Изгубени в емотиконите

  • 3 431
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
Много обичам емотикончетата. Не може без тях.
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...
По-любимо ми е  Hug
Най-любимото ми е   bouquet

# 16
  • Мнения: 871
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...

Чак па искрена...с тия зъби.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 897
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...

Чак па искрена...с тия зъби.

Що,бе,готино е Simple SmileЧесто го използвам,но не с цел да излъчвам самодоволство,по-скоро закачливо-палаво-майтапчийско...Всеки си интерпретира по свое му Wink

# 19
  • Мнения: 5 622
Използвам емотиконите не според това какво пише на тях, а според собственото си разбиране и тълкуване на картинките. Вече кой как ги разчита от моите постинги, не знам. Но си прав за едно- това:  Peace Доста често(но не винаги, смятам това се разбира от написаното и от адресата Mr. Green ) като го сложа, означава точно това, което си написал ти  Mr. Green

 Joy

# 20
  • Мнения: 25 854
Аз пък искам да знам този тук  #Silly какво означава? Сопраното се дзвери пред колекцията с муцунки?  newsm12
А този  bombs какво значи? Ела, мама, да те накърмя или е специален знак от Ла Бомба към Сопраното? А Барабалекс знае ли?  newsm09
Сигурно знае... bash

# 21
  • Мнения: 871
 #Onfire Мен па този ми е необясним! Прилича ми на газоотделящо, но знам ли Mr. Green

# 22
  • Мнения: 985

А този  bombs какво значи? Ела, мама, да те накърмя ....
Joy

# 23
  • Мнения: 1 072
Mr. Green А това зеленото какво трябва да е?Един от най-използваните емотикони е във форума! Rolling Eyes

Мистър Грийн се зъби Naughty Използва се когато си особено доволен от собствения си постинг!

Нищо подобно. Означава - позеленяла съм от яд, но намирам сили да се усмихвам. Аз много често го използвам.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 952
Тълкуванието на това Peace ме развълнува!

 hahaha Joy

# 25
  • Мнения: 625
 Mr. Green- на мен пък това никога не ми е било ясно,обаче ми докарва на много ехидничко ...нещо като " не мож да ме изнервиш/прецакаш"
 Twisted Evil- това пък ми е хем зло,хем ехидно

А относно това,че като цъкнеш върху самия емотикон изписвало и ти ставало ясно за какво се ползва.....друг път

 newsm78
 Joy

какво може да ми се изясни при тези двете примерно....news78 или :35...е кристално ясно ми е ooooh!
Иначе човек,който обича да илюстрира емоциите и идеите си,намира от къде да сложи емотиконче.Прекаляването с тях обаче (както и с картинките) е досадно-тука спор няма Sunglasses

А варианта - цитат на пост и отдолу  Peace просто ми е "любимо" изпълнение Close

# 26
  • Мнения: 677

Много ясно - този значи: Оооо, Сопрано, здравей!

# 27
  • Мнения: X
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.

# 28
  • Мнения: 2 792
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.
А те какво бяха ? Сподели  Praynig

# 29
  • Мнения: 5 622
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.

На мен пък темата няма да ми повлияе...Пак ще си ги използвам със същият смисъл, какъвто съм влагала и до сега  Wink

Общи условия

Активация на акаунт