За Лилибон и Криско

  • 17 058
  • 400
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 116
И аз, като всички вас, всеки ден се питам какво става с Криско...Дали някоя от вас, момичета, която е по-близка със семейството не знае нещо за тях, което би могла да сподели...? Вероятно преживяват голяма мъка и болка, пред които нашето безпокойство няма никакво значение, затова и не се обръщам към тях...неудобно ми е, страх ме е...вече 5-ти ден (след последната публикация на Лилибон) не смея да напиша и ред в тази тема...само следя, присъединявам се към молитвите ви и чакам...Ще продължа да го правя с вяра и надежда.

# 331
И аз периодично влизам в тази тема да науча нещо за Криско. Така ми е влязло в сърцето това мило детенце. Искрено се притеснявам за него! Дано всичко е наред (до колкото може)!  И моето детенце е почти колкото бебето на лилибон (с 1 седмица разлика) и си представям каква болка изживява тази майчица и тази невинна душичка. 

# 332
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо никой нищо не казва? Лъвицата къде е?

# 333
  • София
  • Мнения: 1 456
Какво става? Започнах да се тревожа!Къде сте Лъвичке и другите мами близки до Лилибон, Криско и семейство?

# 334
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Момичета, не се притеснявайте!
Нека оставим Ели да си вземе глътка въздух, съгласете се, че през доста премеждия преминаха - болници, телевизии, притеснения ...

# 335
  • Мнения: 1 488
Момичета, не се притеснявайте!
Нека оставим Ели да си вземе глътка въздух, съгласете се, че през доста премеждия преминаха - болници, телевизии, притеснения ...
И аз така мисля!

# 336
  • Мнения: 332
Момичета, не се притеснявайте!
Нека оставим Ели да си вземе глътка въздух, съгласете се, че през доста премеждия преминаха - болници, телевизии, притеснения ...

Lioness  Благодаря ! Права си, но поне две думи някой да каже, както ти сега  Simple Smile.....  Важно е да са добре, и Криско да не се влошава, а да укрепва !
Прегръдки на цялото семейство!  Hug

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 21:40 от Aleksi

# 337
  • Мнения: 901
Много сме записаните в тази тема и съпричастните към страданията на Криско.
Но предлагам да помълчим, да оставим семейството да вземе своите решения и когато са готови да споделят, да се включат.
До тогава, може да публикуваме емотикони, за да държим темата на челно място в списъка.
Но без, "Кажете какво става, пишете, притесних се." и т-н.
Без повече словоизлиятелства и молитви.
Моля.
 Hug Hug Hug

# 338
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ами тя темата е закована, няма нужда да се държи на челно място. Peace

# 339
  • Мнения: 901
ами тя темата е закована, няма нужда да се държи на челно място. Peace
Да, ходим си с теб по петите тази вечер.
Права си.
Но вместо да говорим, ако някой иска - емотикон и точка.

# 340
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ами тя темата е закована, няма нужда да се държи на челно място. Peace
Да, ходим си с теб по петите тази вечер.
Права си.
Но вместо да говорим, ако някой иска - емотикон и точка.
нищо лично, не съм го направила умишлено.  Simple Smile

# 341
  • Мнения: 376
Praynig Praynig Praynig за Криско Hug Hug Hug мило семейство
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сладко мъниче

# 342
# 343
  • София
  • Мнения: 2 262
Ели, дано Криси е по-добре, поне мъничко, мисля си за вас всеки ден, но ми е неудобно да те безпокоя, толкова грижи си имаш, ако ти имаш нужда от мен обаждай се....

# 344
  • Мнения: 35
Някой знае ли нещо за Криси...отдавна няма вест...дано липсата на новина е -добрата новина...

Общи условия

Активация на акаунт