Каните ли дечица на гости в лошото време

  • 1 529
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Ами не, не го правя. Нямам умисъл, може би навик нямам. А и той с многото си спане... трябва да поканя детенце за 2 часа и да го отпратя  Embarassed

Два часа са достатъчни той да се наиграе, а ти да се наприказваш с майка на гостенчето. В нашата компания от майки, така правим. Peace

# 16
  • Мнения: 2 622
Не каня,ние ходим на гости Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 981
Ох, у нас е като хан. Постоянно има дечица на гости. Детето така свикна, а и на мен не ми пречат. Дори е забавно.  Simple Smile
И в нас е така.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип каним нейни приятелчета или тя им ходи на гости с баба си, но в момента почти всичките са на море и се налага да измисляме други занимания.

# 19
  • Мнения: 4 406
предпочитам ние да отидем някъде  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 068
В нашия квартал сме 6 майки на деца на приблизително еднаква възраст. Щом се сговняса времето и започваме да се редуваме. Един ден у нас, на следващия у друга майка. Децата са щастливи, защото си играят заедно, а ние пък си пием кафето и клюката върви. Освен това сме си направили и такава манифактура за кухнята. Две отиват да вземат кухнята на всички, а другите 4 гледат децата. Абе пей сърце общо взето.
Това обаче е в Пловдив. Сега сме в Петрич и вече тотално изтерясвам с това лошо време.

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  renci  сега те разбирам напълно. Mr. GreenДо преди малко четох темата ти за глезенето при баба и се чудех що не и скръцнеш със зъби на ващта бабка,ама като прочетох Петрич  Rolling Eyes,малииииии...,чак те съжалих.С тез хора оправия няма. ooooh!

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 09:11 от Фантичка

# 22
  • Мнения: 4 068
Абе аз скърцам уж, ама май се оказва, че само си амортизирам зъбите така. Та решението ни е-надалече в Пловдив и това е.

# 23
  • Мнения: 1 238
Каня. Комшийчета идват от време на време или пък някоя приятелка с деца.

# 24
  • Мнения: 5 391
Каня обикновено, харесва ми да го виждам колко обича да общува с деца.

# 25
  • Мнения: 1 288
и при нас няма много деца в квартала. май така се получава по кварталите с къщи. или има деца, но на няколко улици разстояние. в лошото време играе вкъщи сама с мен. доскучава й определено, но това е положението, поне засега. а повечето деца, с които си играеше вече са на ясла, така че делничните дни съвсем останахме без компания.

# 26
  • Мнения: 4 915
Не, не каним. А и аз съм с бебето у дома, не мога да наглеждам още деца.  Laughing

Но специално за дъждовни дни каката си има облекло: гумени ботушки, детско чадърче, яке за дъжд с качулка. Излизаме навън (бебето в количката с дъждобрана) и на Мариела официално  Mr. Green й е разрешено да си цопа в локвите на воля.  Laughing Много е  щастлива.  Grinning

Иначе - домашни занимания: филмчета, рисуване, пластелин, скачане по леглата... Wink

# 27
  • Мнения: 494
Странното у нас е,че двете ми деца,въпреки че имат 5 години разлика,играят много добре заедно,така че не им е скучно като е лошо времето,въпреки,че малчо още няма 2 години.Но понякога каним-да.Не ми пречи,нищо че са все момчета Grinning-родена съм да се оправям с момчета явно.Все пак,рядко гоститата продължават повече от 2-3 часа.Гръммва му главата на съпругът ми,когато си е у нас по същото време Laughing,пък и на мен-всичко си има граници-даже и моето търпение Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8 769
Каним, но рядко.
Причината е прозаична-липса на организация-докато се наканя, и денят свършил. Grinning

# 29
  • Мнения: 790
И каним, и ходим, но не при всеки дъжд.
Моето дете имам моменти, в които видимо не му се излиза дори при хубаво време.
Ако пък вали слабо и без вятър излизаме дори при дъжд.

Общи условия

Активация на акаунт