Гледате ли "Бургас и морето"?

  • 1 687
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 697
Оркестър? Не са ли БТР и Джон Лоутън? newsm78
Ох, и тази много я харесвам...Ех, откърмена съм с Юраята...Май и на децата ми им се очертава същото.

Ео, преди малко като пяха участниците в конкурса, преди Юраята, тогава имаше оркестър Heart Eyes

Джон Лоутън много ме радва, иначе сред младите изпълнители има наистина много гласовити, но самият конкурс си е скучноват...

# 16
  • Мнения: 6 993
А, явно съм късметлийка, случайно цъкнах направо на Джулая... Laughing А, всъщност преди това май едно късокрако маце се правеше на Тина Търнър Laughing
Free me, come on and free me.... Heart Eyes

# 17
# 18
  • Мнения: 6 417
Аууу какъв глас извади само  Shocked

# 19
  • Мнения: 6 993
Заради тоя човек все пак спах на мост през май 2006 година все пак Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 993
Ако това беше най-добрата песен, добре че не съм гледала целия конкурс.  Shocked
Или просто базата за сравнение е в полза на БТР... Laughing

# 21
  • Мнения: 2 013
Ау, за каква песен е гласувала публиката ooooh!

# 22
  • Мнения: 9 903
публиката освирка носителя на наградата на публиката  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 288
     Джон Лоутън дълго ще помни как е получил букетче! Изгледа го толкова изненадано и се изкиска в шепа Laughing! Изобщо публиката този път беше върха- не стига букета, ами и Найден Милков...Голям срам Sick

# 24
  • Мнения: 6 417
С колко ли се е изръсил Найден Милков?  newsm78

# 25
  • Мнения: 25 633
Заради тоя човек все пак спах на мост през май 2006 година все пак Mr. Green

Да не си идвала на концерта в Ст. З.?  Laughing
Като чета последните коментари, много се радвам, че след Джон Лоутън и БТР мъжът ми смени канала.  bowuu

# 26
  • Мнения: 6 993
Не, како Сийке, на Ловеч Рок Фест бяхме мин. година през май, на Ахат и Юрая Хийп.

# 27
  • Мнения: 55
Жалко че не съм случила на Юрая,  а на Найден Милков  и  Роси Кирилова! 
Пълна боза !!!  Росито е  по-голяма карикатура от Виктор Калев ,когато я имитираше

# 28
  • Мнения: 7 112
Снощи, докато гледах изпълнението на "младежа" от Юрая, вкараха и Данчо Караджов в кадър. Много крали Юрайовците от родните ВИГ. Изпя една сигналска песен  hahaha

# 29
  • Мнения: 25 633
Не, како Сийке, на Ловеч Рок Фест бяхме мин. година през май, на Ахат и Юрая Хийп.

А тук бяха Юрая Хийп и Назарет.  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт