи да го гледам.


Вчера бях в "Мак Донълдс" (Испания). Взех си детско меню,защото още обичам детското в мен. Преди да станем да си хвърлим остатъците, една жена дойде и ни каза да внимаваме да не си хвърлим играчката.Не я е видяла на масата и веднага решила да ни посъветва.
Не мога да повярва,че има толкова сърдечни хора!

Прекалено много лошотия има в България.Истината,колкото и трудно да е,че трябва да бъдем добри.Наистина има смисъл в добротата,аз съм я усетила.

# 23
  • Мнения: 8 999
Животът е прекрасен! Само дето тези АПЛОДИСМЕНТИ едвам ги разчетох.
Аз се радвам, че съм жива и че съм здрава. Децата ми и мъжът ми също. Нищо, че вали.

# 24
  • Мнения: 329
Само дето тези АПЛОДИСМЕНТИ едвам ги разчетох.
baibibi ,искаше ми се да е нещо интересно,ама май ще ги редактирам,

Общи условия

Активация на акаунт