Какво е последното нещо..

  • 2 011
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Съпруга ми не е романтичен човек и подобен род жестове са му почти чужди. На мен обаче не ми е нужно да ми подари цветя без повод, за да ме трогне. Достатъчно ми е да виждам как ме гледа. Достатъчно ми е да знам, че би ми предложил луната и звездите на тепсия стига да можеше. Не искам друго-само да знам, че би ми ги предложил. Вече 8 години сме заедно и минахме през ужасно много трудности, за да имаме дете и не само и той винаги е бил до мен. Трогва ме това, че усещам постоянно едно здраво рамо до себе си. Романтиката......е, липсва ми понякога, но той си беше такъв още преди да се оженим, така че съм била съвсем наясно какво избирам.

# 16
  • Мнения: 5 577
И мен нищо не ме трогва, камо ли до сълзи.  А за помагането - те го считат за голям жест, аз го считам за задължение.

Напълно.  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
ха сега де! Thinking ще го викна след малко да ми отговори той на въпроса! Twisted Evil

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Често без да очаквам ми се обажда или пише смс колко много ни обича и че сме всичко за него Crazy

# 19
  • Мнения: 871
И аз мисля че помагането в домакинството и грижата за децата са задължение!!! Преди ми пишеше стихове и ми ги изпращаше в смс-и...Последният път ми подари едно бижу, което много си бях харесала, ей така без повод. Много ме трогна факта, че го направи без повод Heart Eyes

# 20
# 21
  • Мнения: 2 471
Купи ми гежен пръстен и ми го подари на рождения ден. Вече бяхме женени от доста време. така и не получих такъв преди сватбата. Плаках от умиление.

# 22
  • Мнения: X
Мога да се разплача (  и го правя), от абсолютно всеки негов жест на внимание, понякога съвсем спонтанен и обикновен, просто защото съм безумно влюбена в него. В смисъл, не рева когато минавм първа през вратата де:Simple Smile))) но най-обикновените и на пръв поглед незабележими неща могат много да ме трогнат.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 408
Мъжа ми изобщо не е романтичен.
Болезнено практичен е.
Даже веднъж ми каза, че е много романтичен и се смях с глас.
Купува ми подаръци от най-различен характер, онзи ден ми донесе кимоно /истинско японско/- не знам какво да го правя, не упражнявам никакви източни изкуства, бойни или не, ако нещо мисли, че ще го харесам, го купува, без значение скъпо ли е или е някоя джунджурия.
Спомням си няколко дни преди да родя беше 8-ми март, не, че много го тачи като празник, но се чудеше какво да ми купи, за да ме разсее и ми подарява един плик- гледам в плика едни гащи памучни, такива бабешки страстоубийки, ако се сещате. Мигах на парцали няколко минути, преди да се опитам да скоча пъргаво и да го ударя с нещо тежко, а той се смее с глас и ми подава истинския плик с Еуфория на Келвин Клайн, като да не забравя да спомена, че употребих и гащите в родилното.

# 24
  • София
  • Мнения: 802
Купи ми лаптоп.
Не се трогнах заради скъпия подарък, а защото беше направен много тематично.
Предния ден му бях разказала някои неща, и на следващия той ми го донесе като подарък.
Освен това, не сме от хората, които ей така могат веднага да извадят няколко хилядарки, обикновено планираме и събираме средства за по-скъпи неща. А той изтеглил кредит,отишъл и ми купил лаптоп!
Наистина много ме трогна и ми напомни, че този човек много ме обича, въпреки че му се ядосвам понякога!

# 25
  • Мнения: 2 401
Мъжа ми изобщо не е романтичен.
Болезнено практичен е.
Даже веднъж ми каза, че е много романтичен и се смях с глас.
Купува ми подаръци от най-различен характер, онзи ден ми донесе кимоно /истинско японско/- не знам какво да го правя, не упражнявам никакви източни изкуства, бойни или не, ако нещо мисли, че ще го харесам, го купува, без значение скъпо ли е или е някоя джунджурия.
Спомням си няколко дни преди да родя беше 8-ми март, не, че много го тачи като празник, но се чудеше какво да ми купи, за да ме разсее и ми подарява един плик- гледам в плика едни гащи памучни, такива бабешки страстоубийки, ако се сещате. Мигах на парцали няколко минути, преди да се опитам да скоча пъргаво и да го ударя с нещо тежко, а той се смее с глас и ми подава истинския плик с Еуфория на Келвин Клайн, като да не забравя да спомена, че употребих и гащите в родилното.


Това ме развесели  newsm62
Между другото един напълно лишен от романтични чувства мъж не би се сетил за това,  не си права да го обвиняваш така  Laughing Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Това ме развесели  newsm62
Между другото един напълно лишен от романтични чувства мъж не би се сетил за това,  не си права да го обвиняваш така  Laughing Laughing
Да ти кажа, че подаръка беше продиктуван от напълно практични подбуди, родих на 12 март, на 8-ми бебето ми се беше качило до гърлото и изпитвах силен недостиг на талия и кислород.
За да те развеселя още ще изброя част от подаръците по поводи, за последната календарна година, за Коледа вместо някоя предизвикваща сълзи в очите изненада, получих за подарък тридневен престой на колата ми в сервиз за смяна на амортисьори, консумативи /масла, ремъци и филтри/ и комплект чисто нови зимни гуми от висок клас.
За Рождения ми ден получих смяна на дограма на собствения ми апартамент, /който давам под наем/, включително и там майсторите да замазват, подпълват дупки, боядисват и там каквото още правят.Да не забравя и новото цялостно обзавеждане на спалнята и детската стая на въпросния апартамент.
Има и още подобни, но се опасявам да не отегча романтично настроената аудитория Simple Smile

# 27
  • Мнения: 188
Пусна ми SMS - "Обичам те"

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Оперирана съм от романтични нагласи, малко тъпо за жена, но...такава съм си и той го знае. Романтичните жестове са ми лигави и обикновено се чувствам като посадена не където трябва, когато около мен се случват романтични неща.
Но последно ми домиля като го гледах онзи ден на плажа как строи замък със сина ни - единият рови с лопатката, другият носи вода от морето с кофичката Laughing Бяха чудесна гледка, почувствах си душата пълна Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 473
Неблагодарна си, защото не ти е създавал истински проблеми. Ако се прибира всяка нощ в 5 сутринта, ако ти обяснява, че е свободен да си прави каквото си иска, ако те навиква като куче и ти вършиш абсолютно всичко вкъщи, включително гледаш детето му сама, тогава ще видя какво ще правиш. Знаеш ли страшно ме ядосват такива като теб лигли, които освен да мислят за себе си за друго изобщо не им минава през акъла. Извинявай нямам лоши чувства, най-малкото не те познавам, но отвори си малко очите и погледни около теб какви мъже има, пък тогава намирай кусури на твоя.

Общи условия

Активация на акаунт