Къде да направим спермограма Щерев или Надежда-моля за съвет

  • 9 633
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Аз много много на Геника не вярвам.
Има ли варикоцеле всъщност?
Стискам палци и пиши.

# 16
  • Мнения: 245
Нямам предтсава има ли до сега никога не се е оплквал от болки, тежест или каквото и да било друго.
Това което е боледувал е максимум гнойна ангина.....
Надявам се да няма.
Сега ще правим разширената, след това според резултатите ще ходим пр Кацарски.

Lali успокои ме с думите: Аз много много на Геника не вярвам.
Дано дано Wink да е грешка.....

Zlatulka  знам за жегите, но се надявам тези дни , както са по-хладни да има ефект.
Ще пиша веднага след резултата,
 Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
всъщност, най-добрите спермограми (поради най-добрите ембриолози, които ги правят) са тук - www.ivf.bg
и тук - www.ivf-bg.com

няма никакъв смисъл да чакате с месеци някъде другаде.

# 18
  • Мнения: 245
Jam ние няма да чакаме. Отиваме утре и то в клиниката на Щерев.

# 19
  • Мнения: 7 716
Правилата знаеш ли ги?

# 20
  • Мнения: 245
3-5 въздаржание. никаквъ алкохол,цигари и хапчета.
И да не е боледувал преданта и тази седмица......
Маи малко лаишки ги написах извиянвам се.....
Ние ще сме с почти 4 дни въздаржание от сутринта в неделя до сутринта в четвъртък.
Друго има ли?

Кажете ми там имате ли идея стерилното контейнерче от малко по-големите ли е или не....защото в Геника беше от най-малките и моя човек не е могъл да хване първите....ами след това....
Може ли да си носим по-голямо контейнерче, стерилно купено от аптеката.....

# 21
  • Мнения: 7 716
Не, браво, късмет! Grinning

# 22
  • Мнения: 245
Мерси ще докладвам после какв е резултата.....а бихте ли ми казали.....за колко ли време ще стане....аз като разговарях по телефона ми казаха 2 дни....

# 23
  • София
  • Мнения: 6 363
ами... би трябвало за 2 часа да са готови. поне в център "София" стават за толкова време.

# 24
  • Мнения: 712
Пуснах отделна тема, но да попитам и тук - нашите резултати са Азооспермия, има 5-6 бактерии (само това пише) друго то ми се струва в норма (обем на еякулата, pH) и т.н (не че имат значение  Cry).
Не знам какво да правим и към какъв лекар да се насочим  Cry Моят е в отпуска, а и не е специалист по стерилитет... Дано някой по-опитен ме насочи, моля ви!

# 25
  • Мнения: 2 422
А там в клиниката нямаше ли лекър който да ви обърне внимание. ще ви трябва специалист по стерилитет.

# 26
  • Мнения: 712
Ами не знам, не съм ходила при тях, просто използвахме лабораторията като специализирана клоника по стерилитет. А той просто си е взел резултатите и никой нищо не е коментирал. Не знае колко сериозно е всъщност положението  Cry

# 27
  • Мнения: 1 950
roxanne25, азооспермията си е сериозна диагноза. Сега трябва едно по едно да действате. Консултация с д-р Кацаров, преглед, изследвания ако може да се установи на какво се дължи. После биопсия дали има годен материал в тестисите, а след това вече ще се ориентираш към клиника по Стерилитет.
Знам, че звучи ужасно но по-добре приеми нещата и продължавай напред с борбата, отколкото да се залъгвате.
Успех и още веднъж кураж Hug

# 28
  • Мнения: 712
Да-а... и за да е още по-болезнено, хванахме сезона на отпуските  Sad Но ще се подтарая да започнем още от утре, не, още от днес. Ако има и минимален шанс да оправим нещата (какъв непоправим оптимист, нали?  Confused), няма да губя нито секунда. Благодаря ви, момичета!  Hug

# 29
Да-а... и за да е още по-болезнено, хванахме сезона на отпуските  Sad Но ще се подтарая да започнем още от утре, не, още от днес. Ако има и минимален шанс да оправим нещата (какъв непоправим оптимист, нали?  Confused), няма да губя нито секунда. Благодаря ви, момичета!  Hug
Само така се постига успеха!
За отпуските - края им се вижда, още седмица, две - търпение му е майката!
Успех и кураж мила! Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт