Кое е най-доброто кисело мляко на пазара към момента?

  • 10 432
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 896
Има и Био мляко - ние купуваме такова, на кравите не са давани антибиотици и хормони, пасат на сертифицирани пасища и т.н. Но на вас ми се струва, че може би наистина ви е рано.

# 17
  • Мнения: 2 807
basilisk, ти ме уби направо  Wink
Не знаех, че има и био кисело мляко.
Всичко на Hipp е био, но не знам да предлагат и кисело мляко  newsm78

Може ли да споделиш от къде се снабдяваш с него, моля...

За Дани и Ива се интересувам, на Мони му е още мнооого рано - а и той е просто едно пристрастено кърмаче.

# 18
  • Мнения: 549
Марка кисело мляко е това, при другите млека е, има го във Фантастико. Предполагам, че и в други магазини. В Халите има щанд с такива продукти.

# 19
  • Мнения: 2 821
Има и Био мляко - ние купуваме такова, на кравите не са давани антибиотици и хормони, пасат на сертифицирани пасища и т.н. Но на вас ми се струва, че може би наистина ви е рано.
това в БГ звучи по скоро като добра реклама.....

# 20
  • Мнения: 1 896
Вярно е бе, и кравите познавам даже.  Wink
Сериозно, има доста био продукти вече на българския пазар. То си има много конкретни изисквания, за да получат сертификат за био - публични са и всеки може да ги прочете. Хич не е лесно да се спазват, ама има хора, които го правят.

# 21
  • Мнения: 2 922
Да, аз също много харесвам Био мляко.

# 22
  • Мнения: 177
Според мен най-истинското българско мляко е ЕЛБИ.

# 23
  • Мнения: 2 807

apple, благодаря ти!   bouquet

Уж се оглеждам за био продукти, но защо ли не съм го виждала във Фантастико?!
Може би зареждат в малки количества и не съм улучила момента  Thinking

Иначе пазаруваме още от Хит, Кауфланд и Метро, ама и там не съм го мяркала...
Дали си купувала и от там?

А в Халите не съм била много отдавна - но щанда с био продукти е повод да го направя скоро  Grinning
Благодаря отново!  Hug

# 24
  • Мнения: 948
По принцип давам "Герма" и "Тонус". Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 983

......Иначе пазаруваме още от Хит, Кауфланд и Метро, ама и там не съм го мяркала...
Дали си купувала и от там?........



В Билата го има,но не съм сигурна ,че е ежедневно зареждането.Цената му е към лев и нещо за кофичка.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Купувам само Елена,но го започнах след навършване на 1г.

# 27
  • Мнения: 2 908
Момичето е от Севлиево-едва ли има Био мляко там,освен наистина подквасено лично от позната крава...казвам го от личен опит,та да се говори тук за Био и не знам какви млека-България не е така развита още из провинцията,че да зареждат навсякъде с Родопея,Верея или Био мляко.Освен това за да зареди от Била трябва да отиде до Габрово....
 Към petti:Аз съм и давала Елена и Елви,Рима,Фермерско,но последните 2 не знам дали ги имате там.Доволна съм,но пък ние не сме получавали обриви,щом имате-изчакай. Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Най-хубавото кисело мляко, което съм яла някога е Боженци! Crazy Лошото е, че в Бургас не го продават та като чуя, че някой познат ще пътува до Трявна или Боженци заръчвам да ми купят поне 10!  Crazy
Иначе от тук купувам Елена или Русалка.

# 29
  • Мнения: 2 807


 elix, благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт