Ехооооооооооооо,Априлки 2008!!!

  • 16 730
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Браво момичета!!! Hug
Тъкмо се чудех дали не е време да се появите вече и ето ви и вас.
Аз ще раждам януари, но знам какво е чувството и какви прекрасни моменти ви очакват, тъй че стискам палци.
Успех и ще се виждаме из темичките!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 243
Влизам в вашта тема да ви пожелая лека и безпроблемна бременност  bouquet априел е най хубавия месец аз съм родена на 18.04 Heart Eyes

# 17
  • на североизток
  • Мнения: 285
Лека и безпроблемна бременност, момичета!
От сърце ви желая на финала да гушкате най-прекрасните априлски бебета на света!
Заедно с вас се връщам назад във времето и си спомням вълнението и радостта ни миналата година по това време.Сега вече ди имам една малка принцеса.
Незабравими мигове ви желая от сърце! Hug

# 18
  • Мнения: 187
Поздрави от мен, една априлска мама 2007!Макар, че бебе Ники избърза и се роди на 31.03, но термина ми беше през април.
Благородно ви завиждам за емоциите и вълненията, които ви очакват.
Гушвам силно бебчо и му разказвам с колко любов го чакаха мама и тати!

Пожелавам ви най-леката, безпроблемна и красива бременност!
Ако имате въпроси сте добре дошли в нашата темичка.

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Лека бременност момичета!!!!
Убедена съм,че всички от отбора 2007г. се вълнуват неимоверно много,припомняйки си как се чувстваха по това време преди 1г:)))
Много,много леко да Ви мине всичко и АПрил да се радвате на най-прекрасните мъници:)

# 20
  • Мнения: 91
ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА ! ЦЕЛИЯТ АПРИЛСКИ ОТБОР 2007 СЕ ВЪЛНУВА НАРАВНО С ВАС! ПРИЯТНО БРЕМЕНЕЕНЕ И МНОГО ДА ВИ ГЛЕЗЯТ ПОЛОВИНКИТЕ!  ДОГОДИНА ДА ГУШКАТЕ МНОГО СЛАДКИ И ЗДРАВИ БЕБЧОВЦИ! ЖЕЛАЯ ВИ ГО ОТ СЪРЦЕ!

ЖЕЛАЯ ВИ ГО ОТ СЪРЦЕ!

# 21
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен   Hug
Казвам се Мая и също си чакам бебенцето през април 2008. Според калкулаторите терминът ми е 02.04.

dessyy и аз като теб отдавна чакам темата, но не се престрашавах да започна  Embarassed
Това ми е първа бременност и меко казано се ШАШНАХ като разбрах за нея.  #Crazy
Добре, че таткото ме върна на земята  Simple Smile

Пожелавам на всички бъдещи априлки лека бременност  Praynig

# 22
  • софия
  • Мнения: 495
Здравей Maya_IT Hug
Ходи ли вече на лекар?
При мен слава богу гаденето май наистина премина,но мноооого ми се спи.Добре че малкия ходи на ясла,та поне успявам да си полегна следобяд
Радвам се че постепенно се увеличаваме Laughingвъпреки че засега май си говоря сама Joy
Хайде момичета,престрашете и пишете.

# 23
  • Мнения: 41
Не, не съм ходила още. От прочетеното във форума, останах с впечатление, че е хубаво да се поизчака до 6 - 7 г.с. (който има нерви, разбира се  Grinning )

Запазила съм си час за понеделник. Тогава живот и здраве може да чуя и сърчице  Joy

Иначе симптомите ми за сега са уголемени и болезнени гърди. Миналата седмица ми се спеше постоянно (може би защото бях и в отпуска), а тази имам нов хит - постоянно съм гладна, всичко ми се яде, не мога да се овладея, ужас. Гаденето е съвсем леко и за кратко, надявам се да не става по-зле, но едва ли...  Cry

# 24
  • Мнения: 413
 Априлски мамета,здравейте!Желая ви всичко най-добро от сърце и догодина по това време вие да поздравявате новите априлки  txtloves

# 25
  • Мнения: 410
ехо здравейте и от мен.и аз чакам бебенце през април baby_neutral.лека и безпроблемна на всички майчета  bouquet

# 26
  bouquet Пожелавам ви лека бременност, момичета!

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 13:18 от rosi_ps

# 27
  • Мнения: 111
Здравейте! И моят термин е на 9 април 2008  Praynig!
Лека бременност ви пожелавам момичета! И на себе си също  Wink

# 28
  • Мнения: 410
Влизам в вашта тема да ви пожелая лека и безпроблемна бременност  bouquet априел е най хубавия месец аз съм родена на 18.04 Heart Eyes
съгласна съм с теб-аз съм родена на 20.04 а очаквам бебче на 07.04 2008.сладки овнета Joy

# 29
  • Мнения: 410
Здравейте! И моят термин е на 9 април 2008  Praynig!
Лека бременност ви пожелавам момичета! И на себе си също  Wink
здравей моя термин е на 07.04 лека бременност и успехи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт