Електронна цигара или как да станем непушачи?!

  • 3 287
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Мине,не електронна цигара,
а желязна воля трябва!

Пушил съм около 13 год.
Стигнах до три кутии на ден.
Последните две години - Житан 
без филтър.По две кутии на ден.
На 29г. не можех да догоня рейса
на спирката.Спрях ги !От раз!
Потвърждавам.  За себе си, де!!!

# 16
  • Мнения: 274
Имам такава и не я ползвам. Както казва баща ми - само ближеш фенерчето...
Не замества пушенето, защото димът й не е толкова плътен, като на истинската - няма си го катранчето, само пара и никотин. Върши работа за никотиновия глад, но не замества цигарите.
Дори и съпругът на жената, която ги продава, пуши и цигари покарй нея - да, по-малко, но си пуши...
По-добре пробвай с нещо друго и ако успееш, се похвали Simple Smile

# 17
  • Мнения: 865
Мъжът ми си купи такава цигара...Е ,него виждам да пуши по малко.И е мн. нелепо с това пластмасовото нещо в уста ,с присветкващо искуствено огънче.Абе точно като фенерче както се каза по горе.Чета из форума добри отзивиза за една книга-"Не пуша вече"на Алън Кар(Кибеа)Хората се кълняха ,че отказвали цигрите от раз след като я прочетат.

# 18
  • Мнения: 5 622
Аз не пуша, съвет не мога да дам. Но майка ми отказа цигарите с лепенки, които обаче не са купувани от БГ, така че даже не мога да помогна с марка....Но знам, че ефект имаше и то доста бърз  Wink

# 19
  • Мнения: 871
10 години бях много активна пушачка, пушех по 1-2 кутии синьо виктори. Спрях ги от раз, заинатих се. Воля му е майката. Вече 5 години не пуша и нямам намерение да ги почвам!

# 20
  • Мнения: 2 534
Мине,не електронна цигара,
а желязна воля трябва!

Пушил съм около 13 год.
Стигнах до три кутии на ден.
Последните две години - Житан 
без филтър.По две кутии на ден.
На 29г. не можех да догоня рейса
на спирката.Спрях ги !От раз!

И аз така
По три кутии на ден пушех
Прочетох книгата " Не пуша вече" и ги спрях от раз
Въпросната книга помогна на още десетки след мен

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мъжът ми ги отказа след повече от 20 пушачески ходини със спрей. Неговите бяха купени от чужбина но мисля че и тук има подобни. Сега от време на време си "препалва" вече с обикновен спрей за освежаване на устата  Grinning
Желая ти много воля!

# 22
  • Мнения: 3 219
Спрях ги след като родих, а моя малко след мен. Аз -отраз, че кърмех, той- с хапчета. Не е пропушил още, почти година. Н о трябва да решиш ,че ще ги спираш. Щото той един път се пробва безуспешно, НО НЕ МОЖА ДА изкара курса до края. Реши ,че ще трябва да откаже нещо, и отказа....Табекса. Втория път нямаше проблеми. Е стествено е хубаво да няма дразнители покрай теб.

# 23
  • Мнения: 2 716
Аз май продавам такива  newsm78
Регистрирана съм към една фирма за каталожна търговия и последният каталог съдържаше въпросната цигара. С 4 пълнителя - с различна "тежест" вероятно. Но няма цени. И не знам дали и за колко я продавам   Blush

# 24
  • Мнения: 920

Е, тук е ключът от палатката.

Всичси тези нещо са помощни, по-скоро психологически средства. И аз съм опитвала какво ли не и не става.
Съседи се бяха зарибили с тази цигара, аз реших, че не ми се дават 200 лв. на вятъра. Това са толкова кутии цигари. Присветкаха ден-два, сега пак си пушат.

# 25
  • Мнения: 6 029
и аз воля нямам. а и нямам желание да ги спра.

# 26
  • Мнения: 4 392

Е, тук е ключът от палатката.

Всичси тези нещо са помощни, по-скоро психологически средства. И аз съм опитвала какво ли не и не става.

Точно така смятам. Peace
Аз ги отказах от раз (преди 4 месеца), а преди бях закоравяла пушачка. Дълги години подред, най- силните цигари.. ooooh!

# 27
  • Мнения: 15 619


Минеее, представи си се след  кусур годинки!

# 28
  • Мнения: 2 716
Бабуля е Убавица!
Мине споко  Flutter

# 29
  • Мнения: 4 270
Мине,не електронна цигара,
а желязна воля трябва!

Пушил съм около 13 год.
Стигнах до три кутии на ден.
Последните две години - Житан 
без филтър.По две кутии на ден.
На 29г. не можех да догоня рейса
на спирката.Спрях ги !От раз!
Потвърждавам.  За себе си, де!!!

и аз потвърждавам. Пуших точно 10 години. Отказах ги от раз.
Не пуших 5 години.
Започнах ги пак преди 5 месеца. Нещата се променят. Формула няма, всеки сам трябва да си я намери. При мен формулата от предишния път не работи, търся нова в момента Wink

Общи условия

Активация на акаунт