Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 809
  • 244
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
Не съм имала шантави, но пък за сметка на това много мили пожелания за празници, от хора които не съм очаквала  Hug  Heart Eyes Става ти едно такова хуууууубаво  Blush

# 76
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз  като Дамаянти , нямам шантави.
Имам прекрасни ЛС с поздрави без повод, с пожелания за РД на мен и децата. Пазя си ги. Heart Eyes
Непознати са ми искали телефон на лекарката ,при която родих или друга информация от този род. Нямам такива  с обидно съдържание. Peace

# 77
  • Мнения: 417
Нямам такива ЛС,явно още никой не съм засегнала,но има време. Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Цитат
smile3511

От една съфорумка, когато й отговорих на въпроса с колко кг съм отслабнала от раждането. Laughing

# 79
  • Мнения: 417
А с колко си отслабнала?

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Не помня тогава колко бяха, сега са 27 кг и ми остават още 10 до фигурата от първи курс студентка. Laughing Не мога да не сЪ поФала, като се има предвид какво ужасяващо НЕЩО бях, след като родих.  bowuu

# 81
  • Мнения: 185
Не съм получавала такова,време ли е Thinking

# 82
  • Мнения: 2 161
Не получавам такива съобщения.Няма кой да пише на полковника,както е казал Маркес.

# 83
  • Мнения: 2 379
"Нова съм и от снощи се боря като прасе с тиква с форума. Ще ми кажеш ли как да се вклЮча в списъка?"

# 84
  • Мнения: X
"Нова съм и от снощи се боря като прасе с тиква с форума. Ще ми кажеш ли как да се вклЮча в списъка?"


 rotfImao

# 85
  • Мнения: 4 053
"не, я, ли хвана вече тая пеперуда"

# 86
  • Мнения: 9 903
едно момче пусна тема в Искам бебе, че иска бебе и си търси партньорка....отговорих му, че точно тук жените вече са обвързани, а той веднага ми изплака на лични - аз съм гей, но искам бебе, много искам, помогни ми.... Mr. Green

# 87
  • Мнения: X
Тити, ти помогна ли му?

# 88
  • Мнения: 9 903
той беше новак с право на само 2 ЛС. Явно вече беше получил едно, защото аз не можах да изпратя второ  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 4 053
той беше новак с право на само 2 ЛС. Явно вече беше получил едно, защото аз не можах да изпратя второ  Mr. Green

а,ти какво му беше написала  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт