Рецепта за отказване от шоколад и сладки неща

  • 7 394
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Инат и си намираш заместител. По горе са писали плодове, аз съм успявала и с кисело мляко или с домати.
Честно казано не е трудно, въпросът е първите седмица -две да удържиш. След това спираш да се сещаш даже.
С чай също става идеално и между другото е много полезно да се пие хладък чай в горещините. Има диуретичен ефект ( т.е. пишкаш и прочистваш организма), освен това ти пълни корем аи  не ти се яде. Абе изобщо идеален е за поддържане на форма. И то не да си само на чай, а да пийваш по 3-4 на ден между храненията.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
При мен сушените плодове вършат работа. Особено ананаса, толкова е сладък, че хапваш едно, две парченца и забравяш за сладко цял ден.
Този ананас който продават е кандиран, т.е. озахарен и въобще не е полезен, все едно си лапваш захар от захарницата. Така е с повечето от сушените плодове от пазара. И не стига, че са озахарени, ами имат и сяра, за да си запзват цвета мисля е. Важат само сушените плодове от баба.

# 17
  • Мнения: 491
Че то без шоколад живот ли е? Все едно да откажа секса!

# 18
  • Мнения: 861
влюби се и прави секс
Ще ми се, защото знам от опит, че действа. А когато любовта му угасне, пак няма да ти се яде, от мъка...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Мен ме спасява само динята.Тортички,шоколадчета,не ме изкушават изобщо,ако пред мен стои едно голяямо и сочно парче диня   
Иначе, страдам от тежка шоколадо-зависимост
P.P.аде сега някой да даде рецепта за отказване от шоколад,за през зимата  Sunglasses  Sunglasses

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383

P.P.аде сега някой да даде рецепта за отказване от шоколад,за през зимата  Sunglasses  Sunglasses

Дъвчи дъвка! Хем е сладка, хем безопасна.
Винаги може да се намерят извинения, за да се натъчеш - просто трябва малко воля.

# 21
  • Мнения: 437
При мен сушените плодове вършат работа.
И при мен е така.
 Peace

# 22
  • Мнения: 1 241
Приемай хром-той постепенно намалява желанието да хапваш сладко
Аз също много шоколад хапвах-бях стигнала да 2 шок.на ден+0.5кг дребни сладки и разни други неща, които не броя, хрома ми помогна, но откакто започнах протеиновите диети(първо Търмънд, а после Дюкан) наистина не изпитвам никаква необходимост от сладки храни
Успех в борбата с шоколадовата зависимост  bouquet

# 23
Ако ядеш качествена храна,то няма да ти се дояжда сладко Simple Smile И под качествена имам предвит месо,яица,млечни,ядки,зелении Simple Smile
И все пак аз си правя нещо много вкусно кисело мляко и какао мм голяма вкусотия Simple Smile Бих препоръчала и тахан,обаче е опасно вкусен  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 685
Че то без шоколад живот ли е? Все едно да откажа секса!

newsm10 newsm10 newsm10Е,това е приказка!!! newsm10 newsm10 newsm10
Иначе това е мойта тема-за шоколад/и то натурален/- човек убивам и кат го ям" роднини нямам" smile3521
За всичко друго воля и инат може обаче за него.... newsm55това упражнение мога да го правя 100000пъти newsm62 newsm62 newsm62

# 25
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ами нали имаше диета с шоколад  Joy

# 26
  • Мнения: 463
Когато си забраняваш да ядеш сладко, ти се иска още повече. Затова, позволявай си веднъж в седмицата, като почнеш да слабееш, ще имаш стимул да не се тъпчеш със сладки неща.
Просто не се отказвай.

# 27
  • Мнения: 1 685
Съгласна съм РИДИК, PeaceАз горе долу съм възприела този принцип,някъде някога бях чела за това.И сега веднъж седмично се възнаграждавам,обаче понякога като почне едно "награждаване" Crazy-та чак до другата неделя Thinking Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 109
Съгласна съм РИДИК, PeaceАз горе долу съм възприела този принцип,някъде някога бях чела за това.И сега веднъж седмично се възнаграждавам,обаче понякога като почне едно "награждаване" Crazy-та чак до другата неделя Thinking Embarassed
Ами този принцип нещо не ми действа. Уж веднъж в седмицата, но не става така. Явно трябва напълно да се откажа, докато свикна. Ще пробвам различните идейки, които сте ми дали, дано да стане номера.

# 29
  • Мнения: 2 375
Записвам ве да ви чета, страхотна тема, ще ми е от полза, защото и аз съм от хората, които могат само на сладко да карат и това ми е най-големия проблем ooooh! Но наистина понякога само ината помага Peace

Общи условия

Активация на акаунт