В Добрич жега е от сутринта-иде срещичка-Ура(33)

  • 19 747
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден на Даника !!!

Много здраве, весело и безгрижно детство !

На мама   bouquet

# 226
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИКА! Да расте жива и здрава и да радва всички !
Ние днес бяхме на консултация. Моят бебо се държа мъжки когато му взимаха кръв за изследвания. Само малко ревна накрая, но не беше нищо.... Вече сме 10.200 кг и 77 см. Направо като фотомодел Simple Smile Иначе за срещата sorry . Няма кой да гледа домочадието Sad

# 227
  • Мнения: 3 926
Моми4ета, имам голяма молба Hug На приятелка сестри4ката ще работи 5 дни в Добри4 за някакво изложение. Оба4е няма къде да спи моми4ето. Та, бихте ли предложили някаква квартира... ли на жаши познати... Става въпрос от 27 до 31 август.
Благодаря предварително  bouquet

# 228
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Нямам нищо против да честитя и го направих. Просто ми направи впечатление, че отдавна не е влизала.

# 229
  • Мнения: 377
Момичета аз отпадам за срещата-ще имам гости и не можах да кажа ,че ще излизам.А и Гого днес не е спал и е доста крив- много ме измъчи 3 часа четохме приказки , гушкахме се и пак не заспа и аз не издържах и го вдигнах.Да си изкарате много , много весело и да пиете по една студена биричка заради мен!spinki- наистина Венера -Диди има причина ,за да не пише!може и пак да почне!

# 230
  • Мнения: 166
Честит рожден   ден на Даника.Да е жива и здрава и мноого весело дете.
Мястото за довечера е оредено само,че горе на терасата,а не долу.

# 231
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Моми4ета, имам голяма молба Hug На приятелка сестри4ката ще работи 5 дни в Добри4 за някакво изложение. Оба4е няма къде да спи моми4ето. Та, бихте ли предложили някаква квартира... ли на жаши познати... Става въпрос от 27 до 31 август.
Благодаря предварително  bouquet

Съжалявам, че никой не ти е отговорил. Sad
Аз май не знам как да ти помогна. Държите на квартира, така ли? Ще поразпитам, но не мога нищо да обещая. Peace

Чакаме снимков материал от срещата. Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 377
За квартира и аз не мога да помогна!съжалявам-дано се намери някой да помогне!

# 233
  • Мнения: 56
Тук съм !!! Laughing Много приятно ме изненадахте момичета ! Hug Много Ви благодаря за поздравите и пожеланията, остава да почерпя !!! Реших да ви навестя, че много отдавна не бях писала и какво да  видя - вие сте се сетили за моето Дани !!! Супер ! Много благодаря !!!
  bouquet
Жалко, че пропуснах срещата и жалко, че и Габриел2 я е пропуснала ! Но вие в момента сигурно си купонясвате яко !!! До скоро !!!

# 234
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.
Кафето пак от мен:

  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Coffee
Да ви е сладко!

Лек ден!   bouquet

# 235
  • Мнения: 166
Добро утро!
И от мен едно кафе

# 236
  • Мнения: 377
Добро утро!благодаря за кафенцата!Как изкарахте момичета?

# 237
  • Мнения: 166
Изкарахме си супер ама за снимки носех си фотото ама забравих да снимам.Май само Цоцоланка снима.

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 958
Е, закъснях с кафето, но десерта е от мен:




Изкарахме добре, осъмнахме и беше супер.

За квартира - незнам.

# 239
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте мами.
Мерси за кафето, сега сядам с първото си кафе за деня. Кеми раздразни ме с тоз #Crazy крем карамел.
За квартира виж по вестниците имаше обяви за нощувки за по-една нощ, те се съгласяват за малък период.

Общи условия

Активация на акаунт