За млякото Данонино

  • 14 178
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Грамажът срещу цената. Laughing

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега видях рекламата. Платена е. Малко ако разбираш от здравословно хранене ще можеш да прецениш сама информацията в нея.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 561
На тях си пиши, че са след годинката!
Аз лично не мисля да давам- предпочитам домашно, квасено кисело мляко, с бисквитки или плодове  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
След 8-ми  Peace

# 19
  • северно море
  • Мнения: 321
И аз да попитам във връзка с млеката на данон.В Холандия продават такива и на тях пише за след 4 месеца.Бях решила да дам от него,но като видях какво сте писали се отказах.Само не мога да разбера след като не са подходящи за деца до годинка,защо на опаковката им пише след 4 месеца  #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 019
сега му дадох за първи път

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Откакто стана на година и два месеца й давам различни такива млекца. Аз също съм на мнение, че е по-добре да изчакаш с още някой месец! За всичко има време!  Laughing

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само не мога да разбера след като не са подходящи за деца до годинка,защо на опаковката им пише след 4 месеца  #Crazy
На много неподходящи храни за бебета можеш да прочетеш "след 4-ия месец". Все пак целта са продажбите.

# 23
  • Мнения: 1 701
Не бих купила плодово мляко на детето си, поне не още. На реклами не се връзвам!  Naughty Предпочитам да добавя плод, бисквита или пюре в киселото мляко и ще стане дори по-вкусно!  Peace

# 24
  • Мнения: 4 621
След 1 година Peace

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Плодови млека давам от 8-9ти месец. ВРЕДНО!!! Аман вече!

# 26
  • Мнения: 1 483
На млякото пише,че е за деца над 1 годинка.

# 27
  • северно море
  • Мнения: 321
 
На млякото пише,че е за деца над 1 годинка.
Мляко което аз купих от магазина пише цитирам:vanaf 4 maand,у4удих се но въпреки това ги купих шест броя.Преди да ги дам оба4е се за4удих дали да го правя и потърсих информация във форума,за която съм благодарна Hug

# 28
  • Мнения: 1 230
Че то това в Холандия сигурно си е различно от тукашното newsm78 и затова да има разлика и в указанията  Peace

# 29
  • У дома
  • Мнения: 96
Нищо на DANONE не купувам. Ако това са млечни продукти - аз съм Анджелина Джоли.

Общи условия

Активация на акаунт