Нужна ми е помощ,подкрепа или.........

  • 4 993
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Ееее съжалявам ама това не е живот вашето Crossing Arms
И моя мъж е домошар,но никога не ми е отказвал да излезем.Също така всяка седмица аз излизам с приятелки да се разтоваря от него и от детето.Така се зареждам за останалите 6 дена да съм пълноценна,а не да изпадам в някакви депресии.
Намери си приятелки с които да можеш да общуваш.Излез купи си някоя нова рокличка,отиди на фризьор,опитай се един ден да се отдадеш изцяло на себе си за да си върнеш самочувствието като жена.Една жена изглежда ли добре,има ли самочувствие мъжът и вина ги и се възхищава и гордее с нея.Направи му и на него един подарък каквото обича и завърти нещата така,че да излезете на една вечеря.Бъди секси,имай самочувствие,занимавай се с нещо,пребори се за свободата си и той сам ще иска да сте по сближени.

# 16
  • Мнения: 2 863
Има МОЛ-ове, фитнеси и кръчми с детски площадки и аниматори.
Няма да го получиш в къщи, това, което искаш.
Особена или не, няма начини за "особени" и не толкова особени.
Не отменят състезанията, защото някой от участниците е контузен.
Той просто отпада от играта.
Поплачи си във форума, после продължавай в същия дух.
Да го "нараняваш", когато излизаш сама??
Не е виновен мъжа ти. Той си е добре.
Съчувствам ти, искрено, но нямаш шанс, просто се примири.

Споделям напълно Peace

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Прекалено съм отговорна към задълженията си да гледам къщата и децата.Защо да търся нещо на вън,като мога да го имам в къщи?Знам,че съм особенна и едва ли някой ме разбира,то затова стигнах и до тук.Моите потребности бяха свързани само със семейството,исках да са щастливи и добре.Няма как да изляза сама,защото няма кой да гледа децата.

не смятам, че майките, които имат хобита и свободно време за себе си, са безотговорни към къщата и децата си.

ако искаш да промениш нещо в начина си на живот, то тук ще намериш подкрепа.
не съм сигурна, че ти искаш да го промениш.
ако ти не си готова за тази стъпка, ние не можем да ти помогнем.

надявам се да намериш вътрешното си спокойствие  Peace

# 18
  • Мнения: 526
Неможеш да промениш някого насила.
Да,така е,но можеш да промениш себе си.Това е,което би направило нещата по-различни за теб,каквото и да си говорим и каквито и съвети да ти даваме.
Според мен именно името,с което си влязла като гост,изчерпва като обяснение проблемите ти и ситуацията в твоя дом-в думата подтисната е ключа от палатката.Не си избрала случайно точно това име,осъзнаваш какво се случва с теб,липсва ти само желание да промениш нещата.Много искам да ти вдъхна сила и увереност,но...
Опитай се поне малко! Hug

# 19
  • Мнения: 1 942
ако искаш да промениш нещо в начина си на живот, то тук ще намериш подкрепа.
не съм сигурна, че ти искаш да го промениш.
ако ти не си готова за тази стъпка, ние не можем да ти помогнем.

 Peace

Май искаш да промениш съпруга си или по-точно отношението му, но да си останеш в твоя затворен свят  Rolling Eyes Честно, за мен това е затвор  Sad Но всяка от нас си има нещо, което другите на разбират и не приемат, та не бих ти сложила етикета "особена".
Няма как да ти помогнем да промениш него.
Можем да ти помогнем да излезеш от какавидата и да разпериш крила само на теб. Да те подтикнем поне малко да придобиеш самочуствие, да се видиш с други очи.

Един ден децата ти ще пораснат и отлетят и ще останеш само с него, как ще живееш тогава в тази пустота?  Помисли и за това  Hug

# 20
Благодаря на всички ви за това,че сте до мен и получавам разбиране и съвети.
[Azzy i] ,много си права с това което казваш.Съжалявам,че се представих като някоя лигла.Обикновенно не хленча,а да натоварвам други хора с проблемите ми никога до сега не съм си го позволила.
gudza   в началото съм споменала,че от нищо не съм лишена.Копувам си каквото ми трябва и никога не ми се държи сметка за това.Винаги,обаче влача децата със себе си.Обожавам ги,но искам малко почивка.Отделям време за себе си,когато децата си легнат.Винаги съм с лакирани нокти,прическа,обличам се със секси дрехи, и т.н.Подаръци му правя често,може би веднъж седмично(горе-долу).Изненади в смисъл,свещи,вечери и такива неща също,романтичка съм.На последък обаче нямам вече желание.

# 21
не смятам, че майките, които имат хобита и свободно време за себе си, са безотговорни към къщата и децата си.
ако искаш да промениш нещо в начина си на живот, то тук ще намериш подкрепа.
не съм сигурна, че ти искаш да го промениш.
ако ти не си готова за тази стъпка, ние не можем да ти помогнем.
надявам се да намериш вътрешното си спокойствие  Peace
Съжалявам,че се изразих неправилно.Имах в предвид,че нямам време през деня.Не исках да засегна майките които са успяли да подредят живота си така,че да имат свободно врене.
Да искам помощ и мисля,че съм готова на тази стъпка.
Още веднъж ме извинете.
Sillveto като в златен кафез съм.Искам да полетя,да танцуваме на дъжда.........(но за него това са глупости,да не сме деца)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 408
подтисната, животът е доказал, че лиглите имат завиден успех, особено в мъжка компания. Нас не ни мисли, това е твоята тема и тук говорим за теб. Не искам да съм излишно рязка, просто проблема в повечето случаи е липсата на ясната му дефиниция. Нещата в повечето случаи са прости, но хората имат склонност да ги усложняват.
В твоя случай са повече от ясни, но това, което искаш е неизпълнимо чисто практически. Питаш -има ли проблем- отговарям- да, има.
Питаш- мога ли да накарам мъжа ми след 14 години брак да обърне палачинката - не, няма да стане.
Питаш -има ли начин да се почувствам по-добре?
Отговарям /не само аз- всички, които са ти писали/- има- намери начин да имаш собствена опорна точка.
Оттам нататък- ама няма на кой да оставя децата, ама аз съм отговорна домакиня, ама аз обичам мъжа ми и няма да общувам с никой, ама аз съм особена, ама аз нямам име, нямам желания, нямам идентичност, ама аз искам те да са щастливи....това са подробности, които наистина ме натоварват, да не говорим, че от чисто женска солидарност ме ядосват.
Аз пък искам хеликоптер, частен самолет, едно ферари и да не забравя- една яхта 18 метра. Дали, според теб имам някакъв шанс до довечера мъжа ми да ми ги достави, а?
Ако наистина искаш помощ, трябва да си наясно, че трябва да направиш правилни стъпки.
Не знам дали си наясно, че съпругът ти наистина те обича, но има проблем, изключително е ревнив.
Не знам защо, но мисля, че си красива.

# 23
  • Мнения: 1 942
Не знам защо, но мисля, че си красива.

Странно и аз така си мисля  Rolling Eyes

Та очертахме ти насоките, защо като стъпка първа не си избереш спорт? И отчети ще даваш ей, кога си ходила, колко си седяла  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 397
След като имате 14 год брак,би трябвало децата ви да не са в чак толкова невръстна възраст,че да ги водиш постоянно с теб.А мъжа го свиквай постепенно и не значи,че ще го дразниш.Казваш примерно,че ти се излиза на разходка и дали иска да дойде с теб,но и при двата варианта ти излизаш.Никога не е късно да се върнеш към пълноценен живот!

# 25
Azzy това,че си донякъде рязка ми отваря очите.Да аз съм от тези,които усложняват нещата.
Sillveto това със спорта съм го мислила и наистина ми се ходи (на фитнес).Винаги съм отлагала главно,защото трябва да отида сама.И пак децата.
weinacht Никога не съм ги оставяла сами,а и са с голяма зазлика.Малката е на 3г.6м.
Благодаря,че си мислите,че съм красива.Малко ми стана неудобно Embarassed
Той туко що си дойде.Ще направя първата крачка още сега.Разтрепериха ми се ръцете.....

# 26
  • Мнения: 1 942
Айдеееее с теб сме  Peace Пиши какво стана.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Спокойно. И аз съм красива, но не се чувствам неудобно от това.
Хайде, аз също стискам палци, давай децата на градина, смени си цвета на косата и си купи карта за фитнес.
И си спомни коя си и че си ти, на първо място, чак след това съпруга на мъжа си и майка на децата си.
Успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 668
За да успееш да промениш живота си, първо трябва да промениш себе си, начина си на мислене и възприятия за живота! Ако ти е трудно да го направиш, то тогава единственото, което ти остава е да се примириш и да продължиш да живееш по същият начин.

# 29
  • Мнения: 7 391
.Така в стремежа си да съм перфектната съпруга и да се съобразявам с желанието и настронието на любимия,загубих себе си.Не съм го правила насила,исках да се чувства добре.
Ти сама си определила ,вероятно без да осъзнаваш,причината за вашите отношения.АЗ СЪМ СЕБЕ СИ ,може би не съм перфектната домакиня,но не съм и ничия сянка.След като ти  си решила,че смисъла на живота ти е  да се съобразявам с желанието и настронието на любимия никой не ти е виновен,че той е загубил интерес и е станал апатичен.Я,го виж моя - толкова години живеем заедно и изобщо на ум не му идва каква "изненада" мога да му сервирам като гръм от ясно небе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Така си се обичаме и си живеем тоооооооооооооолкова години,че вече не ги броя Laughing А за воденето за ръка - да ти кажа на мен ми е писнало като тръгна някъде и всеки ,който ме срещне да пита защо не сме заедно.Така,че тук май с романтиката малко сгреших  Mr. Green   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт