Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 826
  • 855
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
|Здравейте и чао  Laughing
Дика съм,ама нямам време да влизам с моя ник  Hug
След малко тръгваме за София....ама тя Teйс ви е казала вече  Simple Smile а пък на нея още веднъж големи благодарности за всичко  Hug
Ще чета тези дни и ще пиша повече. Обичам ви и чао  Hug  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 5 873
Дичееее,притеснихме се за вас,мила.Прибирайте се по-бързо и се обади.Целувки на малката сладурана.

# 77
  • Мнения: 2 040
Дичееее, айде - чакаме ви  Hug
Ванче - ма ти кажи бе душко, пофали се   smile3501

Дени - филийките с масло хич не са комбинация добра.
Въглехидрат и мазно заедно - НЕ   bouquet
Въглехидрат с протеин и мазно с протеин.
Лека нощ на сичкото войнство  smile3524

# 78
  • Мнения: 5 873

Ванче - ма ти кажи бе душко, пофали се   smile3501


 изпросено не ми е на сърце.

Хъфи  Hug

# 79
  • Мнения: 1 369
Диче, само добри новини оттук нататък  Hug
Хъфи, аз съм издънката с филиите и маслото. Знам, че не бива, ама...  ooooh! Ще се поправя, обещавам  Hug Лекинка и на тебИ  Hug
Забравих да кажа добре дошла на Евич   bouquet
Ама не мога да са отплепя от компутъра бре  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 2 897
Дени - филийките с масло хич не са комбинация добра.
Въглехидрат и мазно заедно - НЕ   bouquet
Въглехидрат с протеин и мазно с протеин.

Знам, ама ми се услажда, ям си черните филиите с масло (понякога) и нe ме интересува  Twisted Evil.
Или ти казваш, че не е разделно? Може - за там не споря, някаква диаграмка гледах и така реших. Ще я погледна пак.
Сега проверих - разделно е.

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 21:14 от Denichkata

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Пускайте палците.
Свекъра не блоговоли да се появи и реших да не хабя патроните на халост/сиреч два пъти/. По-добре наведнъж Laughing.
Обаче май взе да не ми пука вече - да си гледат работата и да чакат другият си син да им подновява имената /което ного ме съмнява, но - "Поживем - увидем!"/

# 82
  • Мнения: 2 040
разделното хич не ме вълнува  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 897
За мен филийките с масло са вид чревоугодничество  Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 1 369
Момичета, айде, аз да си ги изям накрая, за да не стават спорове, заради мойте филии   bouquet - хич не бяха и черни. Съвсем съзнателно си ги изядох, не ми се и поглеждаше мляко и месо, не съжалявам, не изпитвам угризения, не ям филии всеки ден, нищо не се е променило и няма да им са оставя на тия 5 кила дет остават (макар, че вече не съм сигурна дали ще са само 5, или ще им добавя компания, да не им е скучно  Crazy)
 Hug на всички.

Мариетка   bouquet

# 85
  • Мнения: 1 479
Все още не мога да ви запомня имената, ама нищо! С течение на времето и това ще се промени!Днес на закуска - горчиво нес кафе със една гадна сметана от тия диетичните! Защо ли изобщо го пия това гнусно кафе като не ме кефи изобщо и изобщо не съм кафеджийка, обяд два домата домата нарязани и едно кюфте от тиквички, но не пържено, а го изпекох в парти грила, вечеря - едно шишче и то свинско, което не съм яла от 3 месеца и пак два домата, ама да видим дали няма да се изкуша с нещо сладко, защото това ми е проблема, а и всички около мене като го ядат и обичат и аз се изкушавам! Утре сутринта ще пиша как е минало! Спорт- TURBO JAM - SCLUPT+ AB общо 1 час и после пак TURBO JAM - 20 min. WORKOUT!

Много се чудя дали да не направя една лунна диета, ама не знам как ще издържа!

# 86
  • Мнения: 2 492
Отчет , преди да е станало утре ... късно , вече е 7-ти , докато се наканя .  Crazy
закуска:
филийки хляб бонус 4 
сирене 50 гр
домат 200 гр
обяд:
домати 200 гр
краставица 200 гр
сирене 50 гр
яйца 3 бр
вечеря :
кисело мляко 400 гр
краставица 200 гр
филийки хляб бонус 6
лютеница 70 гр

Калории : Total:   1530
Fat: 51  460  33%
Carbs: 151  605  44%
Protein: 81  324  23%


Sunglasses не ми гледайте филийките , аз и с тях си слабея , да му мислят тези дето от въглехидрати не слабеят

Айде отивам да спинкам , лека нощ на цялото рицарско братство . Mr. Green

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Пуки, ти нали беше Дюканка, дори в списъка съм те писала Wink

# 88
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860

Е как можа....наритали сме те....
 
Тонимирушка – така съм го почувствала, така го казвам. Дори се извиних в оная тема коренопреклонно... на което не видях някаква реакция, освен на лични... Няма значение...  Благодаря ти за обясненито за олиото (и на всички други, които добавяте полезни щрихи към него). За олиото – питам се, дали работата е, че зехтинът е обикновено качествен, т.е. извлечен по правилен начин и без странични примеси, а за олиото, като по-евтино, това не може да се гарантира? Щото тука има каквито си искаш видове олио, от най-разни работи, някои от които доста по-скъпи – просто се чудя дали е така. Или пък работата е в животински-растителни. Ама зехтинът пък е отделно....

За шушулките на фъстъците не се сетих. А в какво растат ядките – в черупки ли? Ами бадемите? Много съм неука, явно. Абе зорът е, че си купих цяло кило фъстъци и си ги похапвах с кеф, пък сега излезе, че съм правила огромно прегрешение....

Миракълче, да се оправя чедото по-бързо, че да не се притеснявате покрай него.

Евич, добре дошла. Както и на Дика – радваме се, че лошото е минало.

Отчет:
Закуска – омлет с 2 яйца, оливо (още не се бях уяснила за вредата му), малко кашкавалец и повечко бекон, малко извара и 2 лъжици кисело мляко (този път пълномаслено хехехе). Това всичкото – към 12 ч. на обяд.

Помежду това – кафе с мляко, повечко вода от обикновено – уча се да я пия, ваджишката!
Вечеря – салата от краставица с 1 доматче, мъничко (2 лъжици) задушени морковки, грахче, броколи и карфиол.

Помежду това – малко ядки, примесени със стафиди.
1 ябълка.
Движение – почти никакво. В замяна на това карах към 3 часа, а мъжО каза, че съм се справила много добре, като се има предвид, че съм още стресирана от вчера. Така си беше, доста адреналин ръснах. Дано е изгорил някоя и друга калория...

Да се пофаля – „сготвих” пържоли със зеленчуци в плик на микровълнова печка. Само 15 минути бяха в печката (печката е 950 киловата или каквото там беше). Още не съм ги опитала, щото не съм гладна (представете си), ама мъж каза, че било много вкусно и си омаха всичкото. Страшно съм горда, защото си открих една нова рецепта, която е бърза и не е сложна – някой да не разбра, че не ме влече готвенето, та гледам да отбия номера по-бързо?  Joy

Обичам ви всички - гуш  Hug и китка   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 479
Добро утро на всички!Въпреки, че съм отпуска, най-сетне доживях и този момент, ставам рано заради мъжа ми! Снощи сгафех с няколко парчета шоколад, като няма и не виждам мога по цяла седмица да не се сетя за сладкото, но като има стой та гледай! Ох, направо се ненавиждам! Сега ще направя два турбо джама, пък после ще видим!
  Относно олиото, купувах на майка ми олио от гроздови семки, което било по-полезно и от зехтина! А не беше и много скъпо, даже май, че беше малко по-евтино от зехтина!

Общи условия

Активация на акаунт