Za antiobiotik v UK???!!!

  • 2 405
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 581
Айде да идва лято, стига вече болести  Close
И аман от тия зъби - няма край. Мойто дето храна не отказва, сега и шоколад не ще  Shocked И се приспиваме на ръце или с биберон с мляко.
Да се оплача де... Как няма да се изгуби човек...  Confused  Grinning

# 16
Цитат на: Laura
..не е особено приятна на вкус, а когато е студена се замъгляват някои неприятни черти (горчивина и т.н.).....
Уффф, туй вярно. Рекох да го опитам лекичко. Бррр Sick , а пък после и урината как мирише. Ама помогна иначе.

# 17
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Honda
Цитат на: Laura
..не е особено приятна на вкус, а когато е студена се замъгляват някои неприятни черти (горчивина и т.н.).....
Уффф, туй вярно. Рекох да го опитам лекичко. Бррр Sick , а пък после и урината как мирише. Ама помогна иначе.

Хайде и ние да се рапишем! Изабела е болна - носът и тече като чешма, днес имаше 37.5, не се храни - изобщо, болна е. Иначе не е на легло, но го съжалявам миличкото - явно не се чувства комфортно.  Cry

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: Laura
...
Хайде и ние да се рапишем! Изабела е болна - носът и тече като чешма, днес имаше 37.5, не се храни - изобщо, болна е. Иначе не е на легло, но го съжалявам миличкото - явно не се чувства комфортно.  Cry

Лаури4ка,аз тъкмо Щях да пиШа 4е отдавна не си разказвала за ваШите патила: на Изабела,Ейнджъл и котето ( как сте го кръстили ?) пък вие сте болни4ки. Confused Хайде оздравявайте 4е ве4е пролет иде  Grinning
Целувки на малката принцеса и погалване за другите двама москетари  Wink

# 19
Цитат на: Laura
...Хайде и ние да се рапишем! Изабела е болна - ...
Иииииии, тия гадини. На всякъде явно са плъзнали. Само чакат малко да се затопли.Що не можеш, ей така да ги поонищожавам

# 20
Az imam pak pitane na vas naprimer Hondichka kolko vreme vi go biaha predpisali da go piete, na nas  ni kazaha samo edna sedmitsa , tri puti na den , tva dostatuchno li e ,  a inache drugite    lekarstva az i gi spriah zashtoto  ne smiatam che ima nujda da ia tupcha sus tolkova mnogo  lekarstva kato niama temperatura  veche  i bez tva niama apetit angelcheto mi Sad

# 21
Цитат на: Bona
..kolko vreme vi go biaha predpisali da go piete, na nas  ni kazaha samo edna sedmitsa , tri puti na den

И на нас толкова. Намирам го за напълно достатъчно. Тя и без това го пиеше без желание

# 22
Цитат
Намирам го за напълно достатъчно

Aha ok, mersi, ami i az  mislia taka ,ama da pitam , a i ti imash poveche opit s dve shterki Grinning !!!

# 23
Цитат на: Bona
... a i ti imash poveche opit s dve shterki Grinning !!!
Аааааа, то туй не е гаранция. Толкова са различни двете. Пък какво остава за всички останали деца. Уча се всеки божи ден от тях (все нещо ново ми сервират към теста "Родител" Laughing  Laughing  #Silly )

# 24
  • Мнения: 713
Bona, аз го пих това чудо преди седмица и само ме караше на сън. Виж тук:
http://www.netdoctor.co.uk/medicines/100000111.html
Има като Side effects - Rash, Itching (pruritus) , Diarrhoea, Vomiting, Nausea, Blood disorders, Allergic reaction to active ingredient, Dizziness, Overgrowth of the yeast Candida, which may cause infection such as thrush, Inflammation of the large intestine (colitis).
Зъбаря, който ми го предписа ми каза да ям кисело мляко, Лора да не се познавате с него та ги приказвате едни и същи Grinning ?
Доколкото знам е хубаво да се завърши курса на антибиотика за да не останат недоубити бактерии, ама се изказах, ша ма извинявате, нали съм лаик.

# 25
  • Мнения: 2 452
Цитат на: anan
Bona, аз го пих това чудо преди седмица и само ме караше на сън. Виж тук:
http://www.netdoctor.co.uk/medicines/100000111.html
Има като Side effects - Rash, Itching (pruritus) , Diarrhoea, Vomiting, Nausea, Blood disorders, Allergic reaction to active ingredient, Dizziness, Overgrowth of the yeast Candida, which may cause infection such as thrush, Inflammation of the large intestine (colitis).
Зъбаря, който ми го предписа ми каза да ям кисело мляко, Лора да не се познавате с него та ги приказвате едни и същи Grinning ?
Доколкото знам е хубаво да се завърши курса на антибиотика за да не останат недоубити бактерии, ама се изказах, ша ма извинявате, нали съм лаик.


Не зная? Може да го познавам? Wink
Аз някъде бях написала с подробности защо при употреба на широкоспектърни антибиотици има такива странични ефекти, обаче сега малко ме мързи да пиша.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт