Това ли е семейният живот?

  • 6 806
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 589
Отгледала си детето сама през най-несамостоятелния и труден период и сега,когато вече почва да ти е по-лесно,защо реши че ти е необходим този мъж?Започва един от най-хубавите периоди в живота ти,когато пак ще бъдеш предимно жена,а не предимно майка и то все още млада и привлекателна.Не го оставяй за втори път да ти унищожи мечтите и щастието!Какво значение има кой изкарва ТОЙ виновен,важната си ТИ!Изобщо не го слушай и не му се обяснявай,няма смисъл.Той вече е бита карта,затова и те ревнува и подтиска.Не се оставяй да те завлече на дъното! Naughty

Мраза най много от всичко на света ЛЪЖАТА.Мраза някой да хвърля обиди и клевети по мен да говори лъжи.Винаги съм искала да му обясня че не е прав.Но шанс нямам,искам да си тръгна с чиста съвест ако това се наложи а не като лъжкиня и фантазьорка по неговите думи #2gunfire.

# 31
  • Мнения: X
Мраза най много от всичко на света ЛЪЖАТА.Мраза някой да хвърля обиди и клевети по мен да говори лъжи.Винаги съм искала да му обясня че не е прав.Но шанс нямам,искам да си тръгна с чиста съвест ако това се наложи а не като лъжкиня и фантазьорка по неговите думи #2gunfire.

На такъв, каквото и да му обясняваш, той си има мнение и не му увира тиквата.
Хич не се хаби, патологичният ревнивец и комплексар ще те обвинява за всичко. За какво ти е да задълбаваш. Четири години си се оправяла без него, сега когато идва времето да ти е леко и да си отново жена, ти се занимаваш с мъж, който се опитва да те върне в изходна позиция.
Багай далече, да си фантазира той каквото иска!

# 32
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
.Животът е такъв какъвто си го направим ,а семейния живот какъвто си го направите двамата ,не е лесно но трябва старание и от двама ви за да ви бъде хубаво и приятно Peace

# 33
  • Мнения: 3 200
... Имам син на 4 годинки с баща му не живеехме заедно. Но сега се решихме да пробваме защото детето ни има нужда от семейство....
Детенце има нужда от семейство, а ти какво му даваш - пример "как да превърнем мама в робиня"? За какво ти е всичко това? Толкова време си живяла без този "мъж", защо се подлагаш на това унижение сега? Я го разкарай!

# 34
  • Мнения: 660
Вие сте семейство и живеете, следователно това е вашият семеен живот.
Ако го нямаше този мъж под вашия покрив, ти и детето ти щяхте пак да си бъдете семейство и пак да си имате семеен живот.
Семейството е мястото, където детето гради основите на своята бъдеща личност, основно чрез имитация на поведението на околните.
Трябва ли този мъж да бъде част от вашето семейство и с това да даде своя принос за бъдещия характер на детето ти?

На това можеш да си отговориш само ти и никой няма право да го решава вместо теб.

# 35
  • София
  • Мнения: 589
Ох, ако беше ей така просто Tired.До такава степен ми е тъпо че съм се затворила в моя си свят сложила съм си едни розови очила и си гледам там някъде в нищото ама си ми харесва.И да се разделим той пак ще вижда детето ще намира начини и с мен да се вижда(поне така мисля).А това друг мъж да намеря абсурд.Май съм станала мъжемразка #Cussing out.Толкова са ми опротивя ли че ужас.А й то едни мъже в БГ с лопата да ги ринеш.Съдя по мои приятелки дето излизат и имат връзки,няма някоя да не е изревала от  пoредната си връзка.Затова сама най добре.Има и още нещо което ме притеснява.Ако аз си тръгна или се реша да имам връзка(?) това означава детето си да лиша от материалните му облаги които му се полагат newsm78.Казвам това защото веднъж имаше разговор по тоя въпрос и ми се каза съвсем ясно че нищо няма да видя.Да съм ходела при там който щял да ми бъде ТЪПКАЧА и да си живея с него #2gunfire #2gunfire.детето като пораснело щяло да разбере майка му колко е била тъпа и заради нея то е живяло в мизерия. #2gunfireДУМИ НЯМАМ

# 36
  • Мнения: 217
Проблемът и решението са в теб.
Отговори си на въпроси от типа:
1. Кога и защо реши, че ще позволиш на някой да те третира като измет?
2. Какво правиш при такъв човек и откъде-накъде ти хрумна на тоя ужас да сложиш етикет "семейство"?
3. Къде се виждаш след 5, 10, 20 години? Как ще протича един твой ден с тоя човек?
4. Как ще си възпиташ детето? Да прилича на баща си?

И още много въпроси....в тоя ред на мисли си задай. За твое добро.

# 37
  • Мнения: X
Бамбиии, как позволяваш да ти говорят така.
Думи нямам просто как се опитва да те смачка тоя човек и да повярваш, че без него си нищо, че няма да се оправиш и не заслужаваш да имаш нормална връзка...

Всичко това е психически тормоз, разбери го. По-добре да живееш известно време с малко, отколкото с отровните пари на тоя тиранин. Щом досега си се оправяла без него, ще се справяш и занапред. Какво ще ти даде повече от издръжка на детето? Коли, апартаменти, образование за детето в чужбина? Ако може да си го позволи и не го даде на детето си, когато сте разделени, няма да го даде и като сте заедно.

А мъж ще срещнеш, хич не си и мисли, че няма. Все някой ден, когато ти зарастнат раните, ще можеш да имаш и нормална връзка. Само гледай да бягаш от такива типове като твоя.

# 38
  • Мнения: 490
Не, не е!
История аналогична на твоята почти. Тъпо , тъпо...
Сега сама не разбирам себе си защо търпях това? Урок може би?!
Бях се превърнала в НЕличност. Сега поправям. И съм доволна.
Няма бивши президенти, бивши генерали, пияници и курвари.
Извинявам се за грубата поговорка "рак, простак и мерак не се лекуват".

# 39
  • Мнения: 6 167
Това ли е семейния живот кажете щото ако е това как издържате? Cry Cry

ами не, това е твоят семеен живот. ти си го издържаш и ти ще го прекъснеш ( или не).
от прочетеното ми става мъчно, че си в това положение, но някак съм убедена, че можеш да промениш нещата.

# 40
  • Мнения: 22 436
Че ти за какъв дявол си се съгласила да живееш с него като го знаеш какъв боклук е.
Ще ме зареже, че после ще тръгна да го търся заради детето. Абсурд.

# 41
  • Мнения: 2 563
Миличка, къде спа преди да се омъжиш за този... х*й, с голямо извинение, но само това мога да кажа за него, и преди да му родиш дете?!

Такъв човек си личи, ти как не го забеляза?

За мен е удоволствие да стана със съпруга си, нищо, че мога и час по-късно. Удоволствие е да му направя закуска, да му опаковам обяд, а той обича да сготви вечерята. Цял ден държим връзка чрез гугъл толк, разменяме си шеги, клюки, решаваме проблеми, лигавим се. И т.н.

Не знам какво да те посъветвам да направиш. Но на момичетата, които бързат да се омъжват и да раждат, казвам пет пъти да премислят  преди да се решат. Щото стават такива работи.

# 42
  • Мнения: 157
Не, не е това и мисля, че ти го осъзнаваш.
За съжаление съм песимист за вашата връзка, поне доколкото е описана от мнението ти.
Дано да бъркам!
Аз на твое място бих си гледала сама детето. Ти всъщност това правиш - не виждам партньор до теб, а сърдит човек, притиснат от обстоятелства.

# 43
  • Мнения: 215
Не ми изглежда като семеен живот, поне не нормален,, че то сигурно в затвора е по-добре. Ако бащата на детето не се прегледа, то ти наистина си за лекар. Как може сама да си инициаторката за това  newsm78 Моля те направи всичко възможно и се отърви от този ад!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 099
Този крив *** плаче да го изриташ с мощен бразилски шут в разнополовия задник!

Извинете - развълнувах се!

Общи условия

Активация на акаунт