Давайте цветни идеи за детски стаи

  • 304 024
  • 513
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
kimba77 и аз за там си мислех Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 775
Мисля, че ще се залепи, но със специално лепило. С 200 е бяло и ще личи, но имаше едно безцветно с, което няма как да не стане. А колко са големи мотивите?

# 17
  • Мнения: 404
Ето още идейки:



 
 

# 18
  • София
  • Мнения: 171
Това http://www.d-c-fix.de/standardseite.asp?area=hauptmenue&site … ;id=1148#morepics се продава в Домко.
Дъщеричката ми се побърка по детските мотиви, но никой не може ди каже дали ще се залепи върху латекс.
Ако някой е ползвал нека сподели защото е приказно!
Каква е цената на тези мотиви, аз също се влюбих в тях Heart Eyes

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ех тия сини хубави тавани  Hug
Ето ви два доста ефектни тавана

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ето още нещо

# 21
  • Мнения: 491
Това рисувано ли е? Струва ми се, че рибата и топката са залепени, но другото май е рисувано  newsm78

# 22
  • Мнения: 208
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159274
на мен това много ми хареса..не знам дали става за вашата кака  Grinning
newsm74 Страхотна стая! Точно такива цветове съм избрала и аз за детската. А как ли са направени цветята - тапет ли е това или апликация върху латекс?  newsm78
това дали се предлага от българска фирма? адски много ми хареса!

Това всъщност е част от дипломната работа на Георги Карастоянов, която видях в друх форум. На мен също много ми допадат цветовете, затова я запомних. Тук ще цитирам какво е обяснил самия той за нея (дано не се сърди, но като на всички толкова ни харесва Wink):
 
"Всъщност си мислех цветята по стените да са изработени от плексиглас (макар и в момента да не изглеждат така), като ако той не е цветен, би могло да се боядисат задните страни на отделните елементи.Не знам дали си личи достатъчно, но имам и на идея това в средата да са лампи.Що се отнася до цветята по пода, идеята е те да са от мокет (не е проблем да се изрежат и после да се обкантят с шев, като вече изрязаните части се подлепят на платнена подложка).Лампата на тавана мисля да стане, като на метални или пластмасови обръчи се опънат предварително скроени платна.Занимавам се с дизайн на ТВ декори и знам, че е трудно да се намерят материали като плексиглас или да се направят цветя като тези от мокет, защото никоя от занимаващите се с това фирми няма да иска да се захване с толкова малки неща.Но с достатъчно желание, мисля, че човек и с подръчни материали може да се справи не по-зле."


# 23
  • Мнения: 208
Това http://www.d-c-fix.de/standardseite.asp?area=hauptmenue&site … ;id=1148#morepics се продава в Домко.
Дъщеричката ми се побърка по детските мотиви, но никой не може ди каже дали ще се залепи върху латекс.
Ако някой е ползвал нека сподели защото е приказно!
И аз ги мернах тези в Домко. Мисля, че това е фолио. Може да се лепи както на стени, така и върху мебели.

# 24
  • Мнения: 8 999
Това http://www.d-c-fix.de/standardseite.asp?area=hauptmenue&site … ;id=1148#morepics се продава в Домко.
Дъщеричката ми се побърка по детските мотиви, но никой не може ди каже дали ще се залепи върху латекс.
Ако някой е ползвал нека сподели защото е приказно!
И аз ги мернах тези в Домко. Мисля, че това е фолио. Може да се лепи както на стени, така и върху мебели.

Знаех си аз, че е достатъчно да си помисля само нещо и хоп - някой го е публикувал с подробна информация вече тук! Страхотни сте, благодаря. В детските стаи има едни скучни гардеробчета, които на всичкото отгоре не се връзват много с останалите цветове и си мислех за нещо такова, че ако се налепи отгоре, ще стане доста интересно. В първия удобен момент ще скокна до Домко.

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Това рисувано ли е? Струва ми се, че рибата и топката са залепени, но другото май е рисувано  newsm78
Рисувано е Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 201
Това http://www.d-c-fix.de/standardseite.asp?area=hauptmenue&site … ;id=1148#morepics се продава в Домко.
Дъщеричката ми се побърка по детските мотиви, но никой не може ди каже дали ще се залепи върху латекс.
Ако някой е ползвал нека сподели защото е приказно!
И аз ги мернах тези в Домко. Мисля, че това е фолио. Може да се лепи както на стени, така и върху мебели.

и аз вече си "премених" една голяма стена (боядисана с латекс) в спалята с тези лепенки! Много са удобни, ако залепиш накриво, отлепваш и не оставя никаква следа, нито пък разваля самата лепенка. Стана много хубаво и ми се върза идеално с новото спално бельо Grinning
Иначе залепих и няколко в банята (върху гладък фаянс) - стана супер!

Това е най-бързият и лесен начин да докорираш стени/мебели и т.н.  УСПЕХ!

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 14:36 от DDeli

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
А къде мога да видя тези мотиви newsm78

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Записвам се тук.Страхотни идеи.

# 29
  • Мнения: 326
Момичета помагайте за цвета на детските стаи
Нещо  тия детски стаи не ми хващат око  ooooh! докато не правех нищо всичко ми харесваше а сега просто отхвърлям всичко ,харесах си една за малкия ,но с мъжа ми имаме спор за звездите , а за каката идея си нямам.
това харесах за момченцето

Извинявам се предварително, но тази стая ми изглежда адски подтискаща, особено пък за дете...... лично мое мнение.......не искам да ви обидя.

Общи условия

Активация на акаунт