Пиете ли вода по време на хранене?

  • 2 680
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Правите ли го?И смятате ли,че това е полезно за поддържане на фигурата или смятате,че от водата се надува стомаха? newsm78 ThinkingАз лично не пия вода по време на хранене ,но напоследък се замислям по въпроса Thinking

# 1
  • Мнения: 27 524
Не. И не е полезно да се прави. Разширява стомаха.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 111
Не обичам да пия нито вода, нито каквото и да е по време на хранене.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 563
аз пък пия вода когато се храня и не смятам,че с нещо ми вреди  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 231
Винаги съм пила много вода по време на хранене, но нямам наблюдения да ми се е разширил стомаха или някакво друго негативно влияние да ми е оказало това....даже напротив, мисля че по този начин се притъпяват до някаква степен симптомите за глад и се изяждат по-малки количества храна, което пък съответно допринася за по-стройна фигура  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 020
Не, откак прочетох, че е вредно.  Peace

# 7
  • Мнения: 5 140
Не, но ако ми се допие си пийвам малко, не се наливам.

# 8
  • Мнения: 2 407
Да, не мога без да пия нещо.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 483
Не, аз не мога.

# 10
  • Мнения: 3 537
Не, а и до колкото знам това не е особено полезно.Супер рядко ми се случва да пийна,но ако се задавя нещо, иначе не.

# 11
  • Мнения: 6 713
Пия, ако ми се пие, но не се наливам

# 12
  • Мнения: 249
по време на хранене не трябва да се пие вода,можеш да пиеш преди храненето,а и по този начин ти се пълни стомаха и поемаш после по-малко количество храна

# 13
  • Мнения: 221
Не, откак прочетох, че е вредно.  Peace

аз скоро четох някакво изследване според което това било погрешно схващане и нямало нищо лошо да пиеш вода по време на ядене.. даже било полезно, защото подпомагало смилането на храната и не си какво още...

аз до сега не съм видяла или чула за човек, на който нещо да му е станало от пиене на вода по време на ядене  newsm78

# 14
  • Мнения: 6 958
Не, но пия около половин час преди хранене 500 мл.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт