Ехооооооооооооо,Априлки 2008!!!

  • 16 754
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 167
Били това е прекрасна новина и дано до края да нямаш никакви проблеми

# 271
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте!!! Hug Ася искам да ти се извиня за грешната информация.Ясмина ти направо ме обърка.На мен доктора ми каза това когато му обясних за зацапването  #Cussing out .Вече не знам на кого да вярвам.Маи трябва да отида при друг доктор.  Thinking Dessyy и мен много ме болят гърдите и имам киселини понякога инъче като цяло се чувствам добре.Когато ходих на доктор последния път видяхме пълсиране и уж доктора потвърди бременноста,но маи вече не му вярвам.Той даже не ми каза кога да отида пак и аз си мислех да отида към началото на септември,но сега вече незнам.Какво бихте ме посъветвали???

# 272
  • Мнения: 48
Момичета, току- що разбрах, че върлува някакъв летен вирус, пазете се много!!!

# 273
  • Мнения: 2 751
Здравейте!  Hug
Записвам се и тук, макар че пиша и в мартенските мами. Още не знам със сигурност, но мисля, че терминът ми е на 1ви април   Mr. Green
В понеделник съм на д-р и ще разбера  Grinning
Карам доста тежко, повръщам, гади ми се и по цял ден лежа. Не излизам от нас, много ми е зле.
Но само си повтарям, че е за хубаво и стискам зъби  Rolling Eyes
Това е засега, ще ви чета вече редовно  Hug

# 274
  • Мнения: 165
Априлки се роят и бебета броят  Hug Peace

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 247
SUNI_22 Този доктор ли ще ти следи бременността? Може би той си мисли, че си отишла "инцидентно" при него, само за потвърждаване на бременността и затова не ти е назначил следваща дата.  newsm78  Аз лично смятам да си направя следните ехографии - една за потвърждаване на бременността, втора за да видим пулса (ако не се е видял на първата), трета - в 12 г.с. за нукална транслукенция, четвърта - в 16 г.с. за ФМ, пета - в 32 г.с. и сигурно още една 38 г.с. Това ако няма някакви проблеми, разбира се.  Доколкото знам, по ЗК се поемат само 2 ехографии, значи почти всичко ще е на частно. А пък имам впечатление, че частните лекари се ангажират за следене на бременната едва когато наближи време за раждане.
Като се запишеш на ЖК, ще ти направят стриктен график за посещения


# 276
  • Мнения: 2 751
А пък имам впечатление, че частните лекари се ангажират за следене на бременната едва когато наближи време за раждане.
Като се запишеш на ЖК, ще ти направят стриктен график за посещения

Не мисля, че е така.
Обикновено като ходиш на частно, те викат всеки месец на ехограф. Поне при мен беше така.
Освен това се анагажира изцяло с всяко мое позвъняване и въпрос, ако имам неразположения или нещо да питам  Wink

# 277
  • Мнения: 121
Престрашавам се и аз да се запиша за 13.04 Simple Smile Гинеколожката ми изкара акъла в началото, но на последвалия преглед всичко се оказа ОК Simple Smile Сега с нетърпение чакам следващия преглед след 2 седмици Simple Smile
От 2 дена ми се гади ужасно, но засега не съм се срещала с тоалетната чиния лице в лице. Скоро обаче усещам, че няма да устискам... Ходя и на работа и в момента ми е много напрегнато и не мога да си позволя лукса да си остана в леглото един ден.  Cry Имах болки като през първия ден на цикъла, но те поотминаха. Гръдната ми обиколка бележи положителен напредък и скоро ще мога да взема участие в Мис Мокра Фанелка Laughing Тая нощ за първи път не станах 3 пъти по малка нужда. Алилуя!! Simple Smile

# 278
  • Мнения: 794
Момичета, бях на лекар!
Гледа ме на ехограф, но засега вижда само плоден сак. Предписа ми дуфастон - 2 х 2 т., но-шпа - 3 х 1 т. и фолиева киселина.
Проблемът е, че в събота с мъжа ми комуваме, пък няма да мога да танцувам, а така обичам! Момичета, които сте имали сходен проблем, кажете - до колко се ограничавахте от движение?

# 279
  • Мнения: 794
Така ужасно ме боли глава цял следобед, че направо ми се повръща! Личната лекарка ми каза, че мога само в краен случай да пия парацетамол, нищо друго! На вас какво ви казаха?

# 280
  • Мнения: 121
Аз бях преди 2 седмици на сватба, т.е. съвсем началото на 5-тата г.с. Нямаше много танци, но изкарах едно дунавско хоро и още няколко прави, докато не ми се зави свят и тогава си седнах и не станах повече. Не съм имала кървене. След 2 дена бях на гинеколог за първи път. И при мен се видя само плодното сакче + се видя кръв близо до него, която след 3 дена изчезна. На твое място бих ударила няколко средно бавни танца, но подскачане като при дунавското хоро не ти препоръчвам.
За прилошаването не правя нищо освен сега седейки на компа да си поемам дълбоко въздух, за да не прегърна тоалетната... Иначе забелязах, че като хапна сандвич или сухари и ми поминава.

# 281
  • Мнения: 794
Аз искам само да водя едно кумово хоро, това е... И няколко блуса. Дали може, според вас?

# 282
  • Мнения: 80

Ася, естествено, че може:)

Казва ти го прясна прясна кума:) Сватбата беше на 11ти август, значи съм била в края на петата седмица. Блусовете са напълно безвредни, правото хоро също..а то кумовото нали си е право - бавничко, така че споко  Peace  Даже едно сиртаки изтропках и няколко "диско" танцчета и се чувствах супер добре. Естествено не прекалявах и малко се притесних, когато трябваше да изпия в ресторанта чаша шампанско на екс, но те са само няколко пръста. Бих те посъветвала да пиеш много водичка, добре да се наспинкаш преди това, за да си бодра и усмихната бременна кумичка:)

Успех Мила и не се шашкай толкова!

п.с. Трябва да измислиш и как да не целуваш всички гости в гражданското...ако питаш мен това е по-опасно от всички танци Wink

# 283
  • Мнения: 48
Мисля, че можеш да поиграеш. Аз имах зацапване за няколко дена, на всичкото отгоре тогава пропътувах 800 километра и слава Богу, нищо ми нямаше

# 284
  • Мнения: 269
Ася,радвам се , че всичко е наред !! Приятно кумуване Joy

Общи условия

Активация на акаунт