~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 4 ~

  • 7 183
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 453
Добро утро и от мен Hug! Днес май сме повечко раннобудните, а Hug? Само на кафета и вода ли ще бъдете 3-те дена? Смятам ако много ми простърже корема да си направя фреш. Ето един и за вас:   Hug

# 16
  • Мнения: 669
Добро утро и от мен!
За 3 дни не знам, но 1 ще се напъна да устискам.
Верче, супер резултат! Mr. Green Това е шега, обаче наистина е много гадно да е болно детето ти. Направо откача човек и не му пука за нищо друго.

# 17
  • Мнения: 1 092
Добро утро и от мен Hug! Днес май сме повечко раннобудните, а Hug? Само на кафета и вода ли ще бъдете 3-те дена? Смятам ако много ми простърже корема да си направя фреш. Ето един и за вас:   Hug
Добро утро и от мен!Смятам днес в ранния следобед да пийна едно айрянче /правя си го по-рядко с  "Култура" 0,1%/ за да мога да устискам утре на водичка иначе ще се проваля. Знам го от опит Mr. Green.УСПЕХ на всички  bouquet

# 18
  • Мнения: 634
Здравейте и от мен!
Аз току що хапнах 2 кюфтета  Embarassed Embarassed
Но смятам да ми е последно ядене Naughty
Успешно лунуванеееее Crazy

# 19
  • Мнения: 603
Аз все още държа фронта. До кога ли?! newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Кажете, моля може ли да се яде диня? Смятам да направя и трите дни и без това по принуда не мога да ям. За това ме интересува освен чай и айран, става ли и диня? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 416
Според мен 1 и 3 ден си хапвай диня на воля ,аз днес ще хапвам пъпеш ,а и динята и краставиците си е водичка
Кажете, моля може ли да се яде диня? Смятам да направя и трите дни и без това по принуда не мога да ям. За това ме интересува освен чай и айран, става ли и диня? newsm78
но нека и другите да кажат  Peace[/b]

# 22
  • Мнения: 6 958
Миранди малката се разболя точно тогава, и аз, за да разкарам стреса ядях като за последно. Просто в мига в който видях 39 на термометъра и диетата остана на 5 място в списъка с действия. Сега тя е по-добре и за това съм решила този път да устоя.

Сега разбирам какво си имала в предвид  Cry Hug

Кажете, моля може ли да се яде диня? Смятам да направя и трите дни и без това по принуда не мога да ям. За това ме интересува освен чай и айран, става ли и диня? newsm78

Аз ще съм така, но от днес или утре още обмислям... До сега не съм яла нищо...  Confused

Но принципно може диня днес и във втроник, а в понеделник трябва да е течности, но ако не можеш да издържиш на пълен глад, по добре да е диня... А аз ще съм на диня - да и го обмислям от понеделник до петък, но незнам самия лунен понеделник как да я карам... както и да е, ще и информирам по късно  Peace

А кой каза, че може да се пие айрян, аз не съм съгласна  Naughty Фрешче иди до ди, но айряна...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 092
може айрянче ако ти прималява от глад Peace.Повярвай - няма да ти навреди на резултата от лунуването  bouquet

# 24
  • Мнения: 634
За да сме стриктни в лунуването-не е разрешено айрян, само фрешчета, но ако няма да умираме, я-който не издържа Naughty

# 25
  • Мнения: 453
Ето ме и мен Hug. Досега презаписвах едни надраскани дискове..... ooooh! . Направо нерви не ми останаха....... Досега съм само на вода- 1литър. Смятам днес и вторник да съм на диня, само когато много огладнея, иначе ще се опитам понеделник да издържа Peace

# 26
  • Мнения: 3 219
Тука съм , макар ,че тази вечер съм на рожден ден. Ще хапна малко, да имам сили.

# 27
  • Мнения: 890

Поздравления за хубавата тема. Аз започвам от днес и ще карам 3 дни. Последно изкарах 2 дни само на вода. Сега ще гледам да подобря рекорда Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успех на всички!!!

# 28
  • BG
  • Мнения: 390
 Party и аз, и аз... нахраних се на обяд и смятам другото ми ядене да е във сряда, ноооо да видим как ще е.

# 29
  • Мнения: 1 416

Поздравления за хубавата тема. Аз започвам от днес и ще карам 3 дни. Последно изкарах 2 дни само на вода. Сега ще гледам да подобря рекорда Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успех на всички!!!
Далалче голяма работа си шапка ти свалям успех

Общи условия

Активация на акаунт