цял живот ли ще е така

  • 2 376
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
ама слънчице не се отчайвай
казва ти го старо куче с малко бебе и мъж е така
стрес и недоспиване верно е кофти комбинация
 обясни му че все пак ти е писнало да се доиш по 12 пути на денонощтие и се опитай да ти влезе в положение
 та ако трябва остави го пове4е време с бебо нека му дойде малко разум

# 16
  • Мнения: 920
Не, няма да е цял живот.
Като се замисля колко малко сме подготвени за този период. Подготвяме се за раждане, кърмене, а би трябвало задължителен курс и за мами и татковци за справяне със стреса.

# 17
  • Мнения: 2 336
Да, наистина добре дошла в света на женените с деца.
Пожелавам биволско спокойствие!   bouquet
Не позволявай на благоверния да ти се качи на главата.

# 18
  • Мнения: 2 657
Позната история....
Колко такива моменти сме имали,пък ето още сме заедно.
Поредната ми криза беше след операцията ми декември,когато нямаше кой да ми помага,а мъжо се прибираше само да спи по 2-3 часа и хукваше пак на работа ooooh!малкият пък пищеше за баща си и се будеше нощем и започваше с истериите,като видеше,че го няма....А за капак и на Коледа бях сама...Карахме се за всяко нещо,да не кажа,че аз си вдигах скандалите за най-малкото нещо,толкова ми беше дотегнало,че не можех и да спя и като ме хванеше кризата започвах да се чешам като краставо магаре посред нощите....
В един момент и на мъжо му писна цялото това положение и ни заведе на почивка CrazyНа път към мястото,както винаги аз намръщена,начумерена,глава ме боли и кой знае каква физиономия съм имала,та ми каза по едно време-де усмихни се на почивка те водя,а не на погребение Rolling Eyes
Почивката ни се отрази супер и на всички ни и се върнах като нов човек...Е пак се караме де,ако кажа,4е не се караме ще излъжа,но караниците ги обръщаме на майтап,а и бързо ни минава Wink

# 19
  • Мнения: 4 068
Ооооооооооо, не се притеснявай. Много ви е малко бебчето още просто. И ние минахме през подобен период. Нормално е според мен. И аз си мислех, че това е края и ще се развеждаме. А сме го чакали това бебе цели 5 години. Просто ти си много изтощена сега, той пък чувства липса на внимание заради бебето и такива ми ти неща. С времето се нормализират нещата и всичко си идва на мястото. Не вземай прибързани решения, за да не съжаляваш после. Стискам палци бързичко да мине този период при вас!

# 20
  • Мнения: X
Това е само период, и ще мине, но един съет от мен - не взимай повече от тези хапчета колкото и да ти се иска. Почти във всички случаи след спирането на успокоителните, особено жените изпадат в тежка депресия , пък и е много вероятно проблеммите да не са приключили и това да усложни още ситуацията. Пък и...как така кърмиш и пиеш успокоителни? newsm78 newsm78 newsm78 Аз съм чувала, че е много опасно Naughty

# 21
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз не кърмя и за това си позвалих антидепресанти но стана по-зле и вече не ги пия

# 22
  • Мнения: 494
Това е само период, и ще мине, но един съет от мен - не взимай повече от тези хапчета колкото и да ти се иска. Почти във всички случаи след спирането на успокоителните, особено жените изпадат в тежка депресия , пък и е много вероятно проблеммите да не са приключили и това да усложни още ситуацията. Пък и...как така кърмиш и пиеш успокоителни? newsm78 newsm78 newsm78 Аз съм чувала, че е много опасно Naughty
Направи си консултация с психолог.Не пий,по свое усмотрение хапчета.Наистина е опасно!Говорете,изяснявайте проблемите,консултирайте се,ако трябва с някой по-знаещ и вещ в семейните работи,най-добре с психолог.Колкото и да ти казваме,че това е период,често срещан и напълно нормален,няма да те успокоим.Трябва да направиш нещо,но това с хапчетата е възможно най-лошият вариант на решаване на проблемите.Те ще си останат,защото са м/у двама ви,а не в само в теб,че да ги лекуваш с хапчетата.
  И не !Няма да е през целият ви живот,ако вземеш мерки обаче.Всъщност,ако вземете заедно мерки.Идентифицирайте проблемите,поговерете си,потърсете решение,не оставяйте нещата излишно да се задълбочават и да се натрупват горчилка и обида,защото това става с времето,ако не се вземат мерки.Няма смисъл само да се тръшкаш и тормозиш самичка или тук във форума,защото,от само себе си, и само с писане,нищо няма да се оправи.Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт