Да почерпя и да се похваля!

  • 2 111
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Голямата ми дъщеря за две седмици ме изненада два пъти- взе шофьорска книжка и я приеха в Нов български университет!

Черпя много- за сега виртуално  Mr. Green- и се гордея! Всичко е без моя намеса и опека, постигна си го сама!

Желая на всички да изпитат тази гордост, която изпитвам аз сега! Hug
та само не разбрах какво толкова велико е направила дъщеря ти newsm78 че какъв университет е нов български бе хора?пародия на университет,плащаш и си с висше #2gunfire мен би ме било срам да кажа че уча там. Хвалиш се все едно в Харвард ще ходи,а за книжката сульо и пульо взема,така че повод за радост драга няма. Нищо особено не е направила Joy
О, Изабелке, явно нямаш деца Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 723
Голямата ми дъщеря за две седмици ме изненада два пъти- взе шофьорска книжка и я приеха в Нов български университет!

Черпя много- за сега виртуално  Mr. Green- и се гордея! Всичко е без моя намеса и опека, постигна си го сама!

Желая на всички да изпитат тази гордост, която изпитвам аз сега! Hug
та само не разбрах какво толкова велико е направила дъщеря ти newsm78 че какъв университет е нов български бе хора?пародия на университет,плащаш и си с висше #2gunfire мен би ме било срам да кажа че уча там. Хвалиш се все едно в Харвард ще ходи,а за книжката сульо и пульо взема,така че повод за радост драга няма. Нищо особено не е направила Joy
Пипи, блазя ти! Регистрирала се е в твоя чест, само и само да изкаже компетентно мнение!!!  Whistling
А само като си спомня кво късане на нерви е процедурата по регистриране..... ooooh! ooooh! ooooh!

Пипи, честито!!! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Сигурно е голяма гордост да преживееш подомни емоции, поздравления!!!   bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честито! Още много поводи за черпене пожелавам на теб и щерките ти!
Много са готини! Да са ти живи и здрави!

# 33
  • София
  • Мнения: 7 040
Пипи, ЧЕСТИТО. Да са ти живи и здрави децата и да имаш много поводи за гордост и почерпка.

# 34
  • Мнения: 14 133
Браво,то си е за гордост.Да са ти живи и здрави!
Peace  bouquet

# 35
  • Мнения: 291
ЧЕСТИТО   bouquet Браво на момичето   bouquet

С пожелание малките принцеси да ви носят поне толкова радости като кака си   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 092
БРАВО!!!И ЧЕСТИТО! smile3525Аз пък искам да пожелая все повече млади хора да са толкова амбициозни като твоята дъщеря smile3501

Общи условия

Активация на акаунт