Спешно - въпрос за миялна машина

  • 6 484
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Електролукс Peace

# 16
  • Мнения: 512
От 5 години имам Whirpool и съм страшно доволна.
 Peace

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
- РАЗМЕРИ - В/Ш/Д - 46/45/50, но не ти препоръчвам такава.

дай повече инфо, моля те

КАкво повече? Настолна, малко по-голяма от ммикровълнова. Събира малко неща, не е икономична в сравнение с голямата и не мие добре колкото голямата.

# 18
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Малките не стават. Моята е Indesit  Peace Перфектна, но и таблетките са от значение.

# 19
  • Мнения: 201
Аз съм с малка Бош и съм супер доволна - нямало е гаф досега, но ползвам всичко както си му е реда - прах, сол и гланц и нямам никакви оплаквания.

# 20
  • Мнения: 1 305
Ние имаме Candy  Simple Smile Вече 4 години си работи перфектно. Когато я купувахме беше с най-добро съотношение цена-качество! Дори едни приятели си купиха същата. Но каквато и да избереш гледай да е с горен /трети/ впръсквател за вода, най-добре да е с перка. Така най-качествено се измиват нещата в горната кошница. Другото, което трябва да гледаш, е разпределението вътре. Хубаво е част от стойките за чинии да са падащи, за да има място за по-едри неща, също така да има горе стойки за купички /каквито май винаги има/ и други такива  Grinning

# 21
  • Мнения: 86
добре де какво им е на малките съдомиялни дават по-често дефекти или ни мият добре? какво да направя като съм притисната от място

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На малките какво има има:
1. Не мият толкова качестрвено, защото имат само 1 перка обикновено
2. Не събират нищо друго освен чинии, чаши и вилици и лъжици.
3. Изискват по-често почистване основно на всички филтри, отвори. Поне така беше при мен. Малката беше отврат в това отношение- с голямата, нямам никакъв проблем.

# 23
  • Мнения: 359
По една случайност (старата ми кухня не пасна в др.жилище)имам 2 миялни.Малката е Candy-ползвах я 5 гд. без никакви проблеми.Другата е Whirpool на година и половина също мие идеал.Но зависи и от правилната настройка ,твърдостта на водата,солта,гел

# 24
Местя се в жилището на сестра ми, което обзаведохме преди 2-3 години по мой проект.
Навремето и казах да си остави място за миялна машина, но тя...не
Аз не исках да споря и сега си плащам...
Няма достатъчно място за нормална миялна на 450 или 600
Няма дори място за ниска на 600 каквато е на Bosch
и смятам да си купя на MIDEA http://www.technopolis.bg/scat.php?id=68
Дори и да не върши перфектно работа, по- добре е от това да мия съдове с хладка вода на ръка

# 25
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пък от 3 години яко експлоатирам малка Мидея WP5D за 4 комплекта, с прозорче и изцяло инокс интериор - нещо напоследък не го виждам този модел, но искам да кажа че съм страшно доволна. Мие си всичко перфектно, нямам никаква забележка, ядове също не ми е правила нещо да се разваля! Ползвам прах АРО от Метро го купувам. А бе направо всеки ден я целувам като я видя - тя ми е най-добрата помощница в къщи.
Препоръчвам горещо да не се прави компромис, ако се налага цял шкаф и мъж изхвърлям, но миялна ще наместя в кухнята!  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 632
Малките не стават. Моята е Indesit  Peace Перфектна, но и таблетките са от значение.
Peace

# 27
  • Мнения: 86
Аз пък от 3 години яко експлоатирам малка Мидея WP5D за 4 комплекта, с прозорче и изцяло инокс интериор - нещо напоследък не го виждам този модел, но искам да кажа че съм страшно доволна. Мие си всичко перфектно, нямам никаква забележка, ядове също не ми е правила нещо да се разваля! Ползвам прах АРО от Метро го купувам. А бе направо всеки ден я целувам като я видя - тя ми е най-добрата помощница в къщи.
Препоръчвам горещо да не се прави компромис, ако се налага цял шкаф и мъж изхвърлям, но миялна ще наместя в кухнята!  Grinning
какви размери има? Има я в техномаркета и то само в Плевен

# 28
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пък от 3 години яко експлоатирам малка Мидея WP5D за 4 комплекта, с прозорче и изцяло инокс интериор - нещо напоследък не го виждам този модел, но искам да кажа че съм страшно доволна. Мие си всичко перфектно, нямам никаква забележка, ядове също не ми е правила нещо да се разваля! Ползвам прах АРО от Метро го купувам. А бе направо всеки ден я целувам като я видя - тя ми е най-добрата помощница в къщи.
Препоръчвам горещо да не се прави компромис, ако се налага цял шкаф и мъж изхвърлям, но миялна ще наместя в кухнята!  Grinning
какви размери има? Има я в техномаркета и то само в Плевен

Не знам, не съм си у нас в момента за да я премеря, но мисля че всички малки Мидеи за 4 комплекта са с еднакъв размер или греша?
Моята е върху пералнята поставена и не стърчи извън нея а се побира точно отгоре и.

# 29
  • София
  • Мнения: 228
добре де какво им е на малките съдомиялни дават по-често дефекти или ни мият добре? какво да направя като съм притисната от място
Нищо им няма на малките. Ние сме с малка - Итал Електро. 2 перки /горна и долна/.  Купихме я преди 7,5 години. Тогава миялните сякаш не бяха толкова разпространени и въобще не съм се интересувала от марки. Мие си идеално и за цялото това време, в което я ползваме ежедневно, не се е чупила нито веднъж. Купи си миялна според нуждите ти и според възможностите. Това, че малките не мият така добре като големите са пълни глупости! Само гледай да е с 2 перки.
Успех! И със здраве да си ползваш каквото и да си избереш!

Общи условия

Активация на акаунт