Електронна цигара или как да станем непушачи?!

  • 3 276
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Мой приятел ги спря с тази ел. цигара. И си я купи от Дубай за 90-тина евро, май

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Пуша от 22 години, по две, три кутии на ден - дори забременяването не ми попречи да ги спра, пробвах с книга, с хапчета, с лепенки, с иглотерапия  -не става и това е, мога да не ям, но пуша като комин.
Ще следя темата с интерес, дано намеря начин Tired

# 32
  • Мнения: 984
Може да ви прозвучи надуто, но за всяка промяна в живота /включително спирането на цегарите/ трябва да се постави срок. Примерно първо си казваш "два часа няма да пуша". И не пушиш. После си казваш "целия ден няма да пуша" - и изтрайваш ако ще и на макарон да станеш. Като се събудиш, понеже зверски ти се пуши, почваш постоянно нещо да вършиш или се качваш на автобуса до Варна или Бургас и не пушиш още 6-8 часа. И така докато изпълниш и този срок.
Аз не пуша вече две години и четири месеца. Мисля, че няма и да пропуша - гадно ми е. Успех.

# 33
  • София
  • Мнения: 900


Минеее, представи си се след  кусур годинки!

Гаднярка -
аз че САМ квалитетно бабЕ, с рисувани вежди
маникУр и червило.

Знаточе, виж наистина дали ги продавате.

Уж и наргиле пробвах  Confused
пуша, пуша, па викам дай да запалим кат ората  Mr. Green
Ако е като дима от наргилето
при мен нема да има ефект.

Мой приятел ги спря с тази ел. цигара. И си я купи от Дубай за 90-тина евро, май

Питай го какво е усещането?!

Пуша от 22 години, по две, три кутии на ден - дори забременяването не ми попречи да ги спра, пробвах с книга, с хапчета, с лепенки, с иглотерапия  -не става и това е, мога да не ям, но пуша като комин.
Ще следя темата с интерес, дано намеря начин Tired

Пуууу - взе ми го от клавиатурата  Laughing

Обобщение:
Опит да споделят Цомба и Ивонска  Praynig Praynig Praynig
Знатока да каже продават ли ги 
Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 216
Мине,не електронна цигара,
а желязна воля трябва!

Пушил съм около 13 год.
Стигнах до три кутии на ден.
Последните две години - Житан 
без филтър.По две кутии на ден.
На 29г. не можех да догоня рейса
на спирката.Спрях ги !От раз!
Потвърждавам.  За себе си, де!!!

и аз потвърждавам. Пуших точно 10 години. Отказах ги от раз.
Не пуших 5 години.
Започнах ги пак преди 5 месеца. Нещата се променят. Формула няма, всеки сам трябва да си я намери. При мен формулата от предишния път не работи, търся нова в момента Wink
Както и в други теми съм споменавала, на мен това ми е 4аст от работата- помагаме на хора да спрат да пушат( което си е хрони4но заболяване) и го третираме като такова( астма например) вси4ки лекарства са строго дозирани за всеки , следи се и емоционалното състояние на 4овек, правят се и кръвни изследвания, и белодробни изследвания, и кислороди, въглрероди(цялата медицина се е побъркала на тази тема) , но ....без желанието на 4овек не се постига и колкото и доктори и сестри и асистенти и лекарствени представители за се съберем  нищо.... така 4е първо реши и следи симптоми като раздразнителност, депресия, увели4ен глад, разсеяност и др. за да знаеш дали работи- ако имаш тези симптоми- сама се бориш и  електронната цигара не работи, защото това е целта на никотино заместващата/блокиращата терапия- да намали страни4ните ефекти на оттеглянето на никотина Peace успех

# 35
  • Мнения: 15 619
 
  ....(цялата медицина се е побъркала на тази тема) , но ....без желанието на 4овек не се постига и колкото и доктори и сестри и асистенти и лекарствени представители за се съберем  нищо.... така 4е първо реши и следи симптоми като раздразнителност, депресия, увели4ен глад, разсеяност и др. за да знаеш дали работи- ако имаш тези симптоми- сама се бориш и  електронната цигара не работи, защото това е целта на никотино заместващата/блокиращата терапия- да намали страни4ните ефекти на оттеглянето на никотина Peace успех

Ако човек успее да се пребори със себе си първите няколко седмици, после е по-лесно.
Само за цигари си мислех тогава, представях си как бавно изваждам цигарата от кутията, минавам с пръсти по дължината й, овалвам я леко да се намести тютюна в нея, затъквам я с кеф в лявото ъгълче на устата, паля запалката, приближавам огънчето и дръпвам сладостно, усещайки как цялото ми тяло сякаш се отпуска, успокоява... Образувалите ми се нервни кълбета и кълбища бавно се разплитат и аз гледам любовно... И покрай мене има доста пушачи.  И сега ми се случва да ми се прииска, ама много рядко и е по-лесно да си обърна погледа в друга посока.

Някой по нагоре е предложил да се слагат срокове. Е, и това съм опитвала. Все в часовника се кьорих, кога ще мине тоя пусти един час, че да втъкна папируса и да засмуча жадно, жадно. И това не проработи при мене. като че ли ме накара още повече да  ги дърпам...
Страхът, че ще навредя на детето си, съвестта ми и срамът се оказаха моето лекарство. Пък идецата ми, да са живи  и здрави, ще имат нужда от мен още дълги години. Не искам аз сама да орязвам времето, отделено ми да бъда с тях и да съм им полезна, да сме щастливи заедно.

# 36
  • Мнения: 603
Ох, допуши ми се като ви чета....
Сега сериозно - спрях да пуша от раз през бременността и двата месеца, през които се мъчех да кърмя. След това с нова сила и жар запалих отново. Не съм спряла от тогава. Flutter

# 37
  • Мнения: 6 029
Ох, допуши ми се като ви чета....
Сега сериозно - спрях да пуша от раз през бременността и двата месеца, през които се мъчех да кърмя. След това с нова сила и жар запалих отново. Не съм спряла от тогава. Flutter

мдам. няма да забравя никога.. връщаме се от болницата със сина ми... седя си на дивана и си говоря с майка ми.. и мъжо вика "Айде да пушим?"............... идеше ми да го удуша.. защото така ми се пушеше, а той.. как не го беше срам... успях да кажа само "Ама нали кърмя бе..."

# 38
  • София
  • Мнения: 900
Ох, допуши ми се като ви чета....

Нали  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 589
Аз пробвах с лепенки и комбинация цигара.Като толкова ми се припуши дърпам от тази цигара и ми минава желанието.Сега обаче пак пуша и то от тъпотия.нервирах се и пак пропуших #Cussing out.Ама  пак ще ги спирам и ще следа темата дано и на мен ми помогне.  bouquet

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
и аз воля нямам. а и нямам желание да ги спра.

Аха. Поне желание да имах, а аз съвсем нямам такова.

# 41
  • София
  • Мнения: 900
и аз воля нямам. а и нямам желание да ги спра.

Аха. Поне желание да имах, а аз съвсем нямам такова.

Абе и аз не изгарям от желание ..............
ама като се наложи - та става страшно  ooooh! ooooh! ooooh!

Имам отговор от едната фирма - пускам го да го видите

"Имаме обратна връзка с клиенти от гр Пловдив ,който идват в офиса да си закупят пълнители.
По тяхно наблюдение са намалили цигарите до 2-3 на ден.
Става на въпрос за пушачи стигащи до 2 кутии на ден.
Все пак е необходима и малко воля за пълното отказване от тютюнопушенето."


Попитах имат ли наблюдения за резултати
след ползването на техния продукт  newsm78

# 42
  • Мнения: 293
Силно се съмнявам.

Заложи на 10-те лева (или колкото там) за книжката, казвам аз.
Не че аз съм си я купила, планирам само Mr. Green

И още нещо: пуснах тема (не тук) с проста анкетка дали пушите..
Намалих ги наполовина от чист срам, не знам дали така ще ти подейства твоята.

# 43
  • Мнения: 1 533
Имам приятелка която инвестира в тая цигара. Сега дечурлигата си играят с нея, въргаля се в кашона за играчки. Тя си пуши. Книгата и аз я имам. Много е измислена и досадна. Още пуша.

# 44
  • Мнения: 293
Недей, Калин@, разбива илюзиите ми.
Харесваше ми да вярвам, че има начин.. ако реша окончателно.

Общи условия

Активация на акаунт