Каква марка бебешко пюре?

  • 2 031
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Захраних с ХИП. Сега яде плодови на Ганчев/много  ги харесва/, и месни на Гербер/любими са му/. Peace

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Семпер-с такива и пораснаха.Купувахме на Хип кашите в бурканче,останалите на Семпер. Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Купувам основно Данон, много са хубави. На второ място на Нестле. Хип много рядко, най-вече дуетите им взимам.

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Готвех му сама повечето време. Давах също пюрета на Ганчев. Иаз не мога да разбера това - "Нямам доверие на Ганчев"  newsm78 Едва ли фактът, че са български или чужди определя качеството им. На Хип моят син не ги хареса. Хапваше някои на Хаме.

# 19
  • Мнения: 27 524
Давах също пюрета на Ганчев. Иаз не мога да разбера това - "Нямам доверие на Ганчев"  newsm78 Едва ли фактът, че са български или чужди определя качеството им.

За по-големи дечица Ганчев стават. За първо захранване и за малките - не. Достатъчно е да прочетеш на етикета какво пише на едно пюре за 3-месечно бебе - преписвам дословно: кайсии, моркови захар, модифицирано нишесте, Е440 /пектин/, Е300/вит Ц/, Е330 /лимонена киселина/, вода.
Наистина, изключително подходяща смес за 3 месечно бебе  ooooh!

# 20
  • Мнения: 689
От плодовите - Hame, зеленчукови приготвям сама, месни давам на Ганчев, колкото да захраня и скоро мисля да се записваме на детска кухня.

# 21
  • Мнения: 1 371
Хип и Нестле.
 Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Хип, Гербер, Нестле.

По едно време взимах едни унгарски пюрета, но бебка получи леки обриви.

Що се отнася до пюретата на Ганчев: по принцип Магдалена отказваше да ги яде в началото и така и не съм купувала. Но какво ми щукна в събота, взех едно зеленчуково. В неделя се събуди с алергична реакция, червени петна и подутини по лицето Cry
Без коментар!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Гербер!  Peace

# 24
  • Мнения: 3 456
Купувах на "Хип" и "Гербер".

На "Ганчев" съм купувала само плодови- ядеше само кайсиевите.

# 25
  • Мнения: 535
Хип и Гербер,но на Гербер детето повече ги харесва  напоследък Peace

# 26
  • Мнения: 865
захраних с Хип,сега вече давам и Алете/много й харесват месните/,купувам и Гербер,Бебивита/подмарка на Хип/.а вчера взех и Хаме-кайсии с извара-изяде бурканче и половина Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 273
 С Хипп започвам всяко захранване на нова храна. Давам и  Гербер, Сънвал и понякога Ганчев - има хубави комбинации и голямо разнообразие. Но по принцип рядко му давам готови. Почти винаги гледам аз да си ги правя. Peace

Блонди, а тези на Данон има ли ги в БГ или само в Белгия? Че аз само за мляко знам  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 069
Плодови на Ганчев, местните на Гербер.

# 29
  • Мнения: 4 496
И на тримата-само Ганчев.Пробвах на малката да и дам на Хип,тотално отказа да го яде.Може би вече е свикнала с тези,които съм и давала досега... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт