От колко големи давате на децата си дъвка?

  • 3 799
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
Алекс дъвче дъвка от 2 годишна...не я гълта,научи се да я плюва  Laughing
близалки давам много рядко,а и в повечето случаи някой друг и е купил-не ги харесва...сеща се за тях ако види някое детенце!

# 16
  • Мнения: 2 567
Отложих момента възможно най-дълго. Не съм почитателка нито на дъвки, нито на близалки, нито на други подобни неща, които стоят в устата и лепнат по зъбите.

# 17
  • Мнения: 353
Все още не съм давала дъвки. Чувала съм много страшни истории за малки деца които дъвчат дъвки! Това е само мое мнение.

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Чувала съм много страшни истории за малки деца които дъвчат дъвки!

Какви са тези много страшни истории за деца, които дъвчат дъвки? Shocked

# 19
  • Мнения: 4 496
Малкият беше на 2 годинки,като намери в раницата на батко си розов Орбит.Оттогава си иска,дори ни напомня,когато сме в магазин,да не би да забравим да му купим... WhistlingНе се е случвало досега да я глътне.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз за страшни истории не знам,но аспартама,който съдържат дъвките ,е достатъчно основание да не давам на децата си. Peace

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз за страшни истории не знам,но аспартама,който съдържат дъвките ,е достатъчно основание да не давам на децата си. Peace

Съгласна съм! Аз също не давам дъвка на синът ми поради тази причина!

# 22
  • Мнения: 6 164
Крис на 1 годинка и малко си намери пакетчето дъвки, изпаднало от джоба на татко му и си извадил една и най-странното, че я дъвчеше, без да я гълта. Втория път обаче дъвка, дъвка и я глътна. Не му давам, ако той си намери, намери, но гледам да не са му в обсега, малко си ме е шубе, не толкова да се задави, но не е много хубаво и да я гълта май. Thinking

# 23
  • Мнения: 649
Още не съм им давала дъвки. Скоро им дадох близалка, но не умеят още да я ближат, а искат да я схрускат, затова реших да изчакам.

# 24
  • Мнения: 353
не искам да си представям ако се задави!! Лично съм вадила езика на сина си.Това е кошмар.

# 25
  • Мнения: X
Сина ми  дъвчи дъвки и близалки от 2 годишен. Близалките от по-рано. Винаги внимавам с тях....в смисъл, обяснявам му как да я ближе а не да я лапа цялата, как да сдъвче парченце ако случайно се отчупи и до сега да чукна не е имал проблем. А дъвките са му....мания.  Страшен рев пада ако не му купим като излезем или пък само до магазина ако идем. Преди ги ядеше, сега ги дъвче и плюе като им свърши сокчето и се опитва да прави балончета:)

# 26
  • Мнения: 1 555
Давала съм му няколко пъти дъвки, защото други деца са го черпили, но само с орбит за деца, не че не са и те химия, но определено са за предпочитане пред близалките! Синът ми веднага схвана за какво става дума и не е гълтал дъвка

# 27
  • Мнения: 3 456
Май на 2,6 беше. Дъвчи с голямо удоволствие, огато й купя Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 500
На 4 е и още не дъвчи!

# 29
  • София
  • Мнения: 438
Малкият беше на 2 годинки,като намери в раницата на батко си розов Орбит.Оттогава си иска,дори ни напомня,когато сме в магазин,да не би да забравим да му купим... WhistlingНе се е случвало досега да я глътне.
Михаил беше на година и два-три месеца Hug Embarassed, когато се самопочерпи от  дъвките на батко си. И нито веднъж не се е случвало да я глътне ooooh! за разлика от Крис. Дори зъболекарката на Кристиян ни препоръча да даваме Орбит, защото дъвченето  подпомагало избиването на зъбките Crazy

Общи условия

Активация на акаунт