Броиме дните със наслада, СЕПТЕМВРИ ще ни изненада!

  • 9 592
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 745
Здравейте и от мен!   bouquet
Малеее,в това време как се спиии... smile3507 Направо не ми се ставаше.Много обичам да спинкам и да вали.А пък и свекито отиде на море вчера заедно с голямото дете на зълва ми и сега в къщата е една тишина... newsm44
Сестра ми вчера беше изнамерила един чувал с дрешки за бебка-ама толкова сладки и повечето си ставаха за носене,щото племенничката се роди по-едричка и си наддаваше доста добре,та някои е обличала по 2-3 пъти само.Даде ми и комплектче за леглото,ама мисля то да е резервно,а да си купя ново.По-точно мъжо да купи,щото нали сме суеверни...  smile3516 Нищо не дават да купуваме.
И аз днес трябваше да ходя за документите и на запис,ама няма с какво.Отложих го за утре след обяд,макар че не знам пък утре с какво ще отида...
За сега това е от мен.После пак може да пиша ако се сетя нещо newsm51.

# 16
  • Мнения: 104
Привет и от мен!  bouquet
АНИ честита годишнина мила, пожелавам ви още много лудории заедно с мъжа   luvbed txtloves newsm76  loveuuu newsm51

Аз влизам за минутка, че отивам при доки да гледаме бебчо и да си взема болнични и разни други. После ще пиша как и минало...

# 17
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен.Ани Честита годишнина, много много любов и до година да си празнувате тримата заедно с бебчето, а по-догодина четирима.   bouquet Да знаеш че и на нас с моя мъж така ни тръгна тая година ни беше първа ама си я празнувах сама и  догодина ми се очертава същото ама няма как.
А за темичките никак не е лошо че е копирана да и се порадваме още малко че с това светкавично изписване докато я видим и хоп нова Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен!Ани,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА,ОЩЕ...ПОНЕ 100 ПЪТИ ПО 2 ДА СТЕ ЗАЕДНО  Laughing И ДА СЕ ОБИЧАТЕ МНОГООО!!!   bouquetДнес наистина е доста сънливо време,аз още не мога да се нарадвам на това,че ми е студенооо,и цяла нощ треперя,но не затварям прозореца..от кога чакам този момент,да се диша спокойно!  Laughing

Морена,май ти беше питала за комплекти за колички,вчера ходих до един магазин на бул."Константин Величков" казва се "Слънчице" и видях,че ги има,беше изложен за момиченце и беше мнооогооо сладък!!! Simple SmileНезнам,дали ще се сети за магазина,каде се намира,но явно знаеш каде е "Пигиса"от него цепиш само направо към булеварда и излизаш на този магазин!Ако те интересува(ако не си намерила от др място)ще видя точния адрес някаде имам брушура,но не я намерих сега,ако ти трябва ще я намеря!!! ХУБАВ И ПРОХЛАДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!!    Hug
Добре дошла на Красииии  bouquet

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 10:53 от peteto_86

# 19
  • Мнения: 690
Добре дошла, Красииии   bouquet само хубави емоции с нас и леко да ти е до края - то май че не остана  Hug Краси, искам да те попитам за едни магазин в А-град, че тъкмо мислих да се обаждам на братовчедка ми там ... Дали си ходила в магазина на Вип-бейби /петър Щерев/? ще ти пиша на лични съобщения какво точно ме интересува, ако си ходила там  Hug Hug
Ани,  честита годишнина, миличка  newsm51 много а се обичате, а пък ще празнувате някой друг път   Hug
ВРеменцето - само за спане, мацки  Peace
Да се похваля - на финала сме с ремонта  newsm44 ура, другари  newsm68

# 20
  • Мнения: 405
Ани,Честита годишнина  bouquet Много радостни и щастливи мигове! Весел
празник
Добре дошла Краси  bouquet

# 21
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Добро утро на всички  HugАз сега се събуждамм и ми е едно прохладно и хубаво.Благодаря ви за посрещането, видях си именцето на първа страничка Hug Hug newsm68 newsm68          Hexina      чакам за първи път бебче и съм много щастлива-от 7.10.06г.съм омъжена,но иначе с мъжа ми сме заедно от 5 год.Родена съм на 26 август 1982г.-зодия ДЕВА,мъжа ми е на 7.09.1982г-и той е зодия ДЕВА, и както се очертава нашето момиченце също ще е зодия ДЕВА Joy JoyСамо че да ви призная не ми се иска да раждам точно на рожденния си ден  Embarassedдано не прозвучи егоистично, нооо ми се иска и аз да си имам рожден ден, защото ако стане така на мен никой няма да ми обръща внимание  Embarassed EmbarassedНо все пак всичко си е Божа работа и разбира се всичко да е наред, а когато и да е Денят,аз ще съм многооооооооооооооооо щастлива .. pavlinadidko: а така- и градска си намерих даже, я кажи нещо повечко за себе си, може и да се познаваме  HugАз в сряда съм на преглед и нямам търпение, преди 2 седмици беба беше цели 2 200кг, а сегааа кой знае колко ще е станала .Целувки от мен! И до после, сега отивам да пера бебешки дрешки Grinning

# 22
  • Мнения: 368
Привет и от мен в този лееееко дъждовен ден Simple Smile
Красииии, добре дошла при нас. Много девички във вашето семейство! Да сте живи и здрави.
Ани, честита годишнина - много любов ви пожелавам!

Аз да се похваля - в събота си взехме гардероб и шкафче за обувки, а вчера какво ме прихвана, та се разглобих от готвене и вечерта направо не можах да си кажа заглавието от болки в кръста.

Предродилна среща на софийски бремелинки!

Желаещи: Мишока, Morena, Karen, Кукла, Katrin7, Thumbelina
Дати: 15 август (сряда)
Час - по хладно, да речем 18.30
Място - Хепи (на Света Неделя)

# 23
  • Мнения: 99
Привет мамчета!
Честита годишнина на Ани! Да сте много, много щастливи и да се обичате още много, много години!

Добре дошла на новата мама Краси! Леки оставащи последни дни бременеене с нас:)  bouquet

Честито и на всички направили покупки! Фрели сега разглеждам твоите неща, ама и ти голямо пазаруване си направила:)
Лек прохладен ден!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Пете 10х за инфото, зная го магазина, нали ми е квартален  Grinning ... утре мисля да го преслушам.

Саморасличе нали няма да се разсейваш със снимките Thinking .... искам да го скивам тоя Жоро дееее... Hug

Мишо честито скривалище за лИбоФника ! Със страст да си го ползвате! Flutter

# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте и от мен!
Добре дошла на мама Красииии и приятно доизносване с нас!
Честита годишнина на Ани,много години щастлив семеен живот!И едно здраво и красиво попълнение във вашето семейство през септември! Hug
Днес е прекрасен ден,много обичам такова време след жеги.Аз днес се поразходих доста.Ходих на док и няма нищо интерестно около мен,освен че ми даде изследванията които ми прави в началото на бременноста(Спин,Васс и кръвна група)и каза че това било най-важното което трябвало да се носи в болницата.Та малко се поуспокоих.Чак сега се сети че трябва да ми изпише лекарства за хемоглобина от миналия път.Изписа ми Тотема,ама хора то май вече не го доставят тва лекарство.Никъде не успях да го намеря в нашите аптеки.Не били го получавали от два месеца.За това пък ми препоръчаха едно друго,което било най-подходящо за бременни Сорбифер Дурулес,незная дали сте го чували.Ще го пия два пъти на ден.
Питах док за педиатъра и той ми обясни системата в нашата болница.Когато се приберем живот и здраве от болницата се обаждам на регистратурата и те ще ми пратят дежурен лекар.А после мога да ходя при когото си поискам на консултации.Те са на обща практика.И за това се успокоих.

# 26
  • Мнения: 229
Красииии, добавих информацията за теб.  Wink

Мише, много ми се идва на срещата, ама май точно тогава ще сме на море.

Иначе да се похваля, дойдоха ми нещата от La Redoute (само за 10 дни) и това ми оправи настроението за дни напред.  Laughing Laughing Laughing  Sunglasses Още не мога да им се нарадвам.
За който няма какво да прави и му е интересно, вече съм качила и снимкиLaughing
Сега отивам да готвя, а после смятам да се заровя много подробно във френския сайт. Оказа се, че там освен бебешки, има и хиляди други прекрасни неща (от дрехи през хавлии и одеала до осветителни тела) на много добри цени. В България, както обикновено, е най-скъпо.
В този ред на мисли, след малко ровене в нета се оказа, че количката на Чико, която искам, в Западна Европа е с 300 лв по-евтина!!!  newsm12  И то не само в непознати сайтове на разни магазинета, ами и в самите фирмени сайтове на Чико! Мисля да поръчам на свекър ми (той е в Германия) да ми я купи от там. Стискайте палци да се справи.  Praynig

# 27
  • Мнения: 38
Брей, човек не може да се разпише днес Wink Много натоварен сайта и нещо му поомекнаха базите Stuck Out Tongue Шегувам се аз, ама си е наистина посещавано това място. И има защо  Mr. Green Та, здравейте на всички  newsm03

Бебе, дето казва и Анито, най-вероятно няма да дориш веднага като ти изтекат водите, а има и друго това с изтичането на водите става много по-рядко от това просто да ти започнат контракциите. Така че споко, ще има време да реагира твоя човек Wink А за чистенето и ние сме така вкъщи - аз давам съвети и напътствия а моят мъж чисти. Горкият, много ми е жал, че се налага той да прави тези неща. не че преди не ми е помагал, но сега изведнъж почти всичко трявба да прави той, че аз нито прахосмукачка, нито моп да ползвам, нито баля мога да мия...  и затова newsm20

Веси, поздравления за приключването на ремонта. И ние вкъщи приклщчихме планираните работи, ама почнаха да излизат непредвидени, че видим какво ще правим. Моля ви се, снощи гледам един ред плочки в тоалетната се напукал - една цяла линия. И не знаме от какво е станало, те са слагани преди 4 години и сега изведнъж. Много грозно и много кофти  Sad

Ани, честита ви годишнина! Да сте живи и здрави, много деца да имате, много да си се обичате и да остареете заедно!  Hug

# 28
  • Мнения: 38
забравих  smile3555 - Добре дошла на новата мама! Красииии, леко доизносване и още по-леко раждане ти пожелавам!  Praynig Hug

# 29
  • Мнения: 690
Doci, и аз го пия Сорбифера без прекъсване от втория или третия месец /само когато не забравям  Embarassed/.  Hug
Hexina, честито ти покупки - много са сладурски  Hug а бе мацки пуснаха ли вече нещо по есенно, зимно в Сф или още не  Rolling Eyes щото аз не се нахвърлям на летни дрешки, че може хич да не стигнем до тях  newsm78
Айде, Саморасличе, пускай да го видим тоя Герги, че от нас оттърване няма  Naughty Joy

Общи условия

Активация на акаунт