Конкурс за най-образована мама

  • 8 218
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 356
  Има три жени, които да академик на БАН: 
ВАСИЛЕВА Петя Иванова - офталмолог,  ЕКСЕРОВА Дочи Русева - физикохимик, 
МУТАФЧИЕВА Вера Петрова - историк и писател.

# 61
  • Мнения: 6 029
Яще си ушите-имам диплома от немска пивоварна за правоспособен бироваряч - от тази година ... Crossing Arms
И 6 Грамоти(2-1во място, 1-2ро и 3-3то) по спортна стрелба от ловна дружинка Mr. Green ... И една за за спортен риболов от 2001ва година от БЛРС Flutter...



ОХ. съжалявам, но не мога да се сдържа. ако ще турско да стане. не мога просто. и Ерика дори да ме набие пак ще го кажа. и дори да решиш да ме застреляш.

явно от стрелби и риболов хич не си се научила да пишеш. "Яще"......... нема такава груба правописна грешка просто. направо ми събра очите.

# 62
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
"По правописа ги съдете, Господи!". Много  учене, много дипломи........, ама правописът си оправете първо , Дами!!!  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 952
Мамо мила ................Яна ни разби newsm20

# 64
  • София
  • Мнения: 3 802
Мамо мила ................Яна ни разби newsm20
Коя е Яна?

# 65
  • Мнения: 967
Две дипломи за висше обрзование - и 2те от Софийския университет -
1) Бакалавър - Гръцка филология и 2) Магистър - Мениджмънт

Преди това Английска езикова гимназия,
още преди това руско училище, а също и завършена детска школа по пиано (8 години) и

няколко сертификата от Атинския университе за летни специализации по гръцки  Wink

# 66
  • Мнения: 503

Ще седя у нас и ще викам: А кАде са ми очилата? Пък те ще са на главата ми  Joy
Ъ! Аз това си го правя и без амбиции за БАН.

Освен стандартните кетапи, имам няколко за позитивна психотерапия, моден дизайн, грамота от военното за най-бързо сглобяване и разглобяване на "Калашник", второ място на обиколката на радио "Варна" (бягане).
Може извън класацията да направим избор и за най-странни дипломи.

# 67
  • Мнения: 2 013
Яна, а японски и арабски разбираш ли, след като си ги учила?

По темата. Едвам взех две дипломи, даже понякога сънувам, че имам купища изпити и няма как да завърша гимназия...

# 68
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Руска гимназия. Английски език. Френски език. Магистър по психология. шампион по плуване. Писател с издадена книга. Певица със записани песни. Таекуон-до - черен колан. Професионален шофьор със 7 категории. Актриса /мим, пантомима в театър Сълза и смях/.  Grinning
Блонди,
 бях видяла вече победителка в лицето на Zanda Ksurik, но с този си постинг ти направо "уби всичко детско в мен".Сега пак трябва да мисля и избирам. newsm78 newsm78 newsm78
 Hug Hug Hug Hug
Вили

# 69
  • Мнения: 3 405
"По правописа ги съдете, Господи!". Много  учене, много дипломи........, ама правописът си оправете първо , Дами!!!  newsm78

Защо така към всички? Не е хубаво да се обобщава така. Naughty

Забравих да кажа, че освен умна и образована съм и красива и секси  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 671
Може би съм единствена - професионално свидетелство за стенограф  bowuu

Другите няма да ги изброявам.

# 71
  • Мнения: 4 586
Имам диплом за радист I клас.
Над него остана само майсторския.
Подготвих се за майсторски, но се оказа,
че няма кой да ме изпита. Джиесемите изядоха хляба на радистите.

# 72
  • Мнения: 920
Може би съм единствена - професионално свидетелство за стенограф  bowuu

Другите няма да ги изброявам.

Не си единствена. Но за последно използвах тези си умения за записване на лекции. А то беше доста отдавна Embarassed Но покрай мен доста колеги понаучиха стенографията.  А най-силно са ми набити в главата сиглите за социализъм, комунизъм, БКП, СССР.

# 73
  • Мнения: 4 390
Може би съм единствена - професионално свидетелство за стенограф  bowuu

Не си единствена. Но за последно използвах тези си умения за записване на лекции. А то беше доста отдавна Embarassed Но покрай мен доста колеги понаучиха стенографията.  А най-силно са ми набити в главата сиглите за социализъм, комунизъм, БКП, СССР.

И аз съм с професионално свидетелство за стенограф.
Също като Мадам Гоца, помня всички сигли и сиглопроизводни на тема социализъм и комунизъм.

# 74
  • Мнения: 1 671
Може би съм единствена - професионално свидетелство за стенограф  bowuu

Не си единствена. Но за последно използвах тези си умения за записване на лекции. А то беше доста отдавна Embarassed Но покрай мен доста колеги понаучиха стенографията.  А най-силно са ми набити в главата сиглите за социализъм, комунизъм, БКП, СССР.

И аз съм с професионално свидетелство за стенограф.
Също като Мадам Гоца, помня всички сигли и сиглопроизводни на тема социализъм и комунизъм.



Вярно, и аз помня тези сигли и съкращения най-ярко. Каква ирония...

Радвам се, че има с кого да споделя ненужното вече свободно съкращение за "мирно съвместно съществуване на страни с различен обществен строй".

Общи условия

Активация на акаунт