козметиката на клоран

  • 1 999
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 853
От бебешките им продукти останах доволна,но лиъен опит не мога да споделя

# 16
  • Мнения: 4 473
Бива, но очаквах повече. Ползвала съм шампоани и балсами за възрастни от тази марка.

# 17
  • Мнения: 556
блонди,какво ползваш за себе си от продуктите?бебешкият шампоан пробвала ли си.мислех да взема за нас от него,защото на мъжът ми от почти всичко му излиза пърхут.явно му е много чуствителна кожата на главата и не знам вече какво да му взема.предполагам,че ако използва бебешки шампоан,може да му понесе добре.нали са по-щадящи.

# 18
  • Мнения: 1 685
Бях си купила шампоан, при това в двойна опаковка (защото излиза по-евтино) - не ми хареса изобщо и отиде в кофата.
          СЪГЛАСНА!!!               smile3521 newsm11 smile3521

# 19
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз сьм ползвала шамп. за еждн. употреба с овес балсама душ гел и балс. за устни вс. е супер!
И аз съм го ползвала и бях доволна.

# 20
  • London, baby
  • Мнения: 800
В склада за козметика "Елитис" продават продукти на Клоран. Аз имам рол-он към 10лв е, нищо особено .. по-странен аромат има, но до там!

# 21
  • Мнения: 391
От бебешката козметика съм доволна и затова си взех шампоан за мен, но от него изобщо не съм доволна, отиде в кофата.

# 22
  • Мнения: 1 685
В склада за козметика "Елитис" продават продукти на Клоран. Аз имам рол-он към 10лв е, нищо особено .. по-странен аромат има, но до там!
И цапа дрехите в жълто!!! Crossing Arms #2gunfire #Cussing out

# 23
  • Мнения: 305
Пробвай с Биодерма,аз съм много доволна от нея newsm10 За себеси де,инъче бебешка нямат!

# 24
  • Мнения: 556
petita,за кои продукти на биодерма говориш?досега не съм ползвала нищо тяхно

# 25
  • Мнения: 1 685
На Биодерма серията за суха кожа се казва Атодерм-млякото за тяло се изписва и на бебета.Търси я само в аптеките. Hug

# 26
Здравей,
отскоро ползвам шампоан и ампули против косопад на КЛОРАН и все още нямам впечатление, но мога да ти напиша един телефон на КЛОРАН във Варна. Взех го от брошура на тази фирма. Козметиката е за възрастни. Отзивите за тази козметика бяха много добри и за това си купих тези продукти.  bigdance2

# 27
Горе-долу на каква цена е body milk-a на клоран?Има ли доволни от него?
http://www.beautyplatinium.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=KD422

# 28
  • Мнения: 556
шиши,ако още следиш темата,пиши по-подробно,защото не си написала нито серията,нито телефона,за който говориш

# 29
  • Мнения: 1 685
Горе-долу на каква цена е body milk-a на клоран?Има ли доволни от него?
http://www.beautyplatinium.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=KD422

За цена сега в момента ще те излъжа точно-ползвах го миналото лято-този за сухата кожа направо е "вълшебен"-ако се нелъжа беше 9-11лв.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт