9месец- странно пулсиране на коремчето ми

  • 1 691
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 166
Мили майчета, малко съм притеснена и затова реших да се допитам до вас. Усещали ли сте през 9мес едно такова движение на коремчето си като пулс? Не е хълцане на беба определено, не е и моят пулс. А не ми се вярва да усещам пулса на бебока- той би трябвало да е доста по-бърз а и едва ли е толкова лесно доловим. Струват ми се странни тези пулсации. Моля споделете случвало ли се е на някой друг и нормално ли е? Shocked

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Нормално е,на мен също ми се е случвало!

# 2
  • Мнения: 166
благодаря ти, че ми отговори Hug

# 3
  • Мнения: 1 883
Аз пък си мисля ,че бебето хълца. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 690
Аз също мисля, че сладурчето хълца  Peace

# 5
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аз ги имам тези пулсациии
не е хълцане.Хълцането си ми е друго-тогава ми подска4а корема чак от хълцане.А тез пулсации едни много лекички такива.И аз се чудех какво е но после си викам че нещо си внушавам...ама на ето имало такива като мене Joy Joy

# 6
  • Мнения: 166
Определено не е хълцане Peace точно такива лекички пулсирания, както ги описва ани-бани. Радвам се, че има и други като мен, явно са си нещо нормално. Поуспокоихте ме Heart Eyes

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Момичета, точно през средата на корема ( където някой имат тъмна черта ) има голяма вена. Кръвта пулсира. Това се случва и на мен, ако легна и се вгледам - корема ми пулсира, а не съм бременна.

# 8
Здравейте на всички! Аз съм объркана тотално.След седмица трябва да родя а вече се ошашавих от платени доктори и клиники.може ли някой да ми каже нещо за МД  Д-р Хранов

# 9
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
еее вярно 4е може да е вена бе Peace Peaceза това не съм се замисляла...ама със сигурност не мислех 4е е пулса и на бебето.
значи остава вената..тя ще да е Peace

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
еее вярно 4е може да е вена бе Peace Peaceза това не съм се замисляла...ама със сигурност не мислех 4е е пулса и на бебето.
значи остава вената..тя ще да е Peace

Пулса на бебето е по-бърз отколкото твоя.

# 11
  • Мнения: 4 496
Ако е през 2-3 секунди и целия ти корем леко подскача-бебчето хълца.

# 12
  • Мнения: 2 100
И аз усещам едно такова тупкане в долната част на корема от известно време. Не е пулсиране определено, защото го сравнявах с пулса си...За хълцане....съмнявам се, защото главичката му не е там, късето е тупкането (ако това е критерий ). Във вторник ще си питам лекараката обаче

# 13
  • Мнения: 6 029
хах и аз го усещах с втората бременност. и съм убедена, че е сърцето на бебето. хълцането е различно.

# 14
  • Мнения: 1 092
Да,и аз го усещах при втората бременност,но корема ми направо подскачаше - бебо хълцаше Grinning.Той и досега си хълца често,често Joy

# 15
  • Мнения: 1 536
такова пулсиране усещах 4,5,6 месец,после спря.Сега усещам само хълцането

# 16
  • Мнения: 689
И аз съм усещала това пулсиране.

# 17
  • Мнения: 814
 И аз съм усещала това пулсиране, но не съм се замисляла на какво се дължи Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: 1 121
Само аз ли не съм го усещала това пулсиране?

За сметка на това, обаче бебко не спираше да хълца Laughing

# 19
  • Мнения: 2 673
Това са пулсациите на коремната аорта Mr. Green

# 20
  • Мнения: 438
Бебенцето хълца, не се притеснявай,нормално е, мн пъти ми се е случвало Simple Smile Докато бях бременна бях решила, че му усещам сърцето, но докторката ми каза, че хълца. Grinning Вътре поглъща от околоплодните води, затова Wink

Общи условия

Активация на акаунт