Семейство Симпсън?!

  • 1 775
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • DE
  • Мнения: 967
Една вечер слушах по някоя програма, как продуцентът(или някои друг) на филма( сем. Симпсън) каза изрично, че филма не е за деца, а само за възрастни. Аз съм го гледала. Говорят си такива неща - свързани с политика, секс и все неща, които едно дете не разбира.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Може ли някой, който е гледал Филмът да каже да ли си заслужава. Както казах, моята щерка ми мрънкоти да я водя и мислех днеска да е. Ама ако разбера, че не си заслужава ще откажа с голям кеф  Laughing

Вчера го гледахме със сина ми. На мен ми хареса, на него още повече. Да, грубичък е, зависи много от настройката на конкретния родител. Аз си мисля, че е по-подходящ за дете от средния американски екшън. Естествено не мога да твърдя, че това е детски филм, но и не виждам проблем да се гледа от 9, 10 години нагоре.

# 17
  • Мнения: 2 567
Може ли някой, който е гледал Филмът да каже да ли си заслужава. Както казах, моята щерка ми мрънкоти да я водя и мислех днеска да е. Ама ако разбера, че не си заслужава ще откажа с голям кеф  Laughing

Вчера го гледахме със сина ми. На мен ми хареса, на него още повече. Да, грубичък е, зависи много от настройката на конкретния родител. Аз си мисля, че е по-подходящ за дете от средния американски екшън. Естествено не мога да твърдя, че това е детски филм, но и не виждам проблем да се гледа от 9, 10 години нагоре.

Да. Ние сега се върнахме от кино и мога да кажа, че Филмът го биваше. Аз както казах не си падам по Симпсън, но ми хареса. И на моята щерка още повече  Simple Smile И с плакат от филма, на който са описани героите и града се сдоби. Взе и за всичките си братовчеди  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 417
Гледах го вчера с дъщеря ми. Час и 10 мин. е, а в залата имаше предимно възрастни. Не съм гледала тв сериите за да направя сравнение, но имаше доста свеж хумор.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Малко пъти съм го гледала. Смятам, че е изключително поучителен...за деца над определена възраст - за възрастни ми се вижда леко елементарен.

За мен лично не е проблем детето ми да чува подобни реплики. Както не би ми било и проблем да обесня цялата ситуация... Какъв е проблема според вас?  newsm78
Виж насилието не бих могла да го обесня по никакъв начин...  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 818
Не е за малки деца определено. Иначе на мен по едно време ми харесваше...


Странно как СЕМ е приел, че тази странна смес от религия, езически ритуали и секс е подходяща за деца и този сериал се изличва без предупреждение за ограничения във възрастта на публиката, около обяд, в събота?!


Събота и неделя са почивни дни и СЕМ почива  Simple Smile ( #2gunfire )

# 21
  • Мнения: 5 183
Тук го дават доста късно, така 4е определено не е детски.
Не съм го гледала.

Общи условия

Активация на акаунт