За разликата

  • 2 012
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Разликата между моите е две години и половина.Справих се,къде ще ходя.Сега вече са големи ,играят заедно,забавляват се. PeaceНяма да ти е лесно,но пък си струва. Hug
 А и наистина,вашите какво общо имат? newsm78

# 16
  • Мнения: 4 496
Вашите  какво ще ги притесни повече?Разликата, или това,че ще имате второ дете??И в двата случая-ти решаваш.Между двете ми момчета разликата е 5 години,и почти не играят заедно.Между малкия и сестричката му разликата е 2 години.На него му се играе с нея,но тя още не става за игра,а той не го разбира.Така че,3 години е супер!!!И се успокой!Ако видят,че ти се радваш,едва ли ще имат сърце да правят кисели физиономии...Не си показвай притеснението!!!Децата са най-хубавото нещо на света!!!
P.S.Извинявай,грешка на очите и пръстите.Исках да кажа "второ",а не трето.

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 17:08 от красим

# 17
  • Мнения: 1 273
Вашите  какво ще ги притесни повече?Разликата, или това,че ще имате трето дете??И в двата случая-ти решаваш.Между двете ми момчета разликата е 5 години,и почти не играят заедно.Между малкия и сестричката му разликата е 2 години.На него му се играе с нея,но тя още не става за игра,а той не го разбира.Така че,3 години е супер!!!И се успокой!Ако видят,че ти се радваш,едва ли ще имат сърце да правят кисели физиономии...Не си показвай притеснението!!!Децата са най-хубавото нещо на света!!!
Ама къде пише трето дете, че аз нещо не виждам.  newsm78

Иначе съм съгласна с всички, че 3г. е супер разлика. Peace

# 18
  • Мнения: 4 621
Според мен 3 г. са доста  добра рзлика Peace

# 19
  • Мнения: 535
З години е страхотна разлика Grinning И аз бих искла такава за моите деца  Hug

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Идеална разлика, не се притеснявай  Peace

# 21
  • Мнения: 4 451
Чудесна разлика! Peace

# 22
  • Мнения: 114
И според мен 3 год.е страхотна разлика.Аз лично дори предпочитам по-малка разлика между децата ми да има.Но всеки отговаря за себе си.Според мен -децата,когато имат по-малка разлика има по-голямо разбирателство и приятелство.А относно вашите-няма какво да се притесняваш.Избора си е лично ваш и не би трябвало никой да ти повлиява по какъвто и да е начин.Лично моето семейство ще бъде много щастливо на такава новина,независимо от състоянието в което се намираме.ТАка,че наслаждавай се на бременноста си и ти пожелавам едно здраво и хубаво бебче.

# 23
  • Мнения: 19 296
три години е страхотна разлика.едното дете е вече самостоятелно.
аз съм решила живот и здраве да наравим второ с шет години разлика.

# 24
  • Мнения: 2 622
Моите са с разлика 2г.и 7м.или по-точно 3 календарни години.В началото,първата година може би,ми беше адски трудно,но сега вече усещам че разликата си е напълно нормална.Играят си заедно,двете са горе-долу на едни акъл Mr. GreenСега малката е на гости при свеки,и на каката й е ужасно скучно сама.
И друго,за мен не съществува потянието "подходяща разлика",важното е,че ще има бебе Peace

# 25
тъкмо мислех да задавам такава тема.Мисля да си имам второ дете и се чудех тази разлика дали е удачна

# 26
а какво ще кажете ако паралелно с двете деца се запише и едно висше

# 27
  • Мнения: 891
Според мен разликата от 3 години е перфектна.  Peace

# 28
  • Мнения: 593
И аз си мисля че е много хубава разликата за децата, но и за теб съм сигурна че ще се справиш Peace Само вмъквам че на моите ще е още по-малка: 1 и 9 месеца

# 29
  • Мнения: 3 929
Колкото е по-малка разликата при децата, толкова е по-добре за тях. А по-голямата разлика е по-лесна за родителите. Но пък така ги избутваш бързо и наведнъж почти. Както ти е казала Биляна, 3 годинки наистина е оптимален вариант. Ако го искате - честито.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт