Любовница или нещо повече?

  • 3 272
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 617
Това е крайна мярка, когато вече нещата загрубеят. Приятелка дълги години я моташе един. Ще се разведа, няма да се разведа, утре подавам молбата, ама хайде да е вдругиден...Накрая го изгони и позвъни на жена му. Все още са семейство, просто съпругата му стъжни и продължава да му стъжнява живота.
за мен в таива мъже има освен садизъм и голяма доза мазохизъм. сякаш им доставя някакво странно удоволствие да се въртят в този кръг: лъжат всички, понякога си вярват, че са най-нещастните и истинските жертви са те, но не променят статуквото, дори и жена им да им пили на главата.

# 31
  • Мнения: 4 733
Решението за развод изисква смелост, казвам го от личен опит. Наблюденията ми сочат, че малко мъже имат хъса да прекратят един брак, жените сме по-смели в това отношение.

# 32
  • Мнения: 494
За жалост,ако трябва да отговоря конкретно на въпроса,ще кажа-любовница си и нищо повече.Засега поне.За жалост,пак казвам....Страшно гадно е това,което се случва и то,при положение,че си бременна SadАз бих поговорила с него открито и откровено за всичко,нищо,че не ти се говори с него.Дължите си един такъв разговор.Лошото е,че мъжете,в болшинството си са такива...палят се,даже дори могат да се влюбят,че може и дори да обичат бъдещото си дете от друга жена(не казвам,че е най-големия дявол,разбираш ли...)...но истината е, че трудно се развеждат.Ако питаш мен,най-ще им е добре да си "седят на двата стола" и нищо не биха направили,за да променят това и да "изберат" най-накрая,докато наистина някой("някоя " в случая) не ги изправи до стената и не им опре ножа в гърлото(образно казано,разбира се).Ако разговорите не помогнат и ако наистина междувременно е при жена си,да  я осведомиш за положението ми се вижда справедливо...ще дойде момент,когато няма да ти пука за последствията,сигурна съм.Не виждам нищо осъдително в това,което ти се е случило и не одобрявам това,че някои може да кажат,че си сглупила,че си се предоверила или нещо подобно...На всеки може да се случи...на всеки се случва... и дано поне не чувстваш вина за това,което става.Защото вина нямаш.Просто така се случва.Ако можехме да сме пълновластни господари на сърцата и душите си,щеше да ни е много по-лесно в тоя живот.Е,да,ама не сме Grinning.В този смисъл и мъжът не е виновен,че се е влюбил в теб.Но е виновен,че не избира,защото това те наранява.Това трябва да изискаш от него,ако е наистина важно за теб.

# 33
...... за мотивите ти да се върнеш в твоя си град, а не да останеш там, където е той......
Там където живяхме заедно не беше БГ. Носталгията ме убива. Имам си прекрасно семейство тук и не мога да си представя да ги виждам веднъж годишно. Освен това живота там не е като тука, е поне на мен не ми харесва. И тук можем да си живеем нормално

Аз бих казала на жена му- нека знае с какъв подляр живее.

Най-интересното е, че днес говорихме по телефона и аз му казах че заслужава това. А той ми отвърна, че наистина това бил най-добрия вариант Shocked . " Е, нямам намерение да върша твоята работа извинявай"      ooooh!- му казах аз. И още куп неща говорихме, от които не получих никаква яснота.
Аз бих поговорила с него открито и откровено за всичко,нищо,че не ти се говори с него.Дължите си един такъв разговор.

Другата седмица щял да дойде да си поговорим. Да видим какво ще снесе до тогава  Tired

Но е виновен,че не избира,защото това те наранява.Това трябва да изискаш от него,ако е наистина важно за теб.

Ами на този етап няма какво друго да искам от него, поне за сега. Просто искам яснота. Или........или. В повечето случаи, човек се налага да се откаже от 1 за да има друго. Избора е изцяло негов(макар думата избор да не ми се струва много подходяща, кара ме да се чувствам като стока, която трябва да бъде избрана или отхвърлена  Crossing Arms )

# 34
  • Мнения: 474
Преди време бях пуснала една тема за моя приятелка, която забременя от случайна връзка и се колебаеше, дали да запази детето. Запази го, но издири бащата / той, за разлика от твоя хубавец , беше прекъснал всички връзки с нея, никакви разговори, смс и т.н./, отиде направо в дома му, позвъни на вратата и ... се запозна с жена му и майка му. Беше им обяснила, че само се интересува дали няма потенциални заболявания в рода им, защото иска да задържи детето. Двете жени останали като гръмнати, моята приятелка си взела чантата и си тръгнала. Е, не и е лесно сега сама, но пък има подкрепата на много близки хора.

Общи условия

Активация на акаунт