Лесно ли се прощавате с илюзиите си?(всеки ги има)

  • 2 067
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 736
Не пускам до последно и когато с очите си видя че пак не става продължавам да се инатя  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 984
Трудно. Много съм вироглава... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 622
Не пускам до последно и когато с очите си видя че пак не става продължавам да се инатя  Crossing Arms

Същото.. Егати. Явно е обща болест. До някъде това ме успокоява....

# 18
  • Мнения: 19
Да, гледам колкото се може по-бързо да се отърся, обратното не е в моя полза. Започвам да градя нови илюзии Wink
Peace Peace

# 19
  • Мнения: 154
Мечти имам. Илюзии рядко и не се прощавам трудно с тях. Виж, с мечтите положението е по-тежко.

# 20
  • Мнения: 4 736
Нараво си е диагноза " Неспасяем оптимист " Laughing

# 21
  • Мнения: 5 468
Аз нямам илюзии за нищо. Имам някаква безпогрешна интуиция, която винаги ми е подсказвала, кое ще стане и кое не, на кое да разчитам и на кое не..., та тази ми ти приятелка ми убива илюзиите още в зародиш. Не се развиват, не им позволява.

# 22
  • Мнения: 185
Трудно,много трудно Tired

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз нямам илюзии за нищо. Имам някаква безпогрешна интуиция, която винаги ми е подсказвала, кое ще стане и кое не, на кое да разчитам и на кое не..., та тази ми ти приятелка ми убива илюзиите още в зародиш. Не се развиват, не им позволява.

При мен е същото Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 254
Едно време -трудно...приятелката на Ню ме навестява все по-често....не помня от кога не съм скърбяла по илюзия....

# 25
  • Мнения: 1 165
Аз съм по-скоро реалист и гледам да не си създавам илюзии.Опитвам се да разсъждавам трезво и да преценям (доколкото мога) ситуацията. Виж мечтите са нещо друго...Тях не си ги давам Laughing

# 26
  • Мнения: 1 313
И моят лек е измислянето на нови Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, даже с удоволствие.
Понякога се натъжавам, разбира се.
Имам ясен и точен поглед над света, който не търпи илюзии.
Което от своя страна предполага създаването на адекватна реалност с реални ценности във всякакъв смисъл.
Което от своя страна ми носи истинско удовлетворение.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Дайте пример за какви илюзии става въпрос. Обикновено, когато постигна нещо, но резултатът не е бил това, което съм си мислела, се налага да си нося последствията, илюзиите ги е имало до момента преди осъществяването на мечтата/плана и т.н.

# 29
  • Мнения: 503
Все по-лесно. След това ме обхваща едно много хубаво чувство за свобода, олеква ми.

Общи условия

Активация на акаунт